Microsoft Copilot ir izplatījies no Windows uz Android ar jaunu lietotni

Ja izmantojat Windows, tad noteikti zināt par Microsoft Copilot. Vai nu tas ir saistīts ar ziņām, vai arī no tā, ka Microsoft ir izgrūdis šo AI rīku katram Windows lietotājam. Uzņēmums ļoti tic šim AI rīkam, un tas paplašina to vairākos tehnoloģiju nozares stūros. Microsoft tikko ir izlaidusi lietotni Copilot operētājsistēmā Android.

Šī bija diezgan klusa palaišana, ko uzņēmums kaut kādu iemeslu dēļ veica. Tā kā uzņēmums ir izteicies par Copilot, jūs varētu sagaidīt, ka tas nāks klajā ar grandiozu paziņojumu. Tomēr tas varētu būt tāpēc, ka uzņēmums vēlas, lai cilvēki to izmantotu galvenokārt Windows sistēmās. Jebkurā gadījumā lietotni var bez maksas izmantot un atvērt lejupielādei savā Android tālrunī.

Kā darbojas Android lietotne Copilot?

Kā jau varat sagaidīt, tālrunī tiek nodrošināta visa jauda, ​​ko jūs varētu sagaidīt no Copilot pārlūkprogrammā. Tātad, ja jums ir jāuzdod jautājums par pasauli, jāģenerē attēls vai vienkārši jāparāda draugiem ballītē, tas ir tikpat vienkārši kā piekļuve lietotnei.

Saskarne īpaši neatšķiras no citām tirgū esošajām GPT lietotnēm. Pirmoreiz startējot lietotni, jums tiks piedāvāts piešķirt tai piekļuvi jūsu atrašanās vietai, taču, ja vēlaties, varat to noraidīt. Tas būs nepieciešams, ja jums ir jāuzdod vaicājumi, kas attiecas uz vietējiem apgabaliem. Pēc pirmā vaicājuma ievadīšanas jums tiks piedāvāts piekrist Microsoft pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Izlasiet tos, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā lietotne izmanto jūsu datus.

Kad nokļūsit saskarnē, ekrāna augšdaļā redzēsit slēdzi, kas ļauj piekļūt GPT-4 modelim. Ja vēlaties izmantot jaudīgāku modeli, varat to izdarīt bez problēmām. Jums netiks prasīts maksāt vai pierakstīties, lai to izmantotu. Tas tikai pateiks, ka atbilžu apstrāde var aizņemt nedaudz vairāk laika.

Lietojumprogrammas lietošana sākumā var būt nedaudz mulsinoša. Pirmoreiz ritinot līdz apakšai, jūs neredzēsit klasisko teksta lauku vaicājuma ievadīšanai. Jūs redzēsit dažus ieteiktos vaicājumus horizontālā žetonu karuselī. Zem tā būs redzama mikrofona ikona, kas ļauj runāt tālrunī. Ir skaidrs, ka Microsoft vēlas, lai tas būtu galvenais veids, kā jūs mijiedarbojaties ar šo lietotni. Izmantojot balsi, jūs saņemsiet dzirdamu atbildi, kā arī tekstu.

Blakus mikrofona ikonai būs redzamas daudz mazākas un mazāk akcentētas kameras un tastatūras ikonas. Pieskarieties tiem, lai šādā veidā mijiedarbotos ar lietotni. Tātad, ja vēlaties klasisku teksta lauku, pieskarieties tastatūras ikonai. Ja vēlaties augšupielādēt attēlu, pieskarieties kameras ikonai.

Ierobežojumi

Šīs lietotnes izmantošana ir tāda pati kā pārlūkprogrammas versijas izmantošana, tāpēc uz jums attiecas tie paši ierobežojumi. Jums joprojām ir piekļuve līdz 2000 rakstzīmēm vienā vaicājumā. Turklāt rīks būs mazāk noderīgs, ja neesat pierakstījies. Tātad, ja vēlaties ilgākas sarunas un vaicājumus, jums būs jāpierakstās. Turklāt jums būs jāpierakstās, ja vēlaties ģenerēt attēlus.

Kad pārslēdzat programmu uz GPT-4, šķiet, ka nav tieša veida, kā to pārslēgt uz vecāku modeli. Ja vēlaties to pārslēgt atpakaļ uz GPT-3.5, Android lietotnes informācijas ekrānā ir manuāli jādzēš lietotnes vietējā krātuve. Kad esat to izdarījis, atkārtoti atveriet lietotni un nepārslēdziet slēdzi.