Divi jauni iPad Air šopavasar, lai lietas būtu vienkāršas

Apple iPad nepiedzīvo savu labāko brīdi, un Apple pieejamais katalogs potenciālajam pircējam īpaši nepalīdz zināt, kuru modeli izvēlēties.tāpēc šopavasar sāksies tik ļoti nepieciešamā revolūcija.

Pēc gadiem ar klēpjdatoru katalogu, kas lietotājam radīja nopietnas grūtības izlemt, kuru MacBook viņam vajadzētu iegādāties, tagad Apple klēpjdatoru klāsts ir diezgan labi definēts: divi MacBook Pro ar diviem ekrāna izmēriem un divi MacBook Air ar diviem ekrāna izmēriem. Pro jaudīgāks par Air, kā arī daudz dārgāks. Tas ir ceļš, ko Apple vēlas iet ar saviem planšetdatoriem, padarot savu katalogu daudz vienkāršāku, lai gan tas ir diezgan sarežģīts.

Šobrīd mums ir divi iPad Pro ar diviem ļoti atšķirīgiem ekrāna izmēriem, bet ar iPad Air, kas ir praktiski identisks mazajam iPad Pro, taču maksā ievērojami mazāk, plus divi “lētie” iPadi, no kuriem viens izskatās ļoti līdzīgs iPad Air, un arī mazāks iPad, kuram ir daudz dārgāka cena nekā citiem lielākiem modeļiem… grūti. Lietas kļūst vēl sarežģītākas, ja mums ir trīs Apple Pencil modeļi, kas nav saderīgi ar visiem iPad, tālu no tā, un ar to īpatnībām. vecākais modelis ir dārgāks par jaunāko modeli, un dārgākais Apple Pencil nav saderīgs ar jaunāko iPad modeli izmests. Ja es gribētu visu sarežģīt vairāk, mēs varētu pievienot arī iPad tastatūras… bet domāju, ka doma jau ir skaidra.

iPad 10 tastatūra

Saskaņā ar Marku Gurmanu savā jaunajā Power ON biļetenā (saite), Apple ir sagatavojis nelielu revolūciju savā planšetdatoru klāstā, lai sāktu vienkāršošanas procesu, līdzīgi kā tas notika ar klēpjdatoriem. Šopavasar mums būs jauns iPad Air ar diviem modeļiem un diviem ekrāna izmēriem: 10,9 un 12,9 collas. Kas attiecas uz procesoru, tas ietvers M2. iPad Pro klāsts tiks atjaunots ar diviem ekrāna izmēriem, kas ar OLED tehnoloģiju un iekļaujot M3 procesorus nedaudz palielināsies līdz 13 un 11 collām. Tādā veidā katalogs tiks labi definēts ar iPad Pro kā kataloga karaļiem un iPad Air kā starpierīcēm, kas piemērotas lielākajai daļai lietotāju.

Tomēr Apple saglabās pamata iPad, kas tiks atjaunots tikai daudz vēlāk 2024. gadā, un tajā laikā iPad 9 pazudīs, vienīgais, kas joprojām uztur mājas pogu un Lightning savienotāju. Tas būs tad, kad viņi izmantos iespēju izņemt oriģinālo Apple Pencil, atstājot katalogā tikai divus Apple Pencil modeļus, “labāko” un “labo gandrīz visiem”. Lai saglabātu planšetdatoru pārdošanu izglītības jomā, ir svarīgi saglabāt iPad pieejamāku un piedāvāt visvienkāršākajiem lietotājiem mājās pieejamu modeli. Kaut kas līdzīgs notiek ar iPad mini — planšetdatoru, kuram daudzi neredz jēgu, jo tas ir pārāk mazs, lai būtu planšetdators, bet kuram ir diezgan lojāla auditorija, kas to mīl.