OpenAI atver savu GPT veikalu, vietu, kur iegādāties pielāgotas ChatGPT versijas

Pašlaik, kad izmantojat tērzēšanas CPT, jūs gandrīz aprobežojaties ar vienu tērzēšanas robota versiju. Ja vēlaties kaut ko specializētu, jums ir jāmeklē citi avoti. Tomēr OpenAI vēlas to mainīt, ieviešot GPT veikalu. Šī ir vieta, kur varat iegādāties dažādas pielāgotas ChatGPT versijas, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.

Varat zināmā mērā pielāgot ChatGPT, izmantojot pielāgotos norādījumus. Tas ļauj jums pastāstīt ChatGPT mazliet par sevi un to, kāpēc izmantojat platformu. Tādā veidā tam būs konteksts, kas nepieciešams, lai ģenerētu saturu, pamatojoties uz to, kas jums nepieciešams. Tātad, šis ir viens no veidiem, kā varat pielāgot ChatGPT savām vēlmēm.

OpenAI atklāj GPT veikalu

ChatGPT ir gudrs; tas ir virtuāls visu amatu džeks. Tomēr ko darīt, ja jums ir nepieciešams viena darījuma domkrats? Šeit parādās OpenAI GPT veikals. Uzņēmums paziņoja šo trešdien. Būtībā tas ir digitāls veikals, kurā varat iegādāties pielāgotas ChatGPT versijas.

Ir dažādi GPT, piemēram, tie, kas ir pielāgoti stāstu ģenerēšanai, mācīšanai kodēt, analizēt tekstu, skenēt PDF failus utt. Uztveriet to kā lietotņu veikalu dažādiem AI tērzēšanas robotiem.

Šobrīd ir pieejami desmitiem GPT, kuriem varat piekļūt, un tie visi ir iedalīti dažādās kategorijās. Ir robotprogrammatūras, kas koncentrējas uz attēlu ģenerēšanu, rakstīšanu, produktivitāti, pētījumu analīzi, programmēšanu, izglītību un dzīvesveidu. Ir arī diezgan daudz GPT, ko izstrādājusi OpenAI ChatGPT komanda.

Tie ir lietotāja izveidoti

Šķiet, ka šis ir diezgan atvērts tirgus, jo jūs varat ievietot savus GPT veikalā. Tātad, ja esat izveidojis savu GPT, varat to viegli ievietot veikalā. Galu galā satura veidotāji varēs nopelnīt no GPS, ko viņi izveidojuši. OpenAI gatavojas atvērt GPT Builder ieņēmumu programmu. Sākotnēji tas būs pieejams lietotājiem ASV. Tāpēc šķiet, ka OpenAI samazinās ieņēmumus no pirkumiem, bet pārējo atdos jums.

Kas var iegādāties GPT?

Šķiet dīvaini, ka jums ir jātērē nauda, ​​​​lai iztērētu vairāk naudas, bet šķiet, ka šobrīd tā ir. Lai piekļūtu GPT veikalam, jums ir jābūt ChatGPT Plus, Enterprise vai Team abonementam. Tie visi ir maksas konti, tāpēc jūs nevarēsit piekļūt GPT, ja izmantojat bezmaksas plānu.

Ja jums ir atbilstošs abonements, varat doties uz oficiālo GPT veikalu un izpētīt GPT, ko vēlaties iegādāties. Kad to iegādājaties, varēsit tai piekļūt tieši no ChatGPT ekrāna.