Kā ātrā kustībā skatīties TikTok videoklipus savā iPhone tālrunī

Šodien mēs uzzināsim, kā ātrā kustībā skatīties TikTok videoklipus savā iPhone tālrunī. Ja esat noguris no gariem vai lēniem videoklipiem, tagad jums nav jāgaida.

Taisnība, ka TikTok kļuva par ļoti populāru sociālo tīklu, pateicoties tā īsas formas video saturam. Tomēr, laikam ejot, TikTok videoklipi kļūst garāki, ar dažiem videoklipiem, kuru garums ir līdz desmit minūtēm. Ja nevēlaties skatīties garus videoklipus, TikTok ir risinājums. Ejam pie viņas!

Puiši no šī sociālā tīkla ir uzskatījuši par piemērotu lietojumprogrammā klusi ieviest atskaņošanas ātruma kontroli. Jūs, iespējams, to neesat atklājis, jo tā ir taisnība, ka tas netiek parādīts no pirmā acu uzmetiena.

Kā aktivizēt ātruma kontroli?

Kā ātrā kustībā skatīties TikTok videoklipus savā iPhone tālrunī

Lai palielinātu vai pat samazinātu videoklipu skatīšanās ātrumu vietnē TikTok, jums vienkārši jāveic šādas darbības:

 • Vispirms atveriet lietojumprogrammu TikTok savā iPhone tālrunī
 • Tagad, kad skatāties videonoklikšķiniet tā apakšānetraucējot nevienai izvēlnes pogai.
 • Šajā laikā tiks parādīts uznirstošais logs
 • Minētajā logā velciet no labās puses uz kreiso, līdz tiek parādīts simbols “Atskaņošanas ātrums”
 • Kad noklikšķināsit uz tā, parādīsies cits logs. Šajā logā mēs redzēsim opcijas: 2x, 1,5x, parastais un 0,5x»
 • Atlasiet ātrumu, kādā vēlaties atskaņot savus videoklipus, un logs tiks automātiski aizvērts.
 • Un tas būtu viss! Tādā veidā jūs varat mainīt video atskaņošanas ātrumu šajā sociālajā tīklā.

Atšķirībā no iepriekšējās dzēšanas pogas, kas ļāva izlaist videoklipa daļas, izmantojot atskaņošanas ātruma pogu, jums nav jāpalaiž garām dažas videoklipa daļas, lai tas būtu nedaudz ātrāks. Tā vietā joprojām varat klausīties audio no video, tikai ar lielāku ātrumu.

Tas ir īpaši noderīgi tiem satura veidotājiem, kuriem nepieciešams ilgs laiks, lai nonāktu pie lietas būtības, un jums nav pieejams daudz laika vai arī jums nav pacietības.

Neskatoties uz TikTok nav paziņojis par šo funkcijuJa konstatējat, ka jums nav piekļuves, lejupielādējot jaunāko TikTok versiju, vajadzētu darboties.

Kāpēc šis slēptais TikTok triks ir noderīgs?

sociālais tīkls

TikTok 2x atskaņošanas funkcija ir noderīga vairāku iemeslu dēļ, pieminēsim dažus.

 • Laika taupīšana: TikTok satura garums var būt dažāds, un ne visas videoklipa daļas var būt vienlīdz interesantas. Izmantojot ātrāku video atskaņošanu, varat ātri pārskatīt saturu, vienlaikus saglabājot iespēju klausīties, tādējādi ietaupot dārgo laiku.
 • Efektīva ritināšana: Tā vietā, lai izlaistu videoklipa daļas, izmantojot skrubi, varat baudīt nepārtrauktu skatīšanās pieredzi ātrā tempā, nezaudējot saturu.
 • Stāstu un garu stāstījumu laiki: Šī funkcija ir spēles mainītājs satura veidotājiem, kuri mēdz veltīt laiku, lai nonāktu pie lietas. Jūs joprojām varat dzirdēt video audio, vienlaikus paātrinot attēlus.
 • TikTok 2x atskaņošanas ātruma funkcija ir vērtīgs rīks lietotājiem, kuri vēlas maksimāli izmantot lietotnē pavadīto laiku.

Mēs visi zinām, ka daudzas programmas, kā tas var būt TikTok, tie liek mums “tērēt” daudz laika, Nu, mēs turpinām skatīties “īsos video” nepārtraukti, bez iemesla, lai vienkārši pavadītu laiku, aizpildītu mirušo laiku, pasmieties pirms aizmigšanas. Bet, kad tu saproti, laiks ir pagājis ļoti ātri un neko produktīvu vai vērtīgu īsti neesi izdarījis.

Es nesaku, ka mums vienmēr jābūt produktīviem, jo ​​atpūta un prāta atstāšana tukšā ir arī daļa no mūsu atpūtas, kas ļauj pēc tās būt efektīvākiem, taču ar tādām funkcijām kā šī vai citas līdzīgas mēs varam kontrolēt laiku, ko pavadām lietojumprogrammā, mēs varam labāk kontrolēt savu laiku, ja, izmantojot šīs aplikācijas, mēs tam zaudējam līdzi.

Tā ir taisnība, ka Apple piedāvā tādas funkcijas kā Usage Time, kas ļauj mums Ļauj piekļūt reāllaika pārskatiem, kas izseko, cik daudz laika pavadāt savā iPhone, iPad vai iPod touch. Turklāt mēs varam arī noteikt ierobežojumus tam, ko vēlamies pārvaldīt.

Mēs varam kontrolēt savu laiku vai konfigurēt to kādam no mūsu ģimenes locekļiem, piemēram, bērniem. Izmantojot lietojuma laiku, varat uzzināt, cik daudz laika jūs un jūsu bērni pavadāt lietotnēs, vietnēs un citās vietās

Secinājums

Neatkarīgi no tā, vai jūs nejauši pārlūkojat vai vēlaties efektīvi iegūt liela izmēra saturu, šī slēptā funkcija var uzlabot jūsu TikTok pieredzi. Negaidiet, kamēr TikTok to oficiāli atklās, jo, iespējams, šī funkcija liks jums pavadīt mazāk laika pašā lietotnē.

Un jūs, vai ikdienā izmantojat TikTok, vai zinājāt par šo lietojumprogrammas funkciju? Paziņojiet mums komentāros.