RHUNA uzsāk revolūciju pasākumu un izklaides industrijā ar Fintech inovācijām

Bukareste, Rumānija, 2024. gada 19. februāris, Chainwire

RHUNA ir fintech platforma, kuras mērķis ir revolucionizēt notikumus un izklaides industriju, izmantojot novatoriskas tehnoloģijas.

Integrējot Web 3.0 un blokķēdes tehnoloģijas, RHUNA mērķis ir uzlabot lietotāju pieredzi, uzlabot drošību un caurspīdīgumu, kā arī veicināt ciešāku, vairāk iesaistītu kopienu visā pasaulē.

UNTOLD Universe ir viens no pasaules 5 labākajiem mūzikas festivālu rīkotājiem ar vairāk nekā 1,5 miljoniem apmeklētāju katru gadu. Rhuna ir savas pieredzes apvienošana ar CryptoDATA novatorisko tehnoloģiju izstrādes pieredzi ar šo novatorisko platformu.

Starp galvenajām piedāvātajām funkcijām un izmantojot blokķēdes jaudu, RHUNA ievieš decentralizētu biļešu sistēmu, kurā biļetes tiek izsniegtas kā neatvietojami marķieri (NFT). Tas nodrošina autentiskumu, īpašumtiesības un drošu, pārredzamu otrreizējo tirgu. Šī sistēma efektīvi novērš tādas izplatītas problēmas kā krāpšana un skalošana, nodrošinot godīgāku un uzticamāku biļešu pārdošanas pieredzi. Modulārā funkciju struktūra ekosistēmā nozīmē, ka pat milzīgi pasākumu organizatori var pielāgot savu pasākumu pārvaldību, jo īpaši biļešu iegādi un maksājumus, ārkārtīgi ātri un precīzi.

Platformā būs arī integrēti digitālie maki, kas atbalsta dažādas kriptovalūtas, nodrošinot netraucētus darījumus ar biļetēm, precēm un pakalpojumiem. Šī iekļaušana ne tikai rūpējas par pieaugošo kriptogrāfijas prasmju auditoriju, bet arī samazina maksas un vienkāršo maksājumu procesu.

Viedie līgumi automatizēs galvenos darījumus un līgumus, sākot no biļešu pārdošanas līdz izpildītāju izmaksām, nodrošinot efektivitāti, pārredzamību un uzticēšanos visos darījumos. Turklāt RHUNA lielu uzsvaru liek uz lietotāju privātumu un kontroli, ļaujot apmeklētājiem droši pārvaldīt savus personas datus, izmantojot decentralizētas identitātes.

Pirmkārt, RHUNA ieviesīs uz žetoniem balstītu lojalitātes un atlīdzības programmu, sniedzot lietotājiem iespēju nopelnīt žetonus dažādām aktivitātēm. Šos žetonus var izpirkt, lai iegūtu ekskluzīvu pieredzi, preces vai atlaides, veicinot spēcīgu kopības sajūtu un iesaistīšanos RHUNA ekosistēmā.

Platforma arī ir pionieris decentralizēto autonomo organizāciju (DAO) izmantošanā pasākumu plānošanai, sniedzot sabiedrībai iespēju piedalīties lēmumu pieņemšanas procesos, sākot no pasākumu tēmām un beidzot ar mākslinieku sastāviem. Šī demokratizētā pieeja nodrošina, ka RHUNA joprojām ir cieši saskaņota ar tās lietotāju bāzes vēlmēm un vēlmēm.

“Rhuna projekts ir vairāk nekā tikai tehnisks risinājums. Tā ir pielāgojama dinamiska sistēma, kas savstarpēji savieno sociālos un tehniskos elementus, sniedzot iespējas caur risinājumiem visdažādākajām vajadzībām. Arhitektūra, tehnoloģijas, ieviešanas metode un lietošanas veids ir elementi, kas ietekmē resursu optimizāciju, veicot jebkuru darbību. Pašreizējā dinamikā resursi, piemēram, laiks, cilvēki, materiāli un izmaksas, ir galvenie elementi, kas 3D sistēmā daudzpusēji ietekmē viens otru. Rhuna ir ideāls rīks, kas ļauj ikvienam piekļūt tiem un kontrolēt tos. Rhuna ir veids, kā ikviens var iztēloties vai aktīvi iejaukties tajās. Rhuna ir kā katalizators, kas materializējas un sakārto abstrakto formā, kas ir neaizstājama ikvienam izklaides industrijā iesaistītajam.” – Bogdan Mărunțiş, globālās stratēģijas vadītājs, CryptoDATA

Bogdans Rădulescu, UNTOLD līdzdibinātājs un CBO, to teica vienkārši: “Mēs no jauna definējam pasākumu organizēšanu un iesaistīšanos, virzot festivālu finansēšanas robežas 21. gadsimtā, lai rīkotāju labā visā pasaulē.”

Saskarne ir pieejama apmeklētājiem ar visu tehnisko pieredzi, un tā debija ir paredzēta UNTOLD festivāla 9. izdevumā Kluž-Napokā, Rumānijā. RHUNA mērķis ir uzlabot festivāla pieredzi vairāk nekā 400 000 apmeklētāju, ieviešot vēl vienu inovācijas pieskārienu “nakts un maģijas pasaules galvaspilsētā”.

Par CryptoData

CryptoData, kas ir tehnoloģiju inovāciju līderis, izstrādā risinājumus, kas risina reālās pasaules problēmas, virzot tehnoloģiju robežas sociālajam progresam. Lietotāji var uzzināt vairāk vietnē cryptodata.com.

Par UNTOLD Universe

UNTOLD Universe, kas ir pazīstams ar pārveidojošu pieredzi, radot mūziku un izklaidi, aicina jūs izpētīt burvīgās jomas vietnē untold.ae.

Lietotāji ir laipni aicināti pievienoties šim aizraujošajam ceļojumam vietnē RHUNA.io, kur tehnoloģija satiekas ar izklaidi, lai radītu neaizmirstamu pieredzi.

Plašāka informācija un atjauninājumi: Discord | Twitter | Instagram | Facebook | Vidēja

Sazināties

Bogdans Redulesku
[email protected]