Microsoft 365 lietotnes Apple Vision Pro nonāks īstajā laikā

Apple lielākais laidiens, Vision Pro, tiks izlaists pēc dažām stundām, tieši pēc grafika. Tā cena ir 3499 USD, un tā ir pieejama tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Pat par šo cenu viens ziņojums liecina, ka vairāk nekā 200 000 vienību jau ir iepriekš pasūtītas. Iespējams, tajā pašā laikā Microsoft ir paziņojusi par savu vēlmju daļu Apple, izlaižot Microsoft 365 lietotņu komplektu App Store, kas paredzēta Apple Vision Pro.

Microsoft 365 lietotnes drīzumā nonāks Apple Vision Pro

Microsoft ir paziņojusi par “dažām aizraujošām ziņām”, ka Microsoft Teams, Word, Excel, Powerpoint, Outlook, OneNote un Loop ieradīsies App Store for Apple Vision Pro tās palaišanas dienā, ti, piektdien (2. februārī). Tas nozīmē, ka Apple Vision Pro lietotāji var lejupielādēt un izmantot Microsoft 365 lietotnes, tiklīdz ir atvedušas mājās lielā budžeta Apple “jauktās realitātes” austiņas.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka Apple savu Vision Pro jau sen sauc par “ideālu produktivitātes rīku”, un Microsoft 365 lietotnes ir sinonīms šim terminam. Tāpēc nav pārsteigums, ka viņi nāk. Vēl svarīgāk ir tas, ka Apple Vision Pro lietotāji austiņās varēs izmantot ar AI darbinātu Copilot. Tas nozīmē, ka viņi var veikt tādas darbības kā melnrakstu veidošana, dokumentu apkopošana un PowerPoint prezentāciju izveide, tikai izmantojot balsi.

Kāda bija pieredze, izmantojot Microsoft programmas Apple Vision Pro?

Nu, mēs vēl nezinām, bet sākotnējās atsauksmes par Apple Vision Pro šķiet galvenokārt pozitīvas. Tomēr pastāv bažas par tā svaru un diskomfortu ilgstošas ​​lietošanas laikā. Saskaņā ar CNETApple Vision Pro ir lieliski piemērots tādiem uzdevumiem kā darba datora izmantošana un filmu baudīšana.

Microsoft runā par fokusa režīmu programmā Word. Tas palīdzēs lietotājiem izvairīties no traucēkļiem vai pilnībā koncentrēties uz nokavēta uzdevuma izpildi. Izmantojot Teams, jūsu digitālais iemiesojums var pievienoties darba sapulcēm, piešķirot personisku pieskārienu. PowerPoint piedāvā īpašu vidi prezentāciju praktizēšanai virtuālās auditorijas priekšā. Programmā Excel varat viegli pārvietot dokumentus uz citām programmām, izmantojot austiņu savilkšanas un vilkšanas funkciju.