Izlaistas Bose Ultra Open austiņas ar stilīgu atvērtu ausu dizainu

Bose ir oficiāli laidis klajā Ultra Open austiņas. Kā norāda nosaukums, tiem ir atvērtas auss dizains, kas pilnībā neaizsedz auss kanālu. Par jaunāko audio ierīci sākotnēji tika paziņots pagājušajā mēnesī sadarbībā ar modes un dzīvesstila zīmolu Kith. Ultra Open nāks trīs gadus pēc Sport Open austiņām 2021. gadā. Atvērtas auss dizaina austiņas varētu būt nākamā lielā lieta TWS segmentā. Huawei pagājušajā mēnesī laida klajā FreeClip.

Bose Ultra Open tagad ir oficiāli

Bose Ultra Open austiņu dizains ir veidots tā, lai lietotājs, klausoties to saturu, pilnībā apzinātos apkārtējo vidi. Tas padara tos ideāli piemērotus sportistiem un tiem, kuri nevēlas izjust diskomfortu, ko rada austiņas un austiņas.

Bose Ultra Open ir stilīgi un moderni. Tie izlaiž silikona vai atmiņas putu uzgaļus, kas parasti ir atrodami lielākajā daļā TWS austiņu. Elastīgajai locītavai vai rokai ir mīksts silikona pārklājums, kas maigi balstās uz lietotāja ādu. Ir arī apaļa muca, kas atrodas aiz lietotāja ausīm. Tam ir poga, lai kontrolētu mūzikas atskaņošanu un piekļūtu citām funkcijām. Bose saka, ka Ultra Open piedāvā aprocei līdzīgu piemērotību visu dienu. Tie karājas ārā no auss un gandrīz izskatās kā auskari.

Bose Ultra Open dizains izskatās G formā

Austiņās ir augstākās kvalitātes audio funkcijas, taču tām nav ANC

Bose Ultra Open austiņām ir uzņēmumam raksturīgā OpenAudio tehnoloģija, kas nodrošina augstas kvalitātes un privātu audio tikai lietotājam. Ir arī Bose Immersive Audio funkcija, kas rada telpisku efektu un rada iespaidu, ka skaņa tiek atskaņota telpā ap lietotāju, nevis caur austiņām. Lietotāji var izvēlēties šo funkciju nekustīguma režīmā, kad viņi nekustīgi sēž, vai kustības režīmā, kad viņi atrodas ārpusē un pārvietojas.

Bose Ultra Open austiņas ir aprīkotas ar Snapdragon Sound tehnoloģiju un Qualcomm aptX adaptīvo kodeku. Tas palīdz audio ierīcei nodrošināt bezzudumu audio straumēšanu un netraucētu savienojumu ar ierīcēm. Pamatojoties uz lietotāja apkārtni, Ultra Open var automātiski pielāgot skaļuma līmeni. Citas austiņu funkcijas ietver Google Fast Pair, IPX4 ūdensizturības novērtējumu, Bluetooth 5.3 (bez vairākpunktu savienojuma) un iespēju savienot pārī ar Bose atlasītajām skaņas joslām un skaļruņiem.

Bose Ultra Open austiņas ir paredzētas, lai nodrošinātu 7,5 stundu atskaņošanas ar vienu uzlādi. Akumulatora darbības laiks samazinās līdz 4,5 stundām, ja ir iespējota Immersive Audio funkcija. Kopējais akumulatora darbības laiks pagarinās līdz 19,5 stundām ar uzlādes un uzglabāšanas futrāli.

Bose Ultra Open austiņu cenas un pieejamība

Bose Ultra Open austiņām ir cenu zīme 299 $. Tie ir pieejami melnā un baltā krāsā. Audio ierīci var iegādāties uzņēmuma oficiālajā tīmekļa vietnē un atsevišķiem mazumtirgotājiem, sākot no šodienas.

Bose Ultra Open futrālis