Galaxy S24 sērija saņem otro atjauninājumu divu nedēļu laikā

Samsung izlaiž jaunu Galaxy S24 sērijas atjauninājumu. Tas ir otrais jaunāko Galaxy flagmaņu atjauninājums tik daudzu nedēļu laikā. Atjauninājums pašlaik ir pieejams lietotājiem Samsung dzimtenē Dienvidkorejā. Plašāka ieviešana ir gaidāma tuvāko nedēļu laikā.

Galaxy S24 sērija saņem vēl vienu atjauninājumu ar februāra ielāpu

Samsung prasīja ilgāku laiku nekā parasti, lai izlaistu pirmo Galaxy S24 sērijas programmatūras atjauninājumu. Izlaišana sākās februāra vidū, apmēram trīs nedēļas pēc tam, kad pirmie pircēji saņēma ierīces. Uzņēmums vispirms ievietoja atjauninājumu savā dzimtenē. Lietotājiem citos reģionos uz to bija jāgaida vēl nedēļa.

Atjauninājums nodrošināja kameras uzlabojumus un novērsa ekrāna spilgtuma problēmu. Tas arī ieviesa 2024. gada februāra Android drošības ielāpu vadošajam trio. Tā kā atjauninājums sasniedz lietotājus visā pasaulē, Samsung virza vēl vienu Dienvidkorejā. Jaunajā laidienā ir iekļauts programmaparatūras versijas numurs S92*NKSU1AXBA.

Tiešsaistē publicētie ekrānuzņēmumi atjauninājums sver 418 MB Galaxy S24 Ultra. Tā ir mazāka pakotne salīdzinājumā ar pirmo versiju, kas svēra vairāk nekā 555 MB jaunā Samsung flagmaņa Korejas versijai. OTA (over-the-air) pakete dažos tirgos, tostarp Indijā un ASV, svēra vairāk.

Tā kā Galaxy S24 sērija jau ir saņēmusi februāra drošības ielāpu, šim atjauninājumam vajadzētu dot kaut ko citu. “U” būvējuma numurā arī norāda uz funkcijas/kļūdu labošanas atjauninājumu, nevis drošības ielāpu. Tomēr Samsung oficiālais izmaiņu žurnāls neko daudz nedod. Tajā ir minēti daži sistēmas stabilitātes uzlabojumi un nekas cits.

Šim atjauninājumam drīzumā vajadzētu sasniegt citus reģionus

Interesanti, ka Indijas lietotāji saņēma pirmo Galaxy S24 atjauninājumu ar šo būvējuma versiju (AXBA). Sākotnējā būve Dienvidkorejā bija AXB5, kas tika izlaista arī Eiropā. ASV Galaxy S24, Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra saņēma pirmo atjauninājumu ar būvējuma versiju AXB7. Tas liecina, ka Samsung virzīs jauno atjauninājumu tirgos ārpus Dienvidkorejas vai vismaz Eiropā.

Kas attiecas uz atjauninājuma saturu, mēs zinām tikai tik daudz, cik jūs. Samsung, iespējams, ir identificējis kļūdas sākotnējā versijā un varētu tās novērst, izdodot otro versiju. Tā kā Indijas vienības saņēma atjauninājumu pēc ASV un Eiropas versijām, uzņēmums, iespējams, jau ir iekļāvis ielāpu sākotnējā versijā. Diemžēl tas viss ir tikai pieņēmums. Mēs jums paziņosim, kad būs pieejama sīkāka informācija.