Amazon Prime Student: kā iegūt studenta atlaidi

Amazon Prime ir abonēšanas pakalpojums, kas ir labi zināms gandrīz ikvienam, jo ​​gandrīz 80% ASV mājsaimniecību jau ir to abonējušas. Tomēr ne visi zina par Amazon Prime Student, kas ir Prime versija, kas īpaši izstrādāta koledžas studentiem. Tas maksā uz pusi mazāk nekā parastais Prime abonements, un tam ir vairāk priekšrocību, kas pielāgotas studentiem. Tas ir gudrs ieguldījums jebkuram studentam pirms koledžas uzsākšanas, jo tas piedāvā neticami ietaupījumus.

Šajā tekstā mēs sniegsim jums detalizētu Amazon Prime Student skaidrojumu, tostarp tā priekšrocības un to, kā reģistrēties pakalpojumam.

Cik maksā Amazon Prime Student?

Amazon Prime Student maksā apmēram pusi no parastā Amazon Prime cenas. Ļaujot studentiem to iegūt par USD 59 gadā vai abonēt par USD 6,49 mēnesī. Lētāk ir maksāt par to katru gadu, jo tas izmaksā apmēram USD 5 mēnesī. Viņi ietaupa jums gandrīz 28 USD, salīdzinot ar mēneša likmi.

Amazon Prime studentiem ir pieejams arī sešu mēnešu izmēģinājums. Tas ir daudz ilgāks par 30 dienām, ko Amazon piedāvā bezmaksas jaunajiem Prime dalībniekiem.

Jums būs nepieciešama .edu e-pasta adrese un jābūt reģistrētam vismaz vienā klasē. Prime Student ir pieejams tikai četrus gadus vai līdz absolvēšanai — atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais.

Kas ir iekļauts Amazon Prime?

Lielākajai daļai lielākais iemesls reģistrēties Prime būs bezmaksas piegāde. Studentiem tas ir vēl pievilcīgāk, jo Prime Student ir uz pusi lētāks. Un, tā kā Amazon pārdod gandrīz visu, ko jūs varētu vēlēties vai vajag, tas ir liels iemesls reģistrēties. Taču pēdējos gados Amazon ir pievienojis daudz priekšrocību, padarot Prime daudz pievilcīgāku. Šeit ir dažas privilēģijas, kas pieejamas Prime dalībniekiem.

Bezmaksas piegāde tajā pašā dienā, naktī un divās dienās

Ekrānuzņēmums 2021. 05.04. plkst. 1 04 39

Kā minēts, jūs varat saņemt bezmaksas piegādi jau tajā pašā dienā. Tas būs atkarīgs no tā, kur dzīvojat un kādu produktu(-us) mēģināt iegādāties. Bet, ja pasūtāt līdz pusdienlaikam, tas var ierasties tajā pašā dienā, kas ir neticami. Tas ir daudz ērtāk nekā skriet uz vietējo Walmart.

Gandrīz visu Amazon var piegādāt divu dienu laikā. Ir daži izņēmumi, jo īpaši lietas, kuras nepiegādā un nepārdod Amazon.com, bet gan trešās puses, kuras pārdod Amazon vietnē.

Prime Now

Ļoti populārs pakalpojums, ko Amazon ir uzsācis dažās pilsētās, ir Prime Now. Būtībā jūs varat saņemt preces līdz jūsu durvīm divu stundu laikā pēc to pasūtīšanas. Amazon piedāvā šo pakalpojumu arī pārtikas precēm noteiktās pilsētās. Pārsteidzoši, tas nav pieejams visur, kur ir veseli pārtikas produkti.

Pilsētas, kurās ir pieejams Prime Now, joprojām ir diezgan mazas. Tātad jūs vēlaties pārbaudīt un redzēt, vai dzīvojat pilsētā, kurā tas ir vai nav.

