Operētājsistēmā Android 14 tiek rādīti push paziņojumi pēc atjaunināšanas, aprakstot jaunas funkcijas

Google informē lietotājus par jaunākajām Android 14 funkcijām un uzlabojumiem, izmantojot pašpiegādes paziņojumus pēc sistēmas atjaunināšanas, kas ir daļa no iniciatīvas Android Upgrade Party. Kad operētājsistēma Android 14 nonāk dažādās ierīcēs, lietotājiem tiek parādīta virkne paziņojumu pēc atjaunināšanas, sniedzot viņiem visaptverošu kopsavilkumu par izmaiņām.

Šī iniciatīva ir daļa no Google programmas “Android Upgrade Party”, kas tika ieviesta 2022. gadā un ļauj ierīču ražotājiem pielāgot un nosūtīt lietotājiem kopsavilkumus pēc atjaunināšanas, uzlabojot viņu izpratni par tikko atsvaidzināto operētājsistēmu. Lietotāji, kas saņem paziņojumus, tiek sveicināti ar ziņojumu, kurā teikts: “Jūsu Android ierīce tikko ir kļuvusi labāka”, kā arī iespēja sākt jauno funkciju ceļvedi vai izlaist to vēlākai izpētei. Šo paziņojumu saturs atšķiras atkarībā no ierīces un īpašajām funkcijām, ko tā ir saņēmusi, veicot Android 14 jaunināšanu.

Piemēram, Samsung Galaxy S23 Ultra akcentē decembra komplektā ieviestās Google lietotnes funkcijas, piemēram, Google Maps koplietošanas uzlabojumus, videoklipu izcelšanu pakalpojumā Google fotoattēli, animētas emocijzīmes pakalpojumā Google ziņojumi, pieejamības funkcijas skaņas paziņojumu uzlabojumus un iespēju aizsargāt piekļuves atslēgas. ar pielāgotiem PIN kodiem.

Google iniciatīva Android Upgrade Party uzlabo lietotāju iesaisti, piedāvājot jaunu funkciju apskatus

No otras puses, Asus Zenfone 10 paziņojumu pieredze vairāk ir saistīta ar pašu Android. The tūre Asus Zenfone 10 lietotāji izceļ jauno vienkrāsaino motīvu, veselības un fitnesa lietotņu sinhronizāciju, uzlabotus atrašanās vietas atļauju dialoglodziņus, zibspuldzes paziņojumus, jauno palielinājuma opciju ātrajos iestatījumos un papildu dzirdes ierīces opcijas. Šo paziņojumu pielāgojamība ļauj ražotājiem pielāgot informāciju savām ierīcēm un lietotāju bāzei, padarot jaunināšanas pieredzi saistošāku un lietotājam draudzīgāku.

Lai gan šie paziņojumi pēc atjaunināšanas nav pilnīgi jauni, to pieaugošā izplatība operētājsistēmā Android 14 liecina par Google Upgrade Party iniciatīvas arvien lielāku pieņemšanu. Iniciatīvas mērķis ir risināt izplatīto problēmu, kad lietotāji pilnībā neapzinās lielāko Android atjauninājumu nozīmi. Nodrošinot interaktīvas un informatīvas ekskursijas, Google un ierīču ražotāji cenšas palielināt lietotāju iesaisti un nodrošināt vienmērīgāku pāreju uz atjaunināto operētājsistēmu.

Turklāt Google izmanto citas metodes, piemēram, paziņojumus no lietotnes Pixel Tips un detalizētus izmaiņu žurnālus, lai lietotāji būtu informēti un satraukti par jaunākajām funkcijām. Tā kā Android turpina attīstīties, šie centieni uzsver lietotāju izglītības un apmierinātības nozīmi nepārtraukti progresējošajā mobilajā vidē.

Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (1)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (2)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (3)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (4)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (5)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (6)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (7)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (1)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (2)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (3)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (4)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (5)
Android 14 jaunināšanas puses paziņojumi (6)

Attēla kredīts: Android Police