Iespējams, operētājsistēmā iOS 17.2.1 ir novērstas ar akumulatoru saistītas kļūdas

Pirms dažām dienām mēs atvadījāmies no dienas, parādoties jaunam Apple programmatūras atjauninājumam: iOS 17.2.1. Lai gan mēs jau zinājām, ka Cupertino testē šo versiju, tās palaišana pirms janvāra bija diezgan pārsteigums. No otras puses, uzApple piezīmes par iOS 17.2.1 neatklāja nekādus jaunumus iekļauts atjauninājumā. Tomēr dažās valstīs ir minētas dažas ar akumulatoru saistīta kļūda. Ņemot vērā šīs atšķirības, Apple vēl nav komentējusi un nav publicējusi garāku izlaiduma piezīmi.

Operētājsistēmas iOS 17.2.1 neskaidrība: akumulators, kļūdu labojumi un/vai citi

Atcerieties, ka paralēli iOS 17.2.1 palaišanai Apple turpina darbu pie iOS 17.3, kuras pirmā beta versija izstrādātājus sasniedza pagājušajā nedēļā. Bet tagad parunāsim par iOS 17.2.1. Atjauninājuma aprakstā, kas ir sasniedzis tādas valstis kā ASV vai valstis, kas veido Eiropas Savienību, teikts tikai:

Šo atjauninājumu ieteicams instalēt visiem lietotājiem, jo ​​tajā ir iekļauti svarīgi kļūdu labojumi.

Pārsteigums radās, kad X atkārtoja šī apraksta variācijas dažās valstīs, piemēram, Japānā, kur bija pavisam cits apraksts:

Šis atjauninājums ietver svarīgus kļūdu labojumus un novērš problēmu, kas noteiktos apstākļos var izraisīt ātru akumulatora iztukšošanos.

Kāpēc Apple ziņo par izmaiņām, kas saistītas ar akumulatoru, piemēram, Japānā, nevis citās valstīs? Uz to mēs šodien nevaram atbildēt. Tomēr daži eksperti norāda, ka šis atjauninājums sniedz ievērojamus drošības uzlabojumus, jo vienlaikus ar iOS 17.2.1 izlaišanu tika atjaunināta arī vecā programmatūra, piemēram, iOS 16.7.4 un iPadOS 16.7.4. Visticamāk, ka šīs drošības kļūdas bija arī operētājsistēmā iOS 16, un tās ir sākušas tās novērst, īpaši tiem lietotājiem, kuri vēl nav atjauninājuši uz iOS 17 vai nevar to izdarīt.