Prime Now drīzumā tiks pārvietots uz galveno Amazon lietotni. Tātad jūs varēsiet veikt visus iepirkšanos no vienas lietotnes.

Amazon Prime Video

Ekrānuzņēmums 2021. 05.04. plkst. 1 05:02

Viena no lielākajām Prime priekšrocībām, iespējams, ir Prime Video. Kas ir paša Amazon straumēšanas pakalpojums, un tajā ir tūkstošiem stundu filmu un TV šovu. Tie ir pieejami viedtālrunī, planšetdatorā, viedtelevizorā, spēļu konsolē un citās ierīcēs. Vietnē Amazon Prime Video ir pieejams arī daudz ekskluzīvu TV šovu un filmu. Un tas ir pieejams bez maksas, izmantojot Amazon Prime.

Prime Student dalībnieki var arī pievienot Prime video kanālus tikai par USD 0,99 mēnesī pirmajā gadā. Tas ietver tādus kanālus kā HBO MAX, Showtime un citus kanālus.

Amazon Music Unlimited

Ekrānuzņēmums 2021. 05.04. plkst. 1 05 18:00

Amazon piedāvā arī mūzikas straumēšanas pakalpojumu, kurā varat reģistrēties vai saņemt bez maksas, izmantojot Prime. Varat bez maksas straumēt Prime Music, kurā Prime dalībniekiem ir pieejams mazāks mūzikas katalogs — aptuveni divi miljoni dziesmu. Tas ir arī bez reklāmām.

Ir arī Amazon Music Unlimited, kurā ir 50 miljoni dziesmu, taču Prime dalībnieki joprojām saņem atlaidi Music Unlimited, lai gan tas nav bezmaksas. Šeit varat reģistrēties pakalpojumam Music Unlimited. Prime Student dalībniekiem tas maksās 0,99 USD mēnesī. Un tagad varat arī bez maksas jaunināt uz Amazon Music HD.

Prime Gaming

Ekrānuzņēmums 2021. 05.04. plkst. 1 05 09 PM

Amazon iegādājās Twitch 2014. gadā, lai konkurētu ar Google un tā YouTube Gaming platformu, lai gan 2021. gadā joprojām pastāv tikai viena. Jebkurā gadījumā Amazon nolēma iekļaut Twitch savās Prime privilēģijās. Tādējādi, izmantojot Prime Gaming, spēlētāji katru mēnesi var iegūt bezmaksas spēles un spēlē ietvertas preces. Izmantojot Prime Gaming, varat arī reģistrēties vienam bezmaksas Twitch premium straumētājam mēnesī. Tas ļauj lietotājiem atbalstīt savus iecienītākos Twitch straumētājus un piekļūt ekskluzīvām funkcijām.

Bezmaksas Kindle un Audible saturs

Ekrānuzņēmums 2021. 05.04. plkst. 1 05 24:00

Izmantojot Prime, dalībnieki ar abonementu var aizņemties vairākas bezmaksas Kindle e-grāmatas, žurnālus un daudz ko citu. Katru mēnesi jūs saņemsiet arī bezmaksas Kindle grāmatu no iepriekš atlasītā saraksta. Tagad jūs, iespējams, nesaņemat New York Times bestsellerus katru mēnesi, taču tās joprojām ir bezmaksas grāmatas. Prime dalībnieki var arī bez maksas piekļūt vairākām aplādes un audiogrāmatām no Audible.

Amazon fotoattēli

Tā kā Google fotoattēli atsakās no neierobežotās krātuves iespējas, tas kļūs par lielu darījumu Prime dalībniekiem. Tā kā Amazon piedāvā neierobežotu krātuvi Amazon Photos, un jūs varat arī iegūt 5 GB krātuvi videoklipiem ar Prime. Tātad jūs varat dublēt visus savus fotoattēlus pakalpojumā Amazon Photos bez papildu maksas.

Veseli ēdieni

Ekrānuzņēmums 2021. 05.04. plkst. 1 04 53 PM

Amazon iegādājās Whole Foods 2017. gadā un būtībā pārvērta to par vietu, kur varat paņemt savus Amazon pakas, nevis tās sakrājas jūsu mājas priekšā. Prime dalībnieki var saņemt īpašas atlaides veikalā Whole Foods, kuras parastie pircēji nesaņems. Jūs varat arī pasūtīt pārtikas preces no Whole Foods un paņemt tās stundas laikā, taču jums būs jāiegādājas pārtikas preces vismaz 35 USD vērtībā.

Dažās vietās tiks nodrošināta arī pārtikas preču piegāde.

Amazon Rewards Visa Card Cash Back

Varbūt ne visiem, bet Amazon ir arī kredītkarte Prime dalībniekiem. Amazon Rewards Visa karte sniegs Prime dalībniekiem līdz 5% skaidras naudas par pirkumiem no Amazon vai Whole Foods. Un jūs saņemsiet 2% skaidras naudas atpakaļ aptiekās, degvielas uzpildes stacijās un restorānos. Un visbeidzot, līdz 1% naudas atmaksa visur citur.

Protams, ne katrs Prime dalībnieks var iegūt šo kredītkarti, jo tas būs atkarīgs no jūsu kredītreitinga. Bet šī ir viena no labākajām naudas atdošanas kartēm, it īpaši, ja diezgan bieži iepērkaties vietnē Amazon.

Alexa un agrīnie piedāvājumi

Ekrānuzņēmums 2021. 05.04. plkst. 1 04 47 PM

Prime dalībnieki var arī saņemt ekskluzīvus piedāvājumus no Alexa. Vienkārši pajautājiet Alexai: “Kādi ir jūsu piedāvājumi?” un viņa tos uzskaitīs. Pēc tam varat tos iegādāties ar savu balsi, padarot šo izpārdošanas priekšrocības ļoti vienkārši.

Amazon piedāvā arī agrīnus piedāvājumus Prime dalībniekiem, īpaši Prime Day un Melnās piektdienas laikā. Amazon spēj nodrošināt, ka šīs iepirkšanās brīvdienas ilgst tuvāk mēnesim, nevis dienu vai divām. Šo agrīno darījumu dēļ. Un jūs saņemat agrīnu piekļuvi Lightning piedāvājumiem. Šie piedāvājumi parasti ilgst apmēram sešas stundas (vai līdz krājumi ir beigušies), taču Prime dalībnieki var tiem piekļūt 30 minūtes agrāk.

Kādas papildu priekšrocības sniedz Prime Student?

Tātad, mēs esam izskatījuši visu, ko saņem regulāri Prime dalībnieki. Bet ko Prime Student dalībnieki saņem papildus šīm privilēģijām? Ir daži, bet ne pārāk daudz.

Ekrānuzņēmums 2021. 08.02. plkst. 10.03.21

Grubhub+ students

Iespējams, viena no lielākajām priekšrocībām ir Grubhub. Kā Prime Student dalībnieks jūs saņemsiet bezmaksas ikmēneša Grubhub+ Student abonementu. Tas ļauj jums nopelnīt 10% no Grubhub+ Cash par visiem pasūtījumiem, kas veikti ārpus universitātes pilsētiņas. Kas patiešām var palielināties, ja daudz pasūtāt no Grubhub.

Tas patiešām būs noderīgi tiem studentiem, kuri nedzīvo universitātes pilsētiņā.

Līdz 10% atlaide Travel with StudentUniverse

Ja jūs dodaties uz skolu ārpus pilsētas vai pat ārpus štata, šī ir patiešām noderīga priekšrocība.

Prime Student dalībnieki var ietaupīt līdz pat 10% no lidojumiem ar atlaidi. Un pēc ceļojuma saņemiet 10% atlaidi viesnīcām kā Amazon dāvanu karti.

3 mēneši bez miera

Atzīