Google varētu strādāt pie AI palīga Pixel 9

Šobrīd Pixel 8 Pro bauda dažas paaugstinātas AI iespējas, pateicoties Gemini. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri izmanto šo tālruni, taču Google jau plāno izstrādāt AI savam nākamajam vadošajam tālrunim Pixel 9. Saskaņā ar jauno ziņojumu Pixel 9 būs savs ekskluzīvais AI palīgs ar nosaukumu Pixie.

Miljardiem Android tālruņu visā pasaulē ir pieejams visspēcīgais Google palīgs. Tas ir spējis nostiprināties kā balss palīgu karalis. Uzņēmums jau oktobrī paziņoja par Assistant With Bard (AWB), tāpēc laika gaitā tas kļūs tikai gudrāks. Kā jau varat iedomāties, AWB būs Google palīgs, ko darbina Bard tērzēšanas robots. Mēs joprojām gaidām informāciju par šo funkciju, kad Google virzīsies tālāk šajā AI pasaulē.

Google strādā pie Pixie palīga Pixel 9

Acīmredzot šīs ziņas vēlēsities uztvert piesardzīgi. Mēs runājam par kaut ko tādu, kas, ja tā ir taisnība, tirgū nenonāks gandrīz gadu. Mēs strādājam ar agrīnu informāciju, tāpēc jebkurā brīdī viss var mainīties.

Avoti saka, ka Google strādā pie AI palīga, kas būs ekskluzīvs Pixel ierīcēm. No tā, kā tas izklausās, šķiet, ka tas būs atsevišķi no AWB. Paredzams, ka šo jaudīgo AI palīgu sauks Pixie. Paredzams, ka Piksijai ir ne tikai burvīgs vārds, bet arī spēcīga AI spēja. Iespējams, to varēs integrēt ar tādām lietotnēm kā Gmail, Google Maps un citām lietotnēm, taču mēs nezinām, kā. Mēs varam sagaidīt, ka tai būs dziļa integrācija. Nebrīnieties, ja varēsiet to pateikt e-pasta vai citu ziņojumu melnrakstos.

Runājot par pieejamību, mēs nezinām, kādās Pixel ierīcēs varēs būt Pixie. Mēs neesam pārliecināti, vai Google gatavojas to padarīt ekskluzīvu Pixel 9 tālruņiem vai izplatīt to pašreizējām un jaunākajām Pixel ierīcēm tirgū.

Ziņojumā arī norādīts, ka Google, iespējams, varētu izstrādāt AI brilles, kurās tiks izmantota Pixie. Tagad mēs neko nezinām par šīm brillēm, taču šķiet, ka uzņēmums tās atsaucas tikai kā uz “iekšējo diskusiju”. Tātad, iespējams, nav nekādu stabilu plānu šo briļļu izstrādei.

Ņemot vērā mūsu rīcībā esošo informāciju, šķiet, ka klasēm būs kamera, kas skenēs pasauli un sniegs jums reāllaika atsauksmes, pamatojoties uz redzēto. Tas varētu būt Google Lens uz steroīdiem (un uz jūsu sejas).

Tā kā šī joprojām ir agrīna informācija, mums būs jāgaida sīkāka informācija, lai uzzinātu, kas notiks.