Gemini Nano tagad ir noderīgāks Pixel 8 Pro

Šķiet, ka visas jautrās un aizraujošās AI funkcijas, ko Samsung atklāja Unpacked laikā, ir aizēnojušas Google ģeneratīvās AI funkcijas. Tas ir tāpēc, ka pēdējais paziņoja tikai par dažām ierīcē esošajām ģeneratīvajām AI funkcijām, kurās tiek izmantots Gemini Nano modelis. Nu tas pamazām mainās. Gboard Smart Reply tagad ir saderīgs ar vēl divām ziņojumapmaiņas lietotnēm.

Ja nezināt, Google Pixel 8 Pro (Review) bija pirmais tālrunis, kas tika izlaists ar ierīcē iebūvētu ģeneratīvo AI, un drīz pēc tam sekoja Samsung Galaxy S24 sērija. Lai gan Samsung AI piedāvājums bija stabilāks, šķiet, ka Google nedaudz pietrūkst.

Pixel 8 Pro AI funkcijās ietilpst ierakstītāja apkopojums. Šī ir funkcija, kas transkribēs pilnu audio ierakstu un sniegs AI ģenerētu kopsavilkumu par ierakstā apspriesto. Pēc tam pakalpojumā Google Messages programma Magic Compose ienes lietotnē ģeneratīvo AI, kas palīdz cilvēkiem ievadīt ziņas, kuras viņi vēlas ierakstīt.

Pēdējā funkcija tiek saukta par Gboard viedo atbildi. Šī ir funkcija, kas izmanto ģeneratīvo AI, lai ieteiktu nākamo ziņojumu, kas jums jānosūta sarunā. Tas izmanto sarunvalodas izpratni, lai noskaidrotu, par ko saruna ir, un sniedz ieteikumu par to, kas jums jāievada tālāk.

Gboard viedā atbilde ir pieejama vēl divās lietotnēs

Lai gan Gboard var izmantot ar jebkuru ziņojumapmaiņas lietotni, viedā atbildes funkcija sākumā bija saderīga tikai ar WhatsApp. Tas ir žēl, bet tam ir jēga. WhatsApp, iespējams, ir lielākā ziņojumapmaiņas platforma uz planētas. Tomēr, ja jūs neesat daļa no WhatsApp lietotāju bāzes, tad jums nepaveicās.

Neilgi pēc tam, kad Google oficiāli izlaida Gboard Smart Reply, mēs saņēmām informāciju, ka sarakstam ir pievienotas vēl divas lietotnes. Šie divi izdevumi patiesībā ir nedaudz pārsteidzoši, jo ir daudz daudz lielāku lietojumprogrammu, kurām vēl ir jāiegūst savietojamība. Šīs divas lietotnes ir Line un KakaoTalk.

Ja nezināt, kas ir šīs lietojumprogrammas, Line ir telemedicīnas pakalpojums, kas ļauj rezervēt tikšanās, sarunāties ar ārstiem, izmantojot videozvanus, un maksāt par konstelācijām. KakaoTalk ir populārs korejiešu ziņojumapmaiņas pakalpojums. Tam ir iespaidīga 53 miljonu ikmēneša aktīvo lietotāju bāze.

Mēs neesam īsti pārliecināti, kad viedā atbilde tiks izmantota vairākās lietotnēs. Tātad, jums būs jāseko līdzi jaunumiem par šo tēmu.