Apple Watch ignorēs dubultpieskārienu, kad valkājat Vision Pro

Apple Vision Pro drīz nonāks tirgū un tādējādi sāks jaunu posmu, ko iezīmē operētājsistēma visionOS, kas izstrādātājiem dos spārnus, lai pārvietotos virtuālajā realitātē un telpiskā skaitļošana. Viens no Apple Vision Pro visbiežāk izmantotajiem žestiem ir Veiciet dubultskārienu ar pirkstiem, lai piekļūtu lietotnēm un mainītu logu izmērus, Piemēram. Tomēr līdz ar watchOS 10 ienākšanu Apple Watch tika ieviests arī dubultskāriens. Nekādu problēmu: Operētājsistēmās iOS 17.4 un watchOS 10.4 tiks ieviesta iespēja apiet dubultpieskārienu, kad lietotājs valkā Vision Pro.

WatchOS 10.4 ieviesīs iespēju apiet Vision Pro dubulto pieskārienu

Apple Watch Series 9 jaunais dubultpieskāriena žests ir balstīts uz asins plūsmas analīzi, kas iet caur lietotāja plaukstas locītavu, pretstatā pārējām paaudzēm, kuru pamatā ir žiroskops. Šis jaunais dubultpieskāriena žests ļauj veikt bezgalīgas darbības watchOS 10: piekļūt logrīkiem, atbildēt uz zvaniem, atbildēt uz ziņām, apturēt hronometrus, attālināti fotografēt ar iPhone, vadīt atskaņošanu utt.

Iespējams, ka šis dubultais pieskāriens Apple Watch Series 9 kalpoja, lai liktu pamatus veiciet dubultskārienu Apple Vision Pro, žests, kas ļauj kontrolēt lielu daļu no visionOS saskarnes. Tomēr, ja padomājat par to, ja lietotājs vienlaikus valkā Apple Watch un Vision Pro, abas ierīces domās, ka šis žests tiek veikts, lai vadītu vienu ierīci, nevis abas. Lai izvairītos no neskaidrībām, Apple ir ieviesusi opciju watchOS 10.4 kas ļaus izvairīties no dubultā pieskāriena pulkstenim, kamēr lietotājs tajā laikā valkā Vision Pro. Šis ir teksts, kas tiek pievienots opcijai:

Kad tas ir iespējots (funkcija), divkāršā pieskāriena žests tiks īslaicīgi ignorēts, izmantojot Vision Pro.

Apple Watch Series 9

Kā jau minējām, šīs opcijas ir atrastas gan watchOS 10.4 tās beta 1 versijā, gan pirmajā beta versijā iOS 17.4 izstrādātājiem. Tas nozīmē, ka līdz brīdim, kad šīs jaunās versijas tiks izlaistas aptuveni martā, Apple Watch lietotājiem, kuri ir iegādājušies Vision Pro, būs dažas problēmas, un ir ieteicams deaktivizēt žestu pulkstenī, lai izvairītos no nevēlamām problēmām.