Vai pasaulei ir nepieciešami caurspīdīgi klēpjdatori? Lenovo tā domā!

Lenovo ir pasaules līderis klēpjdatoru jomā. Šķiet, ka uzņēmums ir noguris no garlaicīgā klēpjdatora formas faktora, kāds mums tagad ir, un ir nolēmis visu sajaukt. Saskaņā ar jauno ziņojumu, šķiet, ka Lenovo strādā pie caurspīdīga klēpjdatora. Šo ierīci varētu demonstrēt MWC laikā vēlāk šajā mēnesī.

MWC izklausās kā laba ideja, mēs redzēsim, ka daudzi labākie uzņēmumi tur demonstrēs savus produktus. Piemēram, Tecno pasākuma laikā demonstrēs sarullējamu telefonu.

Lai gan avots, kas to noplud, ir cienījams, jūs joprojām vēlaties uztvert šo informāciju ar nelielu sāls graudu. Tā kā mēs runājam par noplūdi, vienmēr pastāv iespēja, ka tā nav 100% patiesa.

Lenovo MWC varētu demonstrēt caurspīdīgu klēpjdatoru

Move over Nothing, Lenovo arī vēlas ienest caurspīdīgu ierīci. Tomēr šeit ir pavisam cita mentalitāte. Pēc nopludināto renderējumu izskata šķiet, ka klēpjdatora displejs būs pilnīgi caurspīdīgs. Kad tas ir atvērts, jūs redzēsit tieši caur displeju. Tātad vietas attēlā, kur pikselis būtu melns, būs pilnīgi caurspīdīgas. Tā kā tas ir caurspīdīgs, sagaidiet arī bezrāmju pieredzi.

Nu, tehniski ir rāmis. Rāmis ir masīvs zoda rāmis, kas acīmredzot satur ļoti necaurspīdīgus elektroniskos komponentus. Tā ir interesanta koncepcija, un būtu interesanti redzēt, vai Lenovo nākotnē izlaidīs šo produktu.

Kas attiecas uz tastatūru, šķiet, ka fiziskas tastatūras var nebūt. Drīzāk izskatās, ka šis būs divu ekrānu klēpjdators. Tātad tastatūras vietā jūs redzēsit sekundāro displeju ar digitālo tastatūru. Kad klēpjdators ir aizvērts, jūs redzēsit tieši caur displeju uz digitālo tastatūru.

Tā kā šī ir koncepcija, mēs nevaram ņemt vērā dažas detaļas. Piemēram, vienā no renderējumiem šķiet, ka tam būs divi USB-C porti. Tomēr tā var būt tikai formalitāte.

Lenovo caurspīdīgs 3
Lenovo Transparent klēpjdators 1
Lenovo caurspīdīgs 3
Lenovo Transparent klēpjdators 1

Ir viena iespējamā problēma

Ja tas patiešām ir tikai jēdziens, tad to, iespējams, varētu risināt. Ja caurspīdīgie ekrāni jums izklausās pazīstami, LG šogad CES laikā demonstrēja neticami izskatīgu caurspīdīgu televizoru. Kamēr ekrāns bija caurspīdīgs, to varēja padarīt necaurspīdīgu, nospiežot pogu. No apakšas paceltos melna lapa, lai jūs nevarētu redzēt cauri ekrānam. Tas pārvērtīs to par parastu televizoru

Tomēr šķiet, ka nekas nav izveidots, lai padarītu šo caurspīdīgo Lenovo klēpjdatoru necaurspīdīgu. Protams, klēpjdatoru būs patīkami lietot ļoti tumšā vidē vai vietās, kur privātums nav problēma. Tomēr ko darīt, ja vēlaties paņemt savu klēpjdatoru ārā vai kafejnīcā? Redzamība būs liela problēma, un acīmredzot ikviens varēs redzēt, kas ir jūsu ekrānā.

Tātad, mums būs jāredz, ko darīs Lenovo.