Xperia Pro-II varētu nodrošināt rotējošus kameras gredzenus manuālai vadībai

Nesenajā Weibo informācijas noplūdē ir parādījusies informācija par Sony Mobile 2024. gada Xperia Pro sērijas Xperia Pro-II kameru sistēmu (kā spekulē GSMArena). Noplūde liecina, ka jaunajam Xperia Pro modelim būs rotējošs kameras gredzens. Tas ļaus lietotājiem kontrolēt tālummaiņu, diafragmas atvērumu un fokusu, atgādinot DSLR un bezspoguļa kameru objektīvus.

Nopludinātā informācija atklāj, ka galvenā kamera tiks novietota koncentriska gredzena centrā, kas aptver īpaši platleņķa un periskopa telefoto objektīvu unikālā galvenās un sekundārās atdalīšanas dizainā. Šis modelis izceļas Android vidē, jo kameras gredzenā ir iebūvēta manuālā fokusa apertūra un tālummaiņas funkcija.

Tomēr sumahodigest apspriež vienu iespējamo trūkumu, kas minēts noplūdē, proti, Sony apertūras lāpstiņu bezpakāpju regulēšanas trūkums. Ir pagājis diezgan ilgs laiks, kopš citi uzņēmumi ir panākuši bezpakāpju regulēšanu ar mazām mainīgām apertūrām. Tomēr Sony gadījumā motora izmērs un svars ir lielāks. Tas neļauj asmeņiem sasniegt tādu pašu elastības līmeni.

Xperia Pro-II var piedāvāt fizisku diafragmas, fokusa un tālummaiņas vadību ar rotējošiem kameras gredzeniem

Xperia Pro-II (vai Xperia Pro-I II vai kā viņi to sauc) aizmugurējās kameras iestatījums atbilst pašreizējam Xperia 1. Tam būs standarta, īpaši plata un periskopa tipa telefoto kamera. . Jo īpaši galvenās kameras manuālās pielāgošanas iespēja diafragmas atvērumam un tālummaiņai piešķir viedtālruņa fotografēšanai jaunu dimensiju. Tā ir šajā nozarē iepriekš neredzēta iezīme.

Noplūde spekulē par rotējošā gredzena mehānisko struktūru. Tas rada jautājumus par to, vai tas būs ciparnīcas veids, horizontāls pret objektīvu vai gredzenveida struktūra.

Plašākā kontekstā Sony virzība uz interaktīvāku un manuālāku kameru vadības sistēmu liecina par atkāpšanos no tradicionālajiem viedtālruņu dizainiem.

Šīs noplūdes rodas pēc iepriekšējām noplūdēm, kas liecina, ka Sony Xperia Pro-II varētu lepoties ar diviem 1 collas kameras sensoriem. Tas liek gaidīt nākamās paaudzes Xperia flagmani. Ja šīs atklāsmes piepildīsies, Sony 2024. gada Xperia Pro varētu iezīmēt ievērojamu lēcienu viedtālruņu kameru tehnoloģijā.