Šī Nothing Phone (2a) noplūde parāda atjaunotu Glyph interfeisu

Karls Pejs netur nekādu sitienu ar savām biznesa ambīcijām. Tikai gadu pēc tam, kad Nothing izlaida savu pirmo tālruni, uzņēmumam Nothing jau ir apakšzīmols ar nosaukumu CMF by Nothing un apģērbu līnija. Tagad klīst baumas, kas norāda uz iespējamu budžetam draudzīgu piedāvājumu no uzņēmuma Nothing Phone (2a). Lai gan pašlaik mums nav daudz informācijas par šo tālruni, mēs tikko saņēmām diezgan nozīmīgu Nothing Phone (2a) noplūdi. Ar to mēs redzam, kādas varētu būt izmaiņas Glyph interfeisā.

Tā kā šī ir noplūde, ieteicams to uzņemt ar sāls graudiņu. Mēs 100% nezinām, vai uzņēmums laidīs klajā šo tālruni, tāpēc vienmēr pastāv iespēja, ka uzņēmums to neizlaidīs. Vienkārši paturiet to prātā.

Tālrunis Nothing Phone (2a) tikko saņēma diezgan nozīmīgu noplūdi

Tagad tas ir tālu no ražošanas vienības fotoattēla, bet tas ir no uzticama avota Dilana Rusela. Padomdevējs izveidoja ziņu par X izklāstot kādu nopludinātu informāciju par tālruni. Saskaņā ar ziņu, Nothing Phone (2a) modeļa numurs būs A142. Tam varētu būt koda nosaukums Pacman vai Areo (dacity). Tas vēl jāredz.

Aplūkojot nopludinātās specifikācijas, mēs varam teikt, ka šis tālrunis patiks vidējas klases tirgum. Noplūde norāda uz šo tālruni, izmantojot MediaTek Dimensity 7200. Šis ir vidējas klases SoC, kam joprojām vajadzētu nodrošināt stabilu jaudu.

Glyph interfeiss varētu būt ļoti atšķirīgs

X ierakstā mēs redzējām tālruņa iespējamās glifu interfeisa animāciju. Tūlīt mēs redzam, ka tas varētu izskatīties ievērojami atšķirīgs no pirmajiem diviem Nothing Phones. Tā vietā, lai būtu 11 dažādi apgaismoti segmenti, mēs redzam tikai trīs.

Mēs redzam šos trīs segmentus ap centrā novietoto kameras izciļņu. Tās ir arī būtiskas izmaiņas salīdzinājumā ar pārējiem diviem Nothing Phones. Kameras izciļņa izskatās diezgan liela, un tajā var būt divu kameru komplekts. Mēs redzam divus segmentus kameras izciļņa kreisajā pusē un vienu labajā pusē.

Tāpat kā ar pašreizējo Nothing Phones, segmenti tiks iedegti atsevišķi dažādām darbībām. Tie var mirgot dažādos rakstos atkarībā no jūsu zvana signāla. Viens segments varētu darboties kā akumulatora stienis, kas ļauj jums zināt, cik tuvu tālrunis ir nomiršanai.

Kad mēs varētu redzēt šo tālruni?

Šobrīd mēs nezinām, kad/vai šis tālrunis ieraudzīs dienasgaismu. Tomēr baumas norāda, ka šis tālrunis tiks prezentēts MWC 2024 laikā. Pasākuma laikā pastāv iespēja, ka Karls Pejs varētu atklāt arī neko tālruni (3).