Londonā bāzētais RegTech starta uzņēmums docStribute nodrošina 1 miljonu USD finansējumu pirms A sērijas finansējuma, lai paātrinātu izaugsmi.

Londonā bāzētais jaunuzņēmums ar nosaukumu docStribute nesen ir nodrošinājis 1 miljonu ASV dolāru (820 000 sterliņu mārciņu) pirmssērijas A finansējumu no finanšu pakalpojumu eņģeļiem. Jaunākais finansējums palielina kopējās investīcijas uzņēmumā līdz 1,7 miljoniem sterliņu mārciņu, kas iezīmē nozīmīgu pavērsienu uzņēmumam.

Ar šo finansiālo stimulu docStribute mērķis ir stiprināt savus attīstības un mārketinga pasākumus. Mērķis ir uzlabot klientu integrāciju un paātrināt biznesa paplašināšanu. Uzņēmums, ko dibināja Kristofers Ansara, specializējas Distributed Ledger Technology (DLT) izmantošanā, lai nodrošinātu finanšu pakalpojumu klientu saziņas integritāti, kā to nosaka FCA vadlīnijas.

docStribute novatoriskā pieeja ļauj tai sazināties ar klientiem dažādos kanālos, vienlaikus ievērojot normatīvos standartus. Izmantojot “nemainīgās hipersaites”, ko nodrošina DLT, uzņēmums nodrošina dokumentu integritāti un atbilstību FCA izturīgajam datu nesēja noteikumam.

Uzņēmums koncentrējas uz regulētās klientu komunikācijas piegādes un lasītāju skaita uzlabošanu, saskaņojot to ar FCA Patērētāju nodokļa regulu. Atzinība par inovācijām, docStribute saņēma Innovate UK Smart Grant 2020. gadā.

Saskaņā ar Ansara teikto, atsauksmes par docStribute ieviešanu klientiem ir bijušas daudzsološas, un ir novērots palielināts iesaistīšanās un vidējais klikšķu skaits. Uzlabojot iesaisti un izpratni, docStribute palīdz saviem klientiem nodrošināt labākus rezultātus saviem klientiem saskaņā ar Patērētāju pienākuma regulu.

“Nodrošinot 820 000 £ finansējumu pirmssērijas A, docStribute var turpināt definēt finanšu pakalpojumu saziņu. Mūsu apņemšanās pārsniedz atbilstības ievērošanu, jo tā maina mūsu klientu attiecības ar klientiem, nodrošinot būtiskās finanšu informācijas efektīvu un produktīvu paziņošanu,” teikts Ansaras paziņojumā.

Iekļaujot DLT tehnoloģiju, docStribute ne tikai atbilst normatīvajām prasībām, bet arī veido uzticību starp finanšu iestādēm un to klientiem, vienlaikus nodrošinot izmaksu ietaupījumu.

Ansara pauda sajūsmu par finansējumu, uzsverot docStribute apņemšanos pārveidot finanšu pakalpojumu komunikāciju. Viņš arī atzīmēja uzņēmuma neseno pavērsienu 1. līmeņa bankā, palielinot kopējo klientu skaitu vairāk nekā 30 un dokumentu izlaidi līdz vairāk nekā 5 miljoniem gadā. Šis sasniegums uzsver docStribute risinājumu efektivitāti, apmierinot mainīgās finanšu sektora vajadzības.

“Šis nozīmīgais finansējuma pavērsiens seko ievērojamam solim virzībā uz nozares atpazīstamību, jo docStribute 2023. gada beigās veiksmīgi pievienojās pirmā līmeņa bankai. Tādējādi mūsu klientu skaits pārsniedz 30, un tas nozīmē, ka mēs katru gadu izsūtīsim vairāk nekā 5 miljonus dokumentu. . Šādas ievērojamas finanšu institūcijas pievienošana pasvītro docStribute risinājumu efektivitāti, apmierinot finanšu sektora mainīgās vajadzības.