Apple paredz, ka jūs neiegādāsities OLED iPad Pro

Tiek ziņots, ka Apple ir samazinājis komponentu pasūtījumus savam gaidāmajam OLED iPad Pro par aptuveni 20–30%. Tas liek domāt, ka Apple nedomā, ka daudzi cilvēki iegādāsies jauno OLED iPad Pro. Un liels iemesls tam, iespējams, ir cenu pieaugums, kas būs nepieciešams iPad Pro OLED displejam.

Tas nāk no Korea Daily, kuram šajā nozarē ir daži patiešām labi avoti, jo īpaši tāpēc, ka šos paneļus nāk no Samsung un LG. Apple sākotnēji bija pasūtījis desmit miljonus paneļu, kas tika sadalīti 60/40 starp LG Display un Samsung. Paredzams, ka šis samazinājums īpaši ietekmēs LG, samazinot to pasūtījumu līdz trim vai četriem miljoniem vienību, savukārt Samsung pasūtījums paliek nemainīgs.

Tātad, ko tas nozīmē? LG bija paredzēts nodrošināt OLED paneļus jaunajam 13 collu iPad Pro, savukārt Samsung veica 11,1 collu iPad Pro. Tā kā LG šeit ir samazinājums, tas nozīmē, ka Apple nedomā, ka viņi pārdos tik daudz. Ņemot vērā, ka 12,9 collu iPad Pro jau maksā 1099 USD, un baumas liecina, ka ar OLED tas pieaugs līdz 1800 USD, maz ticams, ka tas būs liels pārdevējs.

OLED iPad Pro tiks paziņots martā vai aprīlī

Pagājušais gads bija pirmais gads iPad vēsturē, kad Apple vispār nepaziņoja par jauniem iPad. Tas ir gandrīz neaptverami, jo parastais iPad vienmēr tiek atjaunināts rudenī. Liels iemesls tam ir tas, ka Apple plāno pārveidot visu iPad klāstu, kā arī to racionalizēt. Tas nozīmē, ka mēs varam redzēt, ka daži iPad tiek pamesti.

Izskatās, ka jaunie OLED iPad Pro modeļi būs pirmie, kas tiks izziņoti šogad. Pašlaik mēs joprojām gaidām izlaišanas pasākumu martā vai aprīlī, kad tiks paziņots par jauno iPad Pro. Šis laika posms neizklausās tik daudz, jo Apple parasti rīko pasākumu, lai paziņotu par jauno iPhone pavasara krāsu. Pagājušajā gadā Apple pavasarim izgatavoja dzeltenu iPhone 14, un agrāk mēs esam redzējuši zaļu, sarkanu un violetu. Lai gan to varētu izdarīt arī, izmantojot paziņojumu presei, es būtu gatavs derēt, ka šis OLED iPad Pro nebūs vienkāršs paziņojums presei.

Paredzams, ka OLED iPad Pros šogad sasniegs diezgan lielus cenu izciļņus, un tiks pievienots arī M3 mikroshēmojums. Paredzams, ka 11,1 collu modelis pieaugs līdz 1500 USD no 799 USD. Tagad tas ir milzīgs lēciens, gandrīz dubultā cenā, taču atcerieties, ka 11 collu planšetdators nav Mini LED iPad kā 12,9 collu. Tātad jūs pārejat no LCD uz OLED ar šo. Tagad 12,9 collu modelim tas maksās 1800 USD, salīdzinot ar 1099 USD. Ņemot vērā šīs sākumcenas, es nebūtu pārsteigts, ja Apple atsakās no 128 GB, sākot krātuvi un pāriet uz 256 GB.