Galaxy S24 displeja problēma varētu būt paredzēta rīcība

Pirms dažām dienām Galaxy S24 lietotāji ziņoja par displeja problēmu, ko izmanto šie tālruņi. Šķiet, ka visos trīs Galaxy S24 tālruņos displejos ir redzamas diezgan izplūdušas krāsas. Tie parāda mazāk piesātinātas krāsas nekā iepriekšējās Galaxy tālruņu sērijas. Acīmredzot Galaxy S24 displeja problēma nav problēma, un tā ir paredzēta darbība.

Iekšēji mēs pārbaudījām Galaxy S24+ displeju pret Galaxy S23 FE. Galaxy S23 FE uzrādīja ievērojamu krāsu izciļņu salīdzinājumā ar S24+. Mēs to saistījām ar problēmu un ar nepacietību gaidījām displeja maksimālo ietilpību. Patiesībā Samsung pat teica, ka šī problēma tiks novērsta.

Galaxy S24 lietotājs sazinājās ar Samsung un jautāja par displeja problēmu. Pārstāvis sacīja, ka uzņēmums to atzinis un gaidāmais atjauninājums to izlabos.

Tomēr šķiet, ka Galaxy S24 displeja problēma ir paredzēta

Tas ir diezgan liels trieciens Galaxy S24 lietotājiem, jo ​​galvenais iemesls Galaxy flagmaņa iegādei ir spilgts un iespaidīgs displejs. Samsung ir ieradums patiešām palielināt krāsas savos displejos, un tas rada ļoti brīnišķīgu skatīšanās pieredzi.

Tomēr cilvēki, kas iegādājās Galaxy S24 tālruni, ziņoja, ka krāsas šķiet ļoti blāvas, salīdzinot ar iepriekšējiem Galaxy tālruņiem. Lietotāji par to masveidā ziņoja Samsung, cerot uz ātru atjauninājumu.

Tomēr, saskaņā ar Technóflio teikto, tā ir paredzēta uzvedība. Spānijas publikācija sazinājās ar Samsung, un uzņēmums atbildēja šādi:

“Mēs esam pielāgojuši Galaxy S24 sērijas produktu krāsas un spilgtumu, lai nodrošinātu precīzāku un ērtāku skatīšanos lietošanas laikā. Displeja tehnoloģijā ir veiktas dažas izmaiņas, lai nodrošinātu dabiskāku skatīšanās pieredzi, tāpēc lietotāji var pamanīt krāsu dziļuma atšķirības salīdzinājumā ar vecākām ierīcēm.

Šī displeja darbība ir apzināta krāsu pielāgošana, un tā nav produkta defekts, tāpēc to var droši lietot.

Lai piedāvātu saviem klientiem vislabāko iespējamo pieredzi, mēs novērtējam jūsu atsauksmes un pastāvīgi uzlabojam savu programmatūru (UX), attīstoties tirgum un patērētāju interesēm.

Kaut kas nesanāk

Tātad, vērtējot Samsung pēc nominālvērtības, šķiet, ka uzņēmums ar nolūku samazināja Galaxy S24 tālruņu displeju, lai sniegtu tiem dabiskāku skatīšanās pieredzi. Tomēr kaut kas nesanāk; ir pāris jautājumi, kas jāuzdod.

Pirmkārt, cilvēki ziņoja, ka, pārejot uz displeja iestatījumiem un pārslēdzoties starp Vivid un Natural režīmu, redzamās krāsas neatšķīrās. Kāpēc Samsung vajadzētu panākt, lai režīmi Natural un Vivid sniegtu tādus pašus rezultātus? Kāda jēga būtu tādam uzstādījumam, kas būtībā neko nedara? Tas lika cilvēkiem domāt, ka tā ir kļūda.

Otrkārt, ja Samsung vēlējās radīt dabiskāku skatīšanās pieredzi, kāpēc gan pēc noklusējuma nav iespējots dabiskais skatīšanās režīms? Lielākā daļa cilvēku, kuri izmanto tālruņus, izmantos noklusējuma displeja iestatījumu, jo viņi aktīvi nemeklē krāsu iestatījumus. Tātad Samsung pēc noklusējuma varētu vienkārši ievietot tālruni dabiskajā režīmā un ļaut cilvēkiem to mainīt pēc saviem ieskatiem.

Tāpat kāpēc Samsung pārstāvis teiktu, ka tas novērsīs problēmu, ja tā ir paredzēta? Acīmredzot pārstāvis, kurš teica, ka tas tiek labots, ir cita persona, nevis tas, kurš apgalvoja, ka tā ir paredzēta, tāpēc Samsung noteikti ir radusies kļūda.

Stāsts joprojām attīstās, un, cerams, pirmais ziņojums ir patiess, un šī problēma tiks novērsta.