Galaxy Xcover 7 cena ir pazemināta, tas ir izturīgs tālrunis par pieņemamu cenu

Samsung gaidāmais izturīgais viedtālrunis Galaxy Xcover 7 sāk veidoties. Pagājušajā mēnesī mēs ekskluzīvi atklājām tā oficiālos atveidojumus, ļaujot jums agrīni apskatīt tā dizainu. Kopš tā laika ierīce ir parādījusies dažos etalonu un sertifikācijas sarakstos, atklājot dažas tās galvenās specifikācijas. Jauna noplūde tagad ir atklājusi paredzamo cenu, vienlaikus apstiprinot displeja izmēru un uzglabāšanas iespēju.

Noplūde atklāj Galaxy Xcover 7 cenu un galvenās specifikācijas

Pēc padomdevēja Rolanda Kvanta teiktā, Samsung Galaxy Xcover 7 (modeļa numurs SM-G556B) aprīkos ar 6,6 collu displeju ar FHD+ izšķirtspēju. Tas var būt tas pats LCD panelis, kas atrodams pagājušā gada Galaxy Xcover 6 Pro. Ja tas tā ir, mums vajadzētu iegūt 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Tā kā tas ir izturīgs tālrunis, mēs sagaidām Corning Gorilla Glass Victus+ aizsargstikla paneli ekrāna augšpusē.

Padomnieks piebilst, ka Samsung piedāvās tālruni ar 6 GB RAM un 128 GB krātuve. Nav skaidrs, vai tā ir vienīgā Galaxy Xcover 7 pieejamā atmiņas konfigurācija. Pagājušajā mēnesī Geekbench ierakstā tika parādīta arī 6 GB RAM. Interesanti, ka arī iepriekšējie Xcover tālruņi bija vienā krātuves konfigurācijā. Šīs ierīces ir orientētas uz tirgus nišu, tāpēc tas var būt viens no uzņēmuma stratēģiskajiem lēmumiem.

Geekbench arī atklāja, ka ierīce darbosies ar operētājsistēmu Android 14, un tajā būs astoņkodolu mikroshēmojums ar diviem CPU kodoliem, kas darbojas ar maksimālo frekvenci 2,2 GHz. Pārējie seši efektivitātes kodoli darbojas ar 2,0 GHz frekvenci. Procesors savieno CPU ar ARM Mali-G57 MC2 GPU. Pamatojoties uz šo informāciju, tas varētu būt MediaTek Dimensity 6100+ SoC. Tas ir 5G iespējots mikroshēmojums, kas paredzēts Android viedtālruņiem par pieņemamu cenu.

Normatīvie sertifikāti jau ir apstiprinājuši, ka Galaxy Xcover 7 varēs lepoties ar 5G mobilo savienojumu. Citas zināmās specifikācijas ietver 3950 mAh akumulatoru, 25 W ātru vadu uzlādi, NFC, Wi-Fi 5 un Bluetooth 5.3. Klausulei vajadzētu lepoties ar MIL-STD-810H klases izturīgumu ar IP68 putekļu un ūdens izturību, noturību pret nokrišanu pret betonu un sānos piestiprinātu pirkstu nospiedumu skeneri. Kameras specifikācijas vēl nav zināmas.

Tas būs par pieņemamu cenu izturīgs tālrunis

Ņemot vērā šī tālruņa mikroshēmojumu, Galaxy Xcover 7 vajadzētu būt izturīgam tālrunim par pieņemamu cenu. Apgalvotā Eiropas cena zem 400 eiro (apmēram 440 $) to apstiprina. Pagājušā gada Galaxy Xcover 6 Pro bija premium klases piedāvājums, kura cena bija 599 eiro. Iespējams, ka jaunais modelis ir tiešs 2021. gada Galaxy Xcover 5 turpinājums, tāpēc trūkst “Pro” zīmola. 2021. gada modelis arī sākās no aptuveni 400 $. Sekojiet līdzi oficiālajam paziņojumam.