AH Reader’s Choice Awards: 2023. gada nepietiekami novērtētais viedtālrunis — ASUS ZenFone 10

ASUS ZenFone 10 ir ideāls viedtālrunis daudziem cilvēkiem tik daudzos veidos, žēl, ka tas ir tik nenovērtēts.

Mēs esam izvēlējušies ASUS ZenFone 10 kā mūsu 2023. gada “visnovērtētāko viedtālruni” un piešķīruši tam balvu par to. Šķiet, ka mūsu lasītāji mums piekrīt, jo viņi darīja to pašu. Mēs esam ievietojuši aptauju vietnē X (iepriekš zināma kā Twitter) un ļāvuši mūsu lasītājiem dalīties savā viedoklī. ASUS ZenFone 10 uzvarēja šajā kategorijā, diezgan ērti. Tam izdevās iegūt 39,1% visu balsu, un tam seko OnePlus Open, kas ieguva 26,1% balsu. Pixel 7a ir trešais ar 21,7% balsu, bet Motorola Razr ir ceturtais ar 13%.

Godīgi sakot, tas mūs nepārsteidz, un mēs gaidījām, ka ZenFone 10 uzvarēs. ASUS radīja patiesi pārliecinošu viedtālruni, kas ir ne tikai pietiekami kompakts, lai būtu ļoti ērti lietojams, bet arī izceļas daudzos veidos. Tālrunis piedāvā izcilu veiktspēju, spējīgas kameras, labu displeju un satriecošu akumulatora darbības laiku, īpaši ņemot vērā tā izmēru. Tā programmatūras piedāvājums ir arī lielisks, jo pamatā tas ir Android ar noderīgām funkcijām. ASUS diemžēl nav tik populārs viedtālruņu pasaulē, kā vajadzētu, lai šis tālrunis tiktu pārdots. Tātad šai balvai ir jēga. Tālāk mēs to aplūkosim sīkāk.

Šis izmērs ir tieši piemērots ērtai lietošanai ar vienu roku… bez pārāk maza displeja

Viens no galvenajiem ASUS ZenFone 10 pārdošanas punktiem ir tā izmērs. Šim viedtālrunim ir 5,9 collu displejs, un tas ir mazāks nekā pamatā visiem vadošajiem viedtālruņiem tirgū. Tomēr tas nav ne tuvu tik mazs kā iPhone SE 2022, un tas ir labi. iPhone SE 2022 ir pārāk mazs ērtai lietošanai, tam piekristu daudzi. Tomēr 5,9 collu displejs ir pietiekami liels būtībā jebkam, un tas nepadara šo tālruni par ķieģeli, ar kuru ir neērti rīkoties. Šis ir viens no tirgū labākajiem tālruņiem lietošanai ar vienu roku, vismaz attiecībā uz vadošajām ierīcēm. Tā izmērs ir ne tikai lielisks, bet arī nemaz nav smags.

ASUS ZenFone 10 aizmugure

Fakts, ka ASUS izvēlējās nedaudz satveramu aizmugures plāksni, tikai palīdz. Tas izmantoja plastmasu, bet tas nejūtas kā plastmasa. Tas jūtas kā plastmasas, gumijas un papīra kombinācija. Neatkarīgi no tā, tas ir daudz mazāk slidens nekā stikls. Tālruņa sāni ir plakani, ar noslīpētām malām, un ierīce tāpēc vienkārši lieliski jūtas rokā. Protams, palīdz arī fakts, ka tā stūri ir noapaļoti. ASUS ZenFone 10 ir pieejams arī dažās jautrās krāsās, tostarp melnā, zilā, zaļā, sarkanā un baltā krāsā, sniedzot jums daudz iespēju. Iepriekš minētais displejs ir labs, un tas piedāvā augstu atsvaidzes intensitāti. Tas varētu būt nedaudz gaišāks, bet tas ir pietiekami spilgts, kā tas ir, tāpēc… ir grūti sūdzēties.

Izcila veiktspēja un pārsteidzošs akumulatora darbības laiks

ASUS ZenFone 10 ir viens no vienmērīgākajiem viedtālruņiem tirgū. Mēs bijām ļoti pārsteigti, kad izmantojām tālruni, un mūsu ASUS ZenFone 10 pārskats to atspoguļo. Mēs joprojām lietojam tālruni ieslēgtu un izslēgtu, un pat salīdzinājumā ar dažām jaunākām ierīcēm tas joprojām darbojas. Tās programmatūrai noteikti ir kāds sakars ar to, taču tās specifikācijas ir arī patiesi spēcīgas. Snapdragon 8 Gen 2 nodrošina līdz 16 GB LPDDR5X RAM un UFS 4.0 zibatmiņas. Lietojumprogrammas tiek ielādētas ātri, vairākuzdevumu veikšana ir vienkārša, un tālrunis ir pat lieliski piemērots spēlēm, ja vien displeja izmērs nešķiet pārāk ierobežojošs.

Turklāt tālrunim ir izcils akumulatora darbības laiks. Kad cilvēki runā par kompaktajiem tālruņiem, vienmēr parādās arguments par akumulatora darbības laiku. Diemžēl mazākiem tālruņiem parasti ir sliktāks akumulatora darbības laiks. Nu, tas tā nav ZenFone 10 gadījumā, nepavisam. Mums izdevās vairākas reizes novirzīt šo tālruni pāri 10 stundu atzīmei. Pat ja jūs to patiešām cenšaties, vajadzētu būt iespējai iegūt vairāk nekā 8 stundas ekrāna darbības laika. Akumulatora darbības ilguma ziņā tas faktiski var sadarboties ar labāko no labākajiem, un tas šeit ir ļoti pozitīvs.

ASUS Zenfone 10 apskats AM AH18
ASUS ZenFone 10 displejs

ASUS tālrunim pievienoja arī bezvadu uzlādi pēc tam, kad ZenFone 9 izlaida šo funkciju. Tātad tas ne tikai piedāvā 30 W vadu uzlādi, bet arī atbalsta 15 W bezvadu uzlādi. Tiek atbalstīta arī reversā vadu uzlāde, un lādētājs ir iekļauts kastē.

Kā ar kamerām?

Vai kameras veiktspēja ir laba? Nu, šis tālrunis spīd tik daudzos veidos, ka kameras faktiski aizēno viss pārējais. Kameras veiktspēja ir laba, taču ir ierobežojumi. Troksnis mēdz parādīties vājā apgaismojumā, un tālrunis bieži pārliek asumu attēlus, savukārt piesātinājums dažos gadījumos tiek izmantots arī nedaudz. No otras puses, tas ir ļoti konsekvents, tas pieturēsies pie sava stila visos scenārijos un lieliski darbojas arī HDR apstākļos. Īpaši platā kamera ir vairāk nekā pietiekami laba, un krāsu ziņā tā seko galvenajam sensoram.

ASUS ZenFone 10 vienkārši ir gada nenovērtētākais viedtālrunis. Priecājos, ka gan mēs, gan mūsu lasītāji šajā jautājumā piekrītam. Mēs ceram, ka ASUS turpinās izspiest šos kompaktos flagmaņus, kā arī vairāk strādās pie mārketinga, lai vairāk cilvēku varētu pieredzēt, cik tie ir lieliski.