Blocktrade un SKAI2 uzsāk maksājumu ar Blocktrade tūlītējiem kriptovalūtu maksājumiem

Aktīvu tirgus un tirdzniecības platforma Blocktrade tikko ir laidusi klajā tūlītēju kriptovalūtu maksājumu rīku “Pay with Blocktrade”, kas padara kriptovalūtu maksājumus plaši pieejamus. Sadarbībā ar tehnoloģiju nodrošinātāju SKAI2, Blocktrade ļauj mazumtirgotājiem pieņemt maksājumus dažādās kriptovalūtās, uzreiz pārvēršot tos eiro.

Izmantojot šo jauno funkciju, mazumtirgotāji var nemanāmi pieņemt maksājumus dažādās kriptovalūtās un saņemt tūlītējus depozītus eiro. Maksājiet ar Blocktrade arī piedāvā patērētājiem ērtības veikt kriptovalūtu maksājumus, izmantojot Blocktrade lietotni, līdzīgi kā Apple Pay, vienlaikus nodrošinot, ka tirgotāji saņem fiat uzreiz, neietekmējot kriptovalūtu tirgus nepastāvību.

Pateicoties SKAI2 tehnoloģijai, Blocktrade mobilā lietotne atbalsta maksājumus ar vairāk nekā 60 kriptovalūtām, piedāvājot lietotājiem 5% naudas atmaksu par pirkumiem, kā arī papildu naudas atmaksu līdz 25% Blocktrade marķierā BTEX. SKAI2 arī ievieš nākamās paaudzes tirdzniecības vietu termināli mazumtirgotājiem, atvieglojot gan tradicionālos, gan kriptovalūtas darījumus.

Atšķirībā no iepriekšējiem risinājumiem, kas bija lēni un neuzticami, “Pay with Blocktrade” ļauj mazumtirgotājiem apstrādāt kriptovalūtu maksājumus uzreiz, novēršot riskus, kas saistīti ar nepastāvīgiem kriptovalūtu maiņas kursiem. Darījuma ātrums ir salīdzināms ar tradicionālajiem kredītkaršu vai debetkaršu procesiem, un kriptovalūtu līdzekļi tiek nekavējoties iemaksāti mazumtirgotāja kontā. Šis jauninājums iezīmē nozīmīgu pavērsienu Blocktrade un saskan ar tās apņemšanos integrēt kriptovalūtas galvenajā tirdzniecībā.

Blocktrade izpilddirektors Kristians Nīdermuellers izteica šī pavērsiena sasnieguma nozīmi, uzsverot platformas apņemšanos integrēt kriptovalūtas ikdienas darījumos. Funkciju “Maksāt ar Blocktrade”, kas ir daļa no Blocktrade 4.0 atjauninājuma, ir paredzēts pieņemt 10 000 tirgotāju līdz 2024. gada 1. ceturkšņa beigām, un līdz gada beigām plānots paplašināt līdz vairāk nekā 100 000 tirgotāju. Šī attīstība iezīmē lielu soli ceļā uz masveida kriptovalūtu ieviešanu ikdienas tirdzniecībā.

“Šis ir Blocktrade sasniegums, jo sadarbībā ar SKAi2 ieviešam funkciju “Maksā ar Blocktrade”. Šī funkcija ļaus netraucēti integrēt kriptovalūtas ikdienas darījumos, kas ir nozīmīgs solis ceļā uz kriptovalūtu masveida ieviešanu. Mēs apvienojam novatorisku maksājumu termināļu aparatūru ar modernu programmatūru, lai nodrošinātu vienkāršu risinājumu tirgotājiem un aizraujošu pieredzi patērētājiem. Mūsu centieni lauž jaunus ceļus kriptovalūtu nozarē, norādot uz mūsu apņemšanos no jauna definēt, kā digitālie aktīvi tiek integrēti galvenajā tirdzniecībā. teica Christian Niedermueller, Blocktrade izpilddirektors.

Blocktrade arī norādīja, ka pakalpojums Pay with Blocktrade tagad tiek ieviests ar Blocktrade 4.0 atjauninājumu, un ir paredzams, ka līdz 2024. gada pirmā ceturkšņa beigām to izmantos 10 000 tirgotāju, un ir paredzēts, ka tas pieaugs vēl vairāk, sasniedzot vairāk nekā 100 000 tirgotāju. gada beigas. Šī attīstība tiek uzskatīta par būtisku soli ceļā uz kriptovalūtu masveida ieviešanu ikdienas darījumos, nodrošinot nevainojamu pieredzi gan tirgotājiem, gan patērētājiem.

Zemāk ir Blocktrade 4.0 video