TrusTrace, Stokholmas SaaS starta uzņēmums, piesaista finansējumu 24 miljonu ASV dolāru apmērā, lai paplašinātu savu globālo ietekmi

TrusTrace, Stokholmā bāzētais SaaS starta uzņēmums un produktu izsekojamības un atbilstības nodrošinātājs, ir nodrošinājis izaugsmes finansējumu 24 miljonu ASV dolāru apmērā. Finansēšanas kārtu vadīja Circularity Capital, specializēts investors uzņēmumos, kas sniedz ieguldījumu aprites ekonomikā, un tajā piedalījās esošie investori Industrifonden un Fairpoint Capital.

Izsekojamības pieaugošā nozīme ilgtspējīgas transformācijas veicināšanā ir acīmredzama TrusTrace ievērojamajā izaugsmē, pieckārtīgi pieaugot abonēšanas ieņēmumiem pēdējo 27 mēnešu laikā kopš iepriekšējā izaugsmes posma 2021. gadā. Šis pieaugums seko sākuma finansējumam no Backing Minds 2019. gadā.

Kopš tās dibināšanas aptuveni pirms astoņiem gadiem TrusTrace ir atzīts par iecienītāko piegādes ķēdes partneri globālajiem modes zīmoliem, kuri ir apņēmušies ievērot ilgtspējīgu praksi. Startēšana palīdz pārvaldīt ESG riskus un nodrošina atbilstību sarežģītās piegādes ķēdēs. Lielākie klienti ir tādi slaveni zīmoli kā Adidas, Brooks Running, Tapestry, Asics un citi apģērbu, apavu un luksusa nozarēs. TrusTrace mērķis ir 2024. gadā paplašināt savus pakalpojumus reģionālajiem un vidēja lieluma zīmoliem.

TrusTrace, ko 2016. gadā dibināja izpilddirektors Šemeks Gošs un līdzdibinātāji Hrishikesh Rajan, Madhava Venkatesh un Saravanan Parisutham, nodrošina platformu piegādes ķēdes izsekojamībai un atbilstībai. Šī platforma ļauj zīmoliem un piegādātājiem visā pasaulē standartizēt piegādes ķēdes un materiālu izsekojamības datu uztveršanu, digitalizāciju un koplietošanu. Piedāvājot piekļuvi apstiprinātiem piegādes ķēdes datiem, TrusTrace ļauj zīmoliem uzlabot izpratni un ietekmi uz piegādes ķēdi, atvieglojot riska pārvaldību, atbilstību un produktu pretenzijas.

TrusTrace izpilddirektors Shameek Ghosh teica, ka uzņēmums izmantos jauno kapitāla iepludināšanu, lai paātrinātu globālo paplašināšanos, uzlabotu produktu inovācijas un veicinātu sadarbību. Mērķis ir izveidot globālu tīklu, kurā visas vērtību ķēdes ir izsekojamas, cirkulāras un godīgas.

Ghosh uzsvēra pieaugošo piegādes ķēdes izsekojamības ieviešanu modes un tekstilizstrādājumu zīmolu vidū, lai atbalstītu ilgtspējības mērķus un saglabātu konkurētspēju regulējuma un patērētāju spiediena apstākļos. Viņš uzsvēra, ka investīcijas izaugsmei pastiprina izsekojamības būtisko lomu ilgtspējības mērķu sasniegšanā. Partnerība ar Circularity Capital tika slavēta par tās saskaņošanu ar TrusTrace izaugsmes stratēģiju.

“Arvien vairāk modes un tekstilizstrādājumu zīmolu izmanto piegādes ķēdes izsekojamību, lai atbalstītu savus ilgtspējības mērķus un nodrošinātu konkurētspēju, ņemot vērā pieaugošo regulējošo un patērētāju spiedienu. Šī izaugsmes ieguldījuma pabeigšana ir vēl viens pierādījums tam, ka uzņēmumi uzskata, ka izsekojamība ir ļoti svarīga, lai sasniegtu savus ilgtspējības mērķus. Pateicoties jaunajam finansējumam, TrusTrace vēl vairāk nostiprinās savu pozīciju kā modes industrijas uzticamais partneris piegādes ķēdes riska identificēšanā un pārvaldībā, atbilstības nodrošināšanā un ilgtspējības veicināšanā visās vērtību ķēdēs,” sacīja Gošs.

Viņš piebilda: “Mēs esam priecīgi sadarboties ar Circularity Capital nākamajā mūsu izaugsmes fāzē, jo viņu specializētās zināšanas aprites ekonomikā un spēcīgais starptautiskais tīkls padara tos par spēcīgu pievienotās vērtības investoru mums.”

Anderss Brejners, Circularity Capital investīciju direktors, uzsvēra digitālā mugurkaula nepieciešamību, lai panāktu caurskatāmību un izsekojamību globālajās piegādes ķēdēs, slavējot TrusTrace kā nepārprotamu līderi šajā jomā. Tā kā platformā tiek izsekots vairāk nekā miljards produktu, TrusTrace ir kļuvis par svarīgu risinājumu piegādes ķēdes izsekojamībai.

“Mēs redzam, ka arvien vairāk globālu modes zīmolu vēlas pāriet no mūsdienu lineārā ražošanas un patēriņa modeļa “ņem, izgatavo-izmet” uz ilgtspējīgāku un taisnīgāku modeli. Mēs uzskatām, ka tas ir iespējams tikai mērogā ar pareizo digitālo mugurkaulu, lai nodrošinātu pārredzamību un izsekojamību sarežģītās globālās piegādes ķēdēs. TrusTrace ir nepārprotams līderis šajā jomā ar lielisku komandu, risinājumu un uzticamu klientu bāzi, un tas lieliski atbilst mūsu stratēģijai, lai atbalstītu globālos līderus, kas nodrošina aprites ekonomiku. Mēs esam priecīgi atbalstīt TrusTrace, jo tā turpina paplašināties visā pasaulē, ”sacīja Brejners.

TrusTrace galvenā mītne atrodas Stokholmā, Zviedrijā, un tai ir papildu biroji Indijā, Francijā un ASV, tādējādi nostiprinot savu pozīciju kā globāla mēroga izsekojamības programma galvenajiem zīmoliem. Platforma nemanāmi integrējas ar dažādām piegādes ķēdes ieinteresētajām pusēm, nodrošinot reāllaika pārbaudītus datus un atbalstot pāreju uz ilgtspējīgāku un taisnīgāku ražošanas un patēriņa modeli.