Samsung saviem Odyssey spēļu monitoriem pievieno tehnoloģiju bez spīduma

Samsung šogad CES izstādē paziņo par daudzām jaunām lietām, un starp šiem produktiem ir arī jauni Odyssey OLED spēļu monitori ar tehnoloģiju bez spīduma. Izstrādāti, lai uzlabotu iegremdēšanu, Samsung saka, ka šie ir pirmie OLED spēļu ekrāni, kas aprīkoti ar tehnoloģiju OLED Glare-Free. Iedomājieties, ka jūs spēlējat spēli un jūs tajā patiešām iesaistāties. Pēc tam ļoti labas daļas vidū saule ieplūst jūsu istabā pa logu un atlec no displeja.

Ja jūs jau esat piedzīvojis šāda veida situāciju, tad jūs zināt. Ar to pietiek, lai gandrīz sabojātu mirkli. Samsung vēlas to samazināt, izmantojot šos jaunos monitorus. Uzņēmums saka, ka ekrāni bez atspīdumiem ir veidoti tā, lai samazinātu apkārtējās vides atspīdumu un dienasgaismu. Tātad jūs varat izbaudīt vairāk spēļu ar mazāku uzmanību un vairāk iegrimt tajā, ko spēlējat.

Šajā klāstā ir iekļauti trīs atjaunināti monitori. Odyssey OLED G6, Odyssey OLED G8 un Odyssey OLED G9. Visiem tiem ir īpaši plāns metāla dizains, kas nodrošina gludu izskatu un atbalsta AMD FreeSync Premium Pro.

Visi trīs Odyssey OLED monitori ar OLED Glare-Free tehnoloģiju tiks laisti klajā šogad

Samsung Odyssey OLED G6 (2)
Samsung Odyssey OLED G8 (1)
Samsung Odyssey OLED G8 (2)
Samsung Odyssey OLED G8 (3)
Samsung Odyssey OLED G9 (1)
Samsung Odyssey OLED G9 (2)
Samsung Odyssey OLED G6 (1)
Samsung Odyssey OLED G6 (2)
Samsung Odyssey OLED G8 (1)
Samsung Odyssey OLED G8 (2)
Samsung Odyssey OLED G8 (3)
Samsung Odyssey OLED G9 (1)
Samsung Odyssey OLED G9 (2)

Samsung ir oficiāli apstiprinājis, ka visi trīs monitori tirgū nonāks 2024. gadā. Tomēr uzņēmums vēl nav paziņojis nevienam no tiem cenas vai pieejamību. Tāpat kā iepriekšējās iterācijas, katram monitoram būs atšķirīgs ekrāna izmērs un nedaudz atšķirīgas funkcijas.

Odyssey OLED G9 saglabās savu 49 collu izliekto īpaši plato displeju. Tikmēr gan Odyssey OLED G8, gan Odyssey OLED G6 būs plakanie paneļi. Odyssey OLED G8 būs 32 collu displejs, bet Odyssey OLED G6 būs 27 collu displejs. G6 modelis būs arī monitors ar ātrāko atsvaidzes intensitāti, kas iestatīts uz 360 Hz. Tas ir ievērojams pieaugums salīdzinājumā ar 240 Hz, kas ir vecākiem G6 modeļiem. Un, ja spēlējat konkurētspējīgākas tiešsaistes spēles, iespējams, tas būs monitors, kuru vēlaties izvēlēties.

Abiem pārējiem modeļiem būs 240 Hz atsvaidzes intensitāte. Runājot par izšķirtspēju, Odyssey OLED G9 būs Dual QHD, Odyssey OLED G8 būs 4K UHD, bet Odyssey OLED G6 būs QHD. Visiem trim monitoriem aizmugurē būs arī Core+ gaismas gredzens. Šī ir vēl viena funkcija, kas padara spēles aizraujošākas, jo Core+ apgaismojums atdarina ekrānā redzamā attēla krāsas. Ja jūs domājat, kā tas varētu izskatīties, tas pārāk neatšķiras no tā, kā darbojas Nanoleaf 4D apgaismojums. Lai gan tas nebūs tik pamanāms.

Samsung Gaming Hub būs pieejams vismaz divos monitoros

Samsung Gaming Hub ir bijusi viena no aizraujošākajām funkcijām, kas pēdējo pāris gadu laikā ir pieejamas uzņēmuma displejos. Jo tas novērš nepieciešamību pēc datora vai spēļu konsoles. Lai piekļūtu tādām lietotnēm kā Xbox Game Pass vai GeForce NOW, monitoram vienkārši ir jābūt savienotam ar internetu un jāpalaiž spēļu centrs. Pēc tam varat straumēt spēles, izmantojot pievienotu kontrolieri. Samsung apstiprina, ka Gaming Hub būs pieejams vismaz divos no atjauninātajiem monitoriem. Odyssey OLED G8 un Odyssey OLED G9.

Tajā nav minēts, vai Odyssey OLED G6 tas būs vai nē, taču pastāv iespēja, ka tā būs aprīkota arī ar šo funkciju, jo mūsdienās lielākajai daļai Samsung monitoru tā ir pieejama.