Galaxy S24 noplūde liecina par cenu samazinājumu vairākos tirgos

Vakar noplūde atklāja iespējamās Galaxy S24 sērijas cenas Eiropā. Tas liecināja par cenu samazinājumu par 50 € diviem mazākajiem šī reģiona modeļiem, lai gan Ultra, iespējams, līdzīgu kritumu neredzēs. Šķiet, ka Samsung apsver iespēju samazināt cenas arī citos tirgos. Ievērojamais tipster Ice Universe par to ir dzirdējis no saviem avotiem.

Cits avots norāda uz cenu samazinājumu Galaxy S24 sērijai

Baumo, ka Samsung piegādās Galaxy S24 un Galaxy S24+ ar savu iekšējo Exynos 2400 mikroshēmojumu Eiropā un vairākos citos tirgos, izņemot ASV, Kanādu un Ķīnu. Pēdējie trīs tirgi iegūst Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 procesoru (tā pārspīlēts variants). Tā kā Exynos mikroshēma uzņēmumam maksā mazāk nekā Snapdragon, tā var sniegt labumu patērētājiem.

No otras puses, Galaxy S24 Ultra tiks piegādāts ar Snapdragon mikroshēmu visā pasaulē. Līdz ar to Eiropā tam netiek pazemināta cena. Faktiski ierīces 256 GB atmiņas variants maksā par 50 € vairāk nekā tā priekšgājējs. Tas ir iespējams, jo tas pāriet no 8 GB RAM uz 12 GB RAM. 512 GB un 1 TB krātuves varianti jau bija aprīkoti ar 12 GB RAM, to cenas paliek nemainīgas vai var samazināties par aptuveni 10 eiro.

Šķiet, ka Samsung darīs to pašu arī citos tirgos, vismaz tajos, kur tas izmantoja Exynos procesoru diviem mazākiem modeļiem. Informācija nāk no Ice Universe, kuram ir izcili precīzas Samsung informācijas noplūžu uzskaites dati. Viņš nesen vērsās pie X, lai ziņotu, ka uzņēmums domā par a cenas samazinājums Galaxy S24 sērijai. Tomēr avots nenorādīja tirgu.

Šķiet, ka Samsung vairāk novērtē Plus modeli

Galaxy S23+ ir vismazāk pārdotais modelis starp trim Samsung flagmaņiem, ko šogad laida klajā. Nozares aplēses liecina, ka tas veido tikai aptuveni 18 procentus no kopējā pārdošanas apjoma. Pamata Galaxy S23 veidoja 36 procentus un Ultra – 46 procentus. Uzņēmums vēlas to uzlabot ar Galaxy S24+ nākamgad. Kā minēts iepriekš, ierīce iegūst vairāk RAM nekā pašreizējais modelis.

Ir arī dažas neapstiprinātas baumas par Galaxy S24+ piegādi ar Snapdragon mikroshēmu vairākos tirgos ārpus ASV, Kanādas un Ķīnas. Ja tā ir taisnība, tas padarītu cenu samazinājumu vēl iespaidīgāku. Samsung ideja ir pārdot vairāk Plus modeļa vienību. Uzņēmuma mērķis ir nākamgad ievērojami palielināt savu vadošo pārdošanas apjomu. Laiks rādīs, vai tas trāpīs mērķī. Paredzams, ka Galaxy S24 sērija tiks oficiāli pieejama 2024. gada 17. janvārī.