Web3 izaugsmes mārketinga līderis Addressable nodrošina finansējuma pieaugumu 13,5 miljonu ASV dolāru apmērā, ko vada BITKRAFT

Paredzams, ka globālais Web 3.0 tirgus līdz 2030. gadam sasniegs satriecošus USD 81,5 miljardus. Šī tirgus izaugsme daļēji ir saistīta ar pieaugošo pieprasījumu pēc labākas lietotāju pieredzes un nepārtrauktiem savienojamības uzlabojumiem. Vadošais šajā jomā ir Addressable — Telavivā, Izraēlā bāzēts Web3 mārketinga iesācējs, kas Web3 jomā sniedz mārketinga speciālistiem iespēju precīzi atlasīt Web3 mērķauditorijas un tieši iesaistīties ar tām.

Šodien Addressable paziņoja, ka ir veiksmīgi noslēdzis savu gada otro finansējuma kārtu, kopumā investējot USD 13,5 miljonu apmērā. Šī jaunā kapitāla injekcija ir paredzēta, lai pastiprinātu Addressable Web3 Growth Suite, paverot durvis jauniem reklāmu tīkliem un blokķēdēm. Šis solis stingri nostiprina viņu pozīcijas kā augstākā līmeņa Web3 izaugsmes mārketinga līdera pozīcijas.

Šis sasniegums ir apliecinājums Addressable iespaidīgajam progresam, risinot Web3 izaugsmes izaicinājumus uzņēmumiem. Finansēšanas kārtu vadīja BITKRAFT Ventures ar stratēģiskā investora Karatage atbalstu, kā arī tādiem iepriekšējiem atbalstītājiem kā Viola Ventures, Fabric Ventures, Mensch Capital Partners, North Island Ventures un citu stratēģisko investoru komanda.

Addressable ir ievērojami palielinājis savas iespējas. Tagad viņi var izsekot kriptovalūtu maku īpašniekiem satriecošām 400 000 vietnēm, tostarp tādiem lieliem vārdiem kā Bloomberg, The New York Times un Yahoo Finance. Viņi ir paplašinājušies trīs jaunos reklāmu tīklos — Unity, Pubmatic un Magnite — pievienojoties savai sākotnējai klātbūtnei Twitter reklāmu tīklā. Šī plašākā sasniedzamība nozīmē, ka Addressable var izveidot mērķtiecīgākas un visaptverošākas maksas reklāmu kampaņas sociālajos tīklos, vietnēs un mobilajās lietotnēs.

Un tas vēl nav viss! Addressable 1 klikšķa SDK instalēšana, ko iedeva Google un ir pieejama Google tagu pārvaldniekā, atvieglo mārketinga speciālistu dzīvi, padarot integrācijas procesu vienkāršu. Tas nozīmē vienkāršu vietņu reklāmguvumu, maka savienojumu un blokķēdes reklāmguvumu uzskaiti. Integrācijas ar Twitter Pixel, DSP pikseļiem, Mixpanel un Google Analytics vēl vairāk atvieglo reklāmguvumu notikumu izsekošanu.

Izraēlā bāzētā Telavivas Addressable, ko 2022. gadā dibināja izpilddirektors Tomers Šaroni, Tomers Šlomo un Dr. Asafs Nadlers, ir Web3 izaugsmes mārketinga celmlauzis. Addressable ļauj tirgotājiem visā telpā atlasīt mērķauditoriju un reklamēt tieši Web3 auditorijas, apvienojot blokķēdes un sociālos datus, analizējot gan ķēdes, gan ārpus ķēdes uzvedību un izmantojot lielus datus precīzai veiktspējas izsekošanai.

Adrešu stendi liecina par komandas dziļajām zināšanām datu analītikas un AI jomā. Kopā viņi lepojas ar vairāk nekā 20 publikācijām, kas aptver plašu tēmu loku, tostarp blokķēdi, mašīnmācīšanos un lielos datus. Addressable komanda sastāv no 24 mērķtiecīgiem darbiniekiem, kas atrodas birojos Telavivā, Ņujorkā, Londonā un Madridē.

Paziņojumā Šaroni sacīja: “Addressable apņemšanās mainīt Web3 izaugsmi joprojām ir nelokāma, un pašreizējā tirgū tā kļūst vēl svarīgāka.”

“Mēs esam priecīgi vadīt Addressable jauno investīciju kārtu. Tā kā spēļu industrija turpina attīstīties un paplašināt savu digitālo pēdas nospiedumu, ir skaidrs, ka Web3 tehnoloģijām būs izšķiroša nozīme lietotāju iesaistes nākotnes veidošanā. Addressable novatoriskais Web3 izaugsmes komplekts izceļas kā spēles mainītājs, piedāvājot tirgotājiem jaudīgus rīkus, lai pārvietotos šajā dinamiskajā vidē un radītu ienesīgu lietotāju izaugsmi. Mēs ar prieku varam atbalstīt Addressable misiju, lai veicinātu mārketinga speciālistus, un ceram, ka viņu platforma jau tagad ietekmēs spēļu industriju un ne tikai. Addressable komanda izceļas ar savu kaujās pārbaudīto maģiju datu un produktu izstrādē, kā arī pasaules līmeņa sasniegumus izpildē,” saka Malte Barta, BITKRAFT Ventures galvenā partnere.

Addressable šobrīd palīdz vairāk nekā 50 klientiem un ir nevainojami veicis vairāk nekā 750 kampaņas. Viņi priecājas ieviest jaunus jauninājumus, tostarp pielāgotas rokasgrāmatas, kas īpaši pielāgotas spēlēm, DeFi, Blockchain infrastruktūrai, pakalpojumiem un apmaiņām.

“Web3 spēlētāju iesaistīšanas sākumposmā mērķtiecīgs mārketings ir bijis mūsu panākumu atslēga. Izmantojot gan tradicionālo spēlētāju, gan Web3 spēlētāju ieskatus, esam uzlabojuši savu pieeju lietotāju iegūšanai. Addressable Web3 izaugsmes komplekts ir devis daudzsološus rezultātus, uzlabojot mūsu mārketinga stratēģijas, jo īpaši attiecībā uz mūsu spēļu auditorijas precīzu mērķauditorijas atlasi. Platformas loma mūsu mārketinga pasākumos, īpaši pārejā no tradicionālās uz Web3 spēlētāju iesaistīšanos, ir bijusi ievērības cienīga. Addressable spēja identificēt potenciālos spēļu klientus un sazināties ar tiem labi atbilst mūsu mērķiem, padarot to par vērtīgu rīku mūsu turpmākajām spēļu kampaņām,” sacīja Michael Migliero, Big Time Studios KKO.