Kriptouzņēmums Polygon Labs atceļ 60 darbavietas jeb aptuveni 19% no sava globālā darbaspēka, jo 2004. gadā tehnoloģiju jomā tika atlaisti 30 000.

Poligonu kopiena — šodien es kopīgoju atjauninājumu ar Polygon Labs komandu par organizācijas optimizēšanu. Tālāk, lūdzu, atrodiet šī paziņojuma kopiju.

Atjauninājums par Polygon Labs, Polygon Ventures un Polygon ID

Šīs nedēļas sākumā mēs sākām diskusiju par Polygon Labs turpmāko virzību. Šodien es vēlos dalīties ar papildu atjauninājumiem saistībā ar organizācijas optimizāciju.

Kā jūs zināt, mūsu misija ir būtiski mainīt internetu, lai ikvienam pasaulē būtu tiesības vienlīdzīgi piekļūt tā vērtībai. Kā organizācija pēdējo mēnešu laikā esam veikuši izmaiņas, lai mudinātu mūs virzīties ātrāk, nojaukt šķēršļus, stratēģiski saskaņot komandas Polygon Labs un nodrošināt, ka mēs koncentrējamies uz savu misiju, lai mēs gūtu panākumus ātrāk nekā jebkurš cits šajā jomā. web3 ekosistēma. Mēs, bez šaubām, esam panākuši milzīgu progresu, un dibinātāji un es lepojamies ar visiem par visu darbu, ko esat paveikuši, lai pielāgotos un risinātu gaidāmo izaicinājumu. Tomēr, lai pārvietotos pēc iespējas vērienīgāk un veiklāk, lai ikviens varētu uzņemties atbildību par savu darbību, mums ir jāizveido efektīva ķirurģijas komanda ar ievērojami mazāku birokrātiju. Kā mazāka komanda mēs varam vairāk sadarboties, paātrināt prasīgus projektus un izpildīt savu augstāko potenciālu.

Tas jo īpaši attiecas uz to, ka šīs misijas sasniegšana nav viegls uzdevums; tas prasa ārkārtīgu koncentrēšanos, centību, efektivitāti un veiklību — visas īpašības, ko pastiprina vērtības, kuras mēs cenšamies iemiesot Polygon Labs. Diemžēl komandas straujā izaugsme pēdējā buļļu tirgū šīs īpašības mazināja, un mums pie tām jāatgriežas.

Ietekme uz komandu un izmaiņu pamatojums:

Tāpēc šodien mēs esam pieņēmuši grūto, bet nepieciešamo lēmumu atvadīties no 60 komandas biedriem, aptuveni 19% no komandas. Kad es sāku pildīt izpilddirektora pienākumus, es apņēmos jūs visus padarīt par laimīgākajiem darbiniekiem pasaulē. Lai gan šis mērķis nekad nepārstās būt mans Ziemeļzvaigzne, man ir sāpīgi, ka man neizdevās panākt, lai tas notiktu daudziem mūsu komandas biedriem.

Šis lēmums nav viegls. Pareiza izmēra noteikšana labākas veiktspējas, nevis finansiālu iemeslu dēļ var šķist netradicionāla. Realitāte ir tāda, ka, lai sasniegtu mūsu misiju, bieži ir nepieciešami sarežģīti lēmumi, un, lai arī tas ir grūti, mēs ar dibinātājiem piekrītam, ka mums ir jāvirzās uz priekšu pārdomātā veidā, kas dod mums vislielākās iespējas veiksmīgi izpildīt.

Es apzinos, ka nav pareiza veida, kā kādam pēkšņi paziņot, ka šis lēmums viņus ietekmē, un, lai gan mēs jau esam paziņojuši šiem komandas locekļiem (un drošības apsvērumu dēļ pārtraukuši viņu piekļuvi mūsu sistēmām), mēs ar viņiem runāsim personīgi. arī. Šie zvani notiks šodien, lai izskaidrotu lēmumu, uzdotu jautājumus un izteiktu pateicību par viņu ieguldījumu.

Ietekmētajiem komandas locekļiem mēs piedāvājam 2 mēnešu atlaišanas pabalstu un veselības pabalstus līdz februāra beigām vietās, kur sniedzam veselības pabalstus.

Atsevišķi cilvēku komanda ir izveidojusi ietekmēto personu sarakstu — tikai pēc izvēles —, kurā viņi var pievienot informāciju, kas saistīta ar viņu profesionālo pieredzi, lai dalītos ar mūsu kolektīvo tīklu, tostarp vervētājus web3 projektos, talantu partnerus riska grupā kapitālsabiedrības un vadītāju pieņemšana darbā šajā telpā. Kamēr ietekmētās personas tam piekrīt, mēs arī kopīgosim viņu informāciju iekšēji, lai ikviens varētu sazināties.