bitsCrunch BCUT kopienas izpārdošana tiek izpārdota rekordīsā 24 minūtēs, iekasējot 3,85 miljonus USD

Minhene, Vācija, 2023. gada 21. decembris, Chainwire

bitsCrunch, decentralizēts AI darbināms Web3 analītikas tīkls, ir paziņojis, ka BCUT — bitsCrunch tīkla vietējās utilītas un pārvaldības pilnvaras — kopienas pārdošana tika izpārdota 24 minūtēs, kas ir jauns CoinList rekords. Kopienas pārdošanas rezultātā tika iegūti 3,85 miljoni USD, un strauji augošajai bitsCrunch kopienai tika pievienoti vairāk nekā 3300 unikālu žetonu turētāji.

Ar vairāk nekā 38 000 unikālu reģistrētāju un dalību no 163 valstīm, BCUT kopienas izpārdošana 2023. gada 14. decembrī bija viena no ģeogrāfiski daudzveidīgākajām izpārdošanām CoinList vēsturē, pastiprinot tīkla decentralizāciju. Kopienas pārdošanas rezultātā 7% no kopējā piedāvājuma 70 000 000 BCUT bija pieejami par cenu 0,055 USD par marķieri. Pirms pārdošanas reģistrētāji finansēja savus makus ar 21 miljonu ASV dolāru, pārsniedzot maksimālo pirkuma summu vairāk nekā piecas reizes.

BitsCrunch tīkls piedāvā detalizētus kriminālistikas datus par NFT, ļaujot lietotājiem identificēt iespējamos riskus, krāpnieciskas darbības un uzturēt drošību. Tīkls sniedz lietotājiem iespēju pieņemt apzinātus lēmumus par saviem ieguldījumiem, izmantojot padziļinātu analīzi. Piemēram, tīkls izmanto AI tehnoloģiju, lai cita starpā sniegtu precīzus NFT marķieru cenas aprēķinus. BitsCrunch tīkls atbalsta datus no dažādām blokķēdēm un NFT tirgiem, nodrošinot lietotājiem visaptverošu un vienotu informācijas avotu.

Pirms BCUT kopienas pārdošanas, bitsCrunch uzsāka stimulētu testtīkla kampaņu vietnē CoinList, lai novērtētu tīkla drošību un funkcionalitāti, jo tīkls gatavojas galvenā tīkla palaišanai 2024. gadā. Pirmajiem lietotājiem tika dota iespēja nopelnīt BCUT marķierus, veicot konkrētus uzdevumus. Stimulētā testneta kampaņa piesaistīja vairāk nekā 27 000 unikālu maku, no kuriem daudziem tika piešķirta prioritātes rindas piekļuve kopienas izpārdošanai.

BitsCrunch komanda izplatīs 20% no iegādātajiem marķieriem savai kopienai galvenā tīkla palaišanas laikā, kas pašlaik ir paredzēts 2024. gada janvārī, kam sekos 12 mēnešu lineāra izlaišana.

Pašreizējā blokķēdes analītikas un kriminālistikas vidē dominē centralizētas sistēmas, ko bieži ierobežo finanšu prioritātes. BitsCrunch vīzija koncentrējas uz blokķēdes analītikas un kriminālistikas datu decentralizāciju digitālajiem aktīviem publiskajā blokķēdē. BCUT ir galvenā loma šīs vīzijas sasniegšanā, nodrošinot drošu un efektīvu tīklu, kas darbojas neatkarīgi, mazinot atkarību no ārējām nestabilām struktūrām. BCUT marķieris veicina netraucētu tīkla darbību, izmantojot kriptogrāfijas metožu un ekonomisko stimulu apvienojumu, ko izmanto, lai veicinātu tīkla pārņemšanu un saglabātu tā integritāti.

Pagājušajā gadā bitsCrunch paziņoja par privātā finansējuma kārtu 3,6 miljonu ASV dolāru apmērā, ko vadīja Animoca Brands, kurā piedalās Coinbase Ventures, Crypto.com Capital, Polygon Studios, kā arī Borderless Capital, Bison Funds, Mapleblock, Morning Star Ventures, Shima Capital, GravityX. , Thykeblock Ventures un Spark Digital Capital. Raundā piedalījās arī eņģeļu investori no Ex-CxO Huobi, CxOs of Biconomy, Frontier un eksperti no JP Morgan, Goldman Sachs un Facebook. Arī viņu stratēģisko kārtu 2,4 miljonu ASV dolāru apmērā pagājušajā gadā vadīja Hashkey Capital, kurā piedalījās Chainlink, Gate Labs, Cypher Capital, CoinSwitch Ventures un daži citi.

Vijay Pravin, bitsCrunch dibinātājs un izpilddirektors, teica: “Izpārdodot rekordlielās 24 minūtēs, mēs esam nopelnījuši cienījamo titulu par ātrāko žetonu pārdošanu CoinList vēsturē. Tas ir stingrs apstiprinājuma zīmogs mūsu redzējumam par blokķēdes analītikas decentralizāciju — šo vīziju jau ir atbalstījuši daži no pasaulē slavenākajiem Web3 investoriem un riska kapitāla uzņēmumiem. Kad mēs virzāmies uz tīkla palaišanu, šī rekordlielā kopienas izpārdošana noslēdz mūsu tīkla milzīgu izaugsmes gadu 2023. gadā, un mēs ceram, ka varēsim turpināt šo impulsu 2024. gadā.

BitsCrunch tīkla ekosistēma strauji paplašinās, piesaistot arvien lielāku Web2 un Web3 nozaru labāko uzņēmumu klāstu. Lai uzzinātu vairāk par bitsCrunch, apmeklējiet oficiālo vietni šeit. Lai būtu informēti par jaunākajiem bitsCrunch notikumiem, atjauninājumiem un ekskluzīvu saturu, lietotāji var pievienoties oficiālajam Telegram kanālam: https://t.me/bitsCrunch

Par bitsCrunch

BitsCrunch uzdevums ir paaugstināt globālo Web3 ekosistēmu, veidojot drošāku un pārskatāmāku nākotni NFT. Tīkla mērķis ir to sasniegt, piedāvājot nepārspējamas NFT datu ieskatus, kriminālistikas datus un izstrādes rīkus. Risinājuma pamatā ir bitsCrunch tīkls — ar AI uzlabots datu tīkls, kas nodrošina augstas kvalitātes NFT analīzi un kriminālistikas datus. Tīkls ir pieejams, izmantojot API, un tas veicina kopienas virzītu ekosistēmu un veicina daudzveidīgu lietojumprogrammu izstrādi.

Sazināties

Mārketinga nodaļas vadītājs
Dideriks van der Grāfs
bitiCrunch
[email protected]