Vai jums ir jauns iPhone 15?: Tas ir viss, ko varat savienot ar tā USB-C

Šajos īpašajos datumos, visticamāk, esat atradis iPhone 15 kā dāvanu zem Ziemassvētku eglītes. Jaunākā Apple ierīce, kas tika prezentēta 2023. gada septembrī, ietver vienu no svarīgākajiem Apple jauninājumiem pēdējā laikā, un tā ir USB-C kā uzlādes un datu pārsūtīšanas savienotājs. Tāpēc Lightning savienotājs tiek likvidēts pēc 10 gadiem kopš tā dzimšanas ar iPhone 5 2012. gadā. Tālāk mēs jums parādīsim kādus piederumus var pievienot USB-C lai pilnībā izmantotu šī savienotāja priekšrocības.

Galvenās atšķirības starp USB-C un Lightning

Pēc 30 kontaktu savienotāja Apple pārgāja uz Lightning savienotāju. Zibens jau gadiem ilgi ir bijis viens no atpazīstamajiem Big Apple pasaules elementiem līdz tam, ka nevar uzlādēt Apple ierīci, ja mums nebūtu lādētāja ar šo savienotāju. Tas ievērojami ierobežoja lietotāju ikdienas dzīvi, kad iPhone un iPad nebija tik plaši izplatīti visā pasaulē.

Kā jau minējām iepriekš, Lightning bija Apple ierīču izveidots kabelis. Šis ir savienotājs atgriezenisks ar kuru varētu uzlādēt lielu skaitu ierīču. Tomēr pēc USB-C aizstāšanas Mac un iPad planšetdatoros Lightning tika izmantots tikai iPhone tālruņos, kas beidzās pagājušā gada septembrī, izlaižot iPhone 15. Turklāt Lightning savienotājs bija daudz mazāks nekā tā priekšgājējs: Apple 30- tapas savienotājs. Papildus uzlādes ierīcēm tas izcēlās arī ar spēju pārsūtīt datus. Bet galvenais trūkums, kā jau teicām, ir tas Tas nebija universāls lādētājs, un ir ieradies USB-C, lai to mainītu.

USB-C ir atgriezeniska jauda, ​​piemēram, Lightning, kā arī a daudzpusīgs lādētājs kas ļauj ne tikai uzlādēt ierīces, bet arī pārsūtīt datus, ražot video un audio izvadi no ierīces utt. No otras puses, Pārsūtīšanas ātrums ir lielāks, atbalstot ātrumu līdz 10 Gbps un vēl jo vairāk jaunajās paaudzēs. Papildus parastajai uzlādei šis savienotājs ir saderīgs ar ātrās uzlādes protokoliem, kas ļauj iegūt lielu akumulatora daudzumu īsākā laikā.

iPhone 15

Ko mēs varam savienot ar iPhone 15 USB-C?

USB-C nozīme ir daudzveidīgajā iespējā savienot dažāda veida piederumus ar ļoti atšķirīgām funkcijām. Veiksim īsu pārskatu par viss USB-C potenciāls iPhone 15.

2. paaudzes AirPods Pro ar USB-C

Universāla uzlāde ar vienu kabeli

Acīmredzot šim punktam bija jābūt šajā rakstā. IPhone 15 ir USB-C, un jums, iespējams, ir USB-C kabeļi mājās, jo jums ir Mac vai iPad Pro vai cita ierīce, kas nav Apple ierīce, piemēram, Android tālrunis. USB-C universālums ļauj mums uzlādēt iPhone 15 un citas ierīces ar jebkuru kabeli piemēram, AirPods ar USB-C kastīti, jaunākās paaudzes Apple TV tālvadības pults utt.

Ir svarīgi to izcelt lai uzlādētu iPhone 15 ar maksimālo ātrumu Nepieciešams 20 vai 30 voltu strāvas adapteris. Mēs varam izmantot lielākas ietilpības adapteri, piemēram, Mac, un iPhone 15 būs atbildīgs par uzlādes optimizēšanu un pārvaldību.

Varat izmantot šī raksta lasīšanas priekšrocības, kurā mēs paskaidrojam kā noteikt viltotus kabeļus izmantojot Apple MFI sertifikātu, kas akreditē Big Apple pieprasītos kvalitātes standartus.

Kā uzzināt, vai kabelis ir oficiāls vai tam ir Apple MFI sertifikāts

Pārsūtiet savu iPhone 15 akumulatoru uz citām ierīcēm

iPhone 15 ir arī vēl viena priekšrocība, un tas ir tas Ļauj uzlādēt citas ierīces ar iPhone 15 akumulatoru. Tas ir, mēs varam pievienot kabeli, lai uzlādētu produktus, kas rada 4,5 voltu lādiņu. Tas var ļaut mums uzlādēt dažu AirPods korpusu, citu iPhone vai pat pievienot nedaudz papildu akumulatoru mūsu iPad vai citai ierīcei, pat ja tie nav no Apple.

iPhone 15

Vairāk aparatūras iPhone 15 darbināšanai

Taču mēs varam ne tikai izmantot iPhone 15 un USB-C, lai uzlādētu ierīci, bet arī to savienotu visu veidu aparatūra: tastatūras, peles, austiņas utt. Gandrīz jebkuram piederumam, kas tiek savienots, izmantojot USB-C, iPhone 15 būs funkcionalitāte bez nepieciešamības instalēt draiverus vai kaut ko līdzīgu: plug and play. Daži interesanti piemēri varētu būt austiņas, mikrofoni, gaismas, USB-C uz Ethernet adapteri, lai nodrošinātu interneta savienojumu ar ierīci vai tastatūru, lai ģenerētu mūziku tieši no mūsu iPhone.

Pārvaldiet sava cietā diska datus tieši no sava jaunā iPhone

Ja jums ir cietais disks vai ārējā atmiņa ar USB-C, jums arī veicas, jo, izmantojot lietotni Faili mēs varam piekļūt šo ārējo atmiņu saturam. Un ne tikai tas, bet mēs varam importēt failus uz iPhone, pievienot jaunus cietajiem diskiem un daudz ko citu.

Savienojiet savu iPhone 15 ar ārēju ekrānu

Visbeidzot, vēl viens piederums, ar kuru mēs varam savienot savu iPhone 15, izmantojot USB-C ārējais ekrāns. Mēs varam nosūtīt mūsu ekrāna saturu tieši uz ekrānu, izmantojot a USB-C–HDMI kabelis, kas ir saderīgs ar mūsu iPhone. Izmantojot šo sistēmu, mēs varam dublēt sava iPhone ekrānu un baudīt saturu tieši monitorā.

Oficiālajā Apple vietnē mums ir liels skaits kabeļu piederumu, lai veiktu katru no aprakstītajām funkcijām, taču gandrīz jebkurš kabelis vai aksesuārs, kas ir saderīgs ar USB-C, būs saderīgs tieši ar iPhone 15. tāpēc dažreiz jums nebūs jātērē tik daudz naudas Apple oficiālajā vietnē lai būtu funkcionāls kabelis.