AH Reader’s Choice balva: 2023. gada labākais robotu putekļsūcējs — iRobot Roomba Combo i5+

iRobot tikko padarīja robotu putekļsūcēja 2-in-1 ainu daudz konkurētspējīgāku ar Roomba Combo i5+

Par iRobot Roomba Combo i5+ tika paziņots jau septembrī, un, godīgi sakot, tas bija diezgan pārsteidzošs paziņojums. Tā bija pirmā reize, kad uzņēmums gada laikā paziņoja par jaunu 2-in-1. Un Roomba Combo i5+ nebija tāda paša veida 2-in-1 kā sākotnējais Roomba Combo j7+.

Būtībā, tā vietā, lai paceltu tīrīšanas paliktni uz augšu un virs putekļsūcēja, kad tas nonāk uz paklāja, iRobot piedāvā Roomba Combo i5+ piegādi ar divām atkritumu tvertnēm. Vienam ir pievienots tīrīšanas paliktnis, bet citam nav. Tāpēc lietotājam ir jāmaina tvertnes, lai pārietu no tīrīšanas uz putekļsūcēju. Tas nav liels darījums. Tomēr tas palīdz samazināt Roomba Combo i5+ izmaksas par aptuveni 300 USD salīdzinājumā ar Roomba Combo j7+.

Ar šo robotu putekļsūcēju jūs varat vienlaikus iztīrīt un izsūkt grīdas. Tas ir kaut kas, ko mēs arvien vairāk esam redzējuši no sacensībām, kā arī no iRobot. Manuprāt, tas, kā iRobot to dara, ir daudz labāks. Tā kā putekļsūcēja laikā tas faktiski ir pilnībā nobīdīts no grīdas.

Tikpat jaudīgs, kā jūs varētu sagaidīt no iRobot

Runājot par citiem iRobot Roombas, tie ļoti labi uzkopj jūsu māju. Tas ir pateicoties tā sūkšanas jaudai, kā arī komplektā iekļautajām sukām. Dubultās gumijas birstes centrā palīdz tai pietuvoties zemei, lai savāktu vairāk netīrumu un gružu.

Šīs gumijas sukas ir patiešām lieliski lietojamas, jo tās nekad nesapinās matos. Tā vietā mati tiek nospiesti līdz galam. Padarot ļoti vienkāršu matu noņemšanu, kad tas ir nepieciešams.

Neaizmirsīsim par automātisko iztukšošanas dokstaciju, kas šeit ir iekļauta, jo šis ir plus modelis. Automātiskās iztukšošanas dokstacija automātiski iztukšo atkritumu tvertni, kad tā tiks pievienota. Diemžēl ar mopu tas neko nedara. Bet tas ir vēl viens veids, kā iRobot šeit varēja noturēt zemāku cenu. Doks var noturēt netīrumus un gružus, kas radušies aptuveni 60 dienu sūkšanas laikā. Tāpēc ar atkritumu tvertni ir ļoti maz ko darīt, izņemot tās nomaiņu.

Tāpēc mūsu lasītāji izvēlējās iRobot Roomba Combo i5+ kā 2023. gada labāko robotu putekļsūcēju.