Google AI atbalsta palīga tērzēšanas robots tiek aktivizēts, lai palīdzētu ar dažiem produktiem

Google AI atbalsta palīga tērzēšanas robots ir klusi izlaists Google palīdzības lapās. Meklēšanas titāna jaunais ar mākslīgo intelektu darbināmais palīgs pašlaik piedāvā palīdzību ar noteiktiem Google produktiem. Uzņēmuma jaunākā ar AI darbināmā funkcija parādījās drīz pēc tam, kad šī mēneša sākumā tā prezentēja savu nākamās paaudzes pamatmodeli Gemini.

Google AI atbalsta palīgs pašlaik piedāvā palīdzību ar noteiktiem produktiem, piemēram, Maps un Play veikalu

Šķiet, ka Google ir izlaidusi AI atbalsta tērzēšanas robotu savās palīdzības lapās beta versijā. Šīs ziņas rakstīšanas laikā šķiet, ka šī funkcija ir pieejama tikai atsevišķiem Google produktiem. Šie produkti ietver Google Play veikalu, Google Maps, ziņojumus un kontu. Ikreiz, kad lietotājs apmeklē šo produktu atbalsta lapu, tiek parādīts jauns “Vajadzīga palīdzība?” ikona parādās apakšējā labajā stūrī.

Ņemot Google Maps piemēru, varat noklikšķināt uz “Vajadzīga palīdzība?” ikonu, lai saņemtu papildu palīdzību no AI atbalsta palīga. Asistents parādīs dažus automātiski ģenerētus vaicājumus, kas palīdzēs navigācijā, bezsaistes kartēs un daudz ko citu. Noklikšķinot uz kāda no šiem jautājumiem, AI atbalsta palīgs parādīs labāko iespējamo risinājumu. Tajā tiks parādīta arī saite uz emuāra ziņu, kas veltīta šim konkrētajam vaicājumam.

Lietotāji var arī ierakstīt savus jautājumus pēc noklikšķināšanas uz “Kaut kas cits” opciju no pieejamajiem ieteikumiem. Pēc ievadīšanas pogas nospiešanas AI atbalsta palīgs meklēs vislabāko iespējamo risinājumu jūsu vaicājumam. Tāda pati funkcionalitāte tiek nodrošināta arī citiem Google produktiem, tostarp kontam, Play veikalam un ziņojumiem, vismaz pagaidām.

Google Maps palīdzības lapa

AI atbalsta palīgs Google produktiem joprojām mācās

Google produktu atbalsta lapās ir norādīts, ka “AI joprojām mācās”, un tas var parādīt neprecīzus rezultātus. “Cilvēku pārskatītāji kvalitātes nolūkos var apstrādāt jūsu palīdzības vadīt sarunas”, pieminēt atbalsta lapas.

Turklāt atbildes uz vaicājumiem no jaunās funkcijas nenotiek uzreiz, un rezultātu apkopošana var aizņemt dažas sekundes. Paredzams, ka tuvākajā nākotnē Google izlaidīs pilnvērtīgu AI atbalsta palīgu visiem saviem produktiem.