Samsung plāno veikt lielus kameras uzlabojumus Galaxy S25 Ultra

Tā kā Galaxy S24 sērija ir gandrīz klāt, tehnoloģiju nozare ir sākusi gaidīt Samsung nākotnes vadošos piedāvājumus. Mēs jau esam saskārušies ar dažām baumām par Galaxy S25 sēriju, kuru plānots ierasties 2025. gada sākumā. Padomu sniedzējs tagad ir kopīgojis iespējamo kameras aparatūras jaunināšanas ceļvedi uzņēmuma gaidāmajiem Ultra flagmaņiem. Galaxy S25 Ultra var piedāvāt dažus jauninājumus.

Galaxy S25 Ultra var redzēt lielu kameras aparatūras jauninājumu

Noplūdes jau ir atklājušas, ka Samsung nākamgad uzlabos Galaxy S24 Ultra periskopa tālummaiņas kameru. 2024. gada modelim būs 50 MP sensors ar 0,7 µm pikseļiem. Pašreizējā Ultra ir 10MP periskopa tālummaiņas kamera ar 1,12 µm pikseļiem. Tomēr pastāv neskaidrības par maksimālajiem optiskās tālummaiņas līmeņiem. Dažos ziņojumos teikts, ka tālrunis saglabās 10x tālummaiņu, bet citi ir devuši mājienus par optiskās tālummaiņas samazināšanos līdz 5x.

Neskatoties uz šo kritumu, ir sagaidāms, ka Galaxy S24 Ultra uzņems tikpat labus tālummaiņas attēlus kā 2023. gada modelis, ja ne labāk. Kamēr mēs gaidām apstiprinājumu par tā optiskās tālummaiņas līmeņiem, padomu sniedzējs Revegnus ir atklājis, ka Samsung to darīs turpināt uzlabot periskopa kameru Tiek ziņots, ka Galaxy S25 Ultra tālummaiņas kamera varēs lepoties ar mainīgu fokusa attālumu. Tas nozīmē optisko tālummaiņu visos palielinājuma līmeņos atbalstītajā diapazonā.

Piemēram, Galaxy S23 Ultra ir 3x un 10x tālummaiņas kameras ar fiksētu fokusa attālumu. Tālrunis paļaujas uz sensora tālummaiņu ar 4x, 5x un citiem palielinājuma līmeņiem. Ar mainīgu fokusa attālumu jūs iegūstat nepārtrauktu optisko tālummaiņu visos līmeņos. Sensorā iebūvētā tālummaiņa neiedarbosies, līdz beigsies tās optiskās tālummaiņas iespējas. Šajā palielinājuma diapazonā jūs iegūsit labākus tālummaiņas attēlus.

Samsung ir ieplānojis vairāk jauninājumu 2025 Ultra

Tiek ziņots, ka 2025. gada Ultra modelis iegūs arī uzlabotu 200 MP galveno kameru un jaunu īpaši platleņķa objektīvu — no 12 MP līdz 50 MP. Ja šie baumu jauninājumi izrādīsies precīzi, Galaxy S25 Ultra varētu būt nepārspējams kameras tālrunis. Paredzams, ka 2026. gadā Samsung lietas daudz nemainīs. Galaxy S26 Ultra iegūs jaunu galveno kameru — lielāku 200 MP sensoru ar 0,7 µm pikseļiem un 1/1,10 collas izmēru. Pašreizējais sensors ir 1/1,3 collas ar 0,6 µm pikseļiem.

Pārējā kameras iestatīšana var palikt nemainīga salīdzinājumā ar Galaxy S25 Ultra. Ir vērts atzīmēt, ka Samsung tuvākajos gados var arī uzlabot savu Ultra flagmaņu pašbildes kameru. Pašreizējam modelim ir 12 MP vienība, kas ir labāks risinājums nekā pagājušā gada Galaxy S22 Ultra 40 MP pašbildes šāvēja. 2024. gada modelis to neaizstās, taču Samsung, iespējams, kaut ko plāno 2025. gadā vai vēlāk. Mēs jūs informēsim, kad būs vairāk informācijas.