Dollarino (DOLS) — tirgū ir pirmā anti-ETF kriptomonēta

Viļņa, Lietuva, 2024. gada 15. janvāris, Chainwire

Uz vienu nozari orientētie ETF ierobežo diversifikāciju, un Dollarino ir šeit, lai darītu tieši pretējo. Dollarino ir pirmā nozīmīgā reakcija, kas darbojas kā pret ETF monēta, aizstāvot tos, kuri vēlas izveidot savas sarunas par ETF, lai varētu diversificēt savu esošo portfeli. Dollarino ir aptverošs risinājums visiem iespējamiem mēģinājumiem pārvērst to par ETF, un turklāt kā zīme tirgus protestam pret regulējumu, kas ir noticis ar ETF starpniecību.

Polijas birža Konto.com ir oficiāli paziņojusi, ka Dollarino (DOLS) tiks kotēts 17.01.2024. Šis ieraksts ir nozīmīgs pavērsiens uzņēmumam Dollarino, atspoguļojot tā pieaugošo pieņemšanu un atpazīstamību finanšu tirgū.

Par Dollarino

Dollarino Token ir jauns un novatorisks projekts, kas radies no fundamentālas pārliecības par sabiedrības izglītošanu par biržā tirgoto fondu (ETF) ietekmi uz kriptovalūtu tirgu. Ar tehnoloģiju entuziastu komandu, kas ir kvalificēta kriptovalūtā un spēlēs, Dollarino virza inovācijas un apņemšanās ievērot kriptovalūtas patieso garu. Uzņēmums izceļas ar izklaides integrēšanu savā platformā, sadarbību ar satura veidotājiem un spēļu platformām, lai piedāvātu saviem lietotājiem daudzveidīgu un saistošu pieredzi.

Sazināties

Stefans Koda
[email protected]