Sīkāk apskatiet Xiaomi pirmo EV, pateicoties reāliem attēliem

Xiaomi vakar pilnībā paziņoja par savu pirmo elektrisko automobili Xiaomi SU7 divos variantos. Uzņēmums vakar kopīgoja daudz attēlu, taču tagad mums ir daži jauni, ar kuriem dalīties. Šie reālās dzīves attēli ļaujiet mums tuvāk un labāk apskatīt Xiaomi pirmo EV. Ņemiet vērā, ka šie attēli ir uzņemti ar Xiaomi 13 Pro.

Reālās dzīves attēli ļauj mums tuvāk apskatīt Xiaomi pirmo EV

Visi vakar kopīgotie kadri būtībā ir bijuši mārketinga kadri. Tie ir ļoti rediģēti, un kas vēl. Attēli, kurus varat redzēt zemāk esošajā galerijā, ir arī no Xiaomi izpilddirektora Lei Juna, taču tie sniedz mums daudz reālistiskāku automašīnas izskatu.

Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 3
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 2
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 1
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 4
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 3
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 2
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 1

Šie četri attēli ir uzņemti izstādē, tie ir apskatāmi Xiaomi galvenajā mītnē. Viņi mums parāda divas no trim Xiaomi SU7 krāsām, Aqua Blue un Mineral Grey modeļus. Vienīgais, kas trūkst, ir Verdant Green.

Ja godīgi, Xiaomi SU7 šajos kadros izskatās ļoti jauki. Tas izskatās tikpat labi kā Xiaomi mārketinga kadros. Šajos attēlos ir parādīta automašīna no priekšpuses, aizmugures, kamēr jūs tuvāk aplūkojat tās priekšējos lukturus un vienu no tās riteņiem.

Xiaomi SU7 izskatās ļoti sportisks, un šķiet, ka to ietekmējušas dažādas citas automašīnas

Es to teicu vakardienas paziņojumā un atkārtošu vēlreiz, šķiet, ka šīs automašīnas dizainu ir ietekmējuši Aston Martin, Porsche un Tesla, vismaz man tā izskatās. Izskatās ļoti sportiski.

Tagad Xiaomi SU7 un Xiaomi SU7 Max izskatās vienādi, taču tie atšķiras zem pārsega. SU7 Max nodrošina lielāku nobraukumu ar vienu uzlādi, ātrāku paātrinājumu, kā arī vairākas citas priekšrocības.

Ņemiet vērā, ka Xiaomi solīja, ka šī automašīna nākamgad sasniegs Ķīnu, taču mēs joprojām nezinām cenu zīmes. Mēs neesam pārliecināti, vai tas kādreiz atstās Ķīnas tirgu, taču Xiaomi vēl neko neminēja par tā globālo pieejamību.

Atjaunināts 2023. gada 29. decembrī:

Divus papildu attēlus ir kopīgojis uzņēmuma izpilddirektors Lei Juns. Jūs varat tos pārbaudīt zemāk, un tie tika uzņemti vakardienas automašīnas palaišanas laikā.

Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 41
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 42
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 41
Xiaomi SU7 reālās dzīves attēls 42