Sociālā tīkla Whitepaper iepazīstina ar Bitcoin Staking un Layer 2 Protocol, kura mērķis ir palielināt Bitcoin mērogus

Singapūra, Singapūra, 2024. gada 22. janvāris, Chainwire

Pirmais protokols Bitcoin Ordinals mērogošanai debitē savā dokumentā

(Singapūra, 2024. gada 18. janvāris) Sociālais tīkls ir pirmais decentralizētais 2. slāņa Bitcoin Staking protokols, un tas ir atklājis balto grāmatu, kurā izklāstīts risinājums Bitcoin tīkla mērogojamības, izmaksu efektivitātes un vides ilgtspējības risināšanai.

Izmantojot jaunākos Bitcoin, Ethereum un Nostr protokola jauninājumus, šī sistēma risina problēmas, kas saistītas ar augstām darījumu maksām un lēniem apstiprinājumiem Bitcoin, lai nodrošinātu sociālo tīklu mērogojamību blokķēdē, nepaļaujoties uz centralizētiem starpniekiem. Bitcoin Taproot Script integrācija ar Ethereum Validators ļauj efektīvi apvienot darījumus īsos nulles zināšanu pierādījumos, samazinot Bitcoin blokķēdes slodzi. Turklāt Nostr iekļaušana nodrošina neuzticamu un efektīvu releju liela mēroga datu glabāšanai un Bitcoin darījumu pieejamībai.

Protokola autors Everhusk piedāvā risinājumu Bitcoin ekosistēmas revolūcijai. Mērķis ir padarīt Bitcoin mērogojamāku, rentablāku un izturīgāku pret sastrēgumiem, galu galā atraisot decentralizēto sociālo tīklu potenciālu gan Bitcoin, gan Ethereum.

Sukhveer Sanghera, ilggadējs Bitcoin un Ethereum līdzstrādnieks, pauda sajūsmu par projekta nākotni, norādot: “Baltā grāmata iezīmē aizraujoša ceļojuma sākumu. Sastrēgumi Bitcoin tīklā no Ordinals un citiem plašsaziņas līdzekļiem ir reāla problēma, un, integrējoties ar Nostr protokolu, mēs esam priecīgi beidzot ieviest Bitcoin mērogošanas risinājumu, kas galu galā ļautu mums izveidot decentralizētus sociālos tīklus. Mērķis ir palīdzēt mūsu planētai Zeme, un sociālo tīklu decentralizācija, palielinot Bitcoin, ir pirmais solis uz labāku zemi visiem.

Tiem, kas vēlas izpētīt visu tehnisko dokumentu un iegūt dziļāku izpratni par sociālo tīklu pieeju, lūdzu, apmeklējiet vietni social.network.

Par sociālo tīklu:

Sociālais tīkls Bitcoin Layer 2 ir pirmais decentralizētais 2. slāņa Bitcoin Staking protokols, kas nodrošina mērogojamāku, izmaksu ziņā efektīvāku un zaļāku Bitcoin tīklu. Izmantojot sociālo tīklu, lietotāji var veikt savus BTC bez jebkādiem ierobežojumiem, baudīt tūlītēju naudas izņemšanu, gūt labumu no konkurētspējīgām maksām un piedzīvot pilnīgu decentralizāciju ar pašpārvaldi. Sociālā tīkla Bitcoin Layer 2 mērķis ir samazināt darījumu maksas un datu uzglabāšanas prasības, ļaujot decentralizētiem sociālajiem tīkliem paplašināties, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu Bitcoin tīklam un sniedzot labumu planētai Zeme.

Vietne | Twitter | Nesaskaņas

Sazināties

Dens Edelšteins
[email protected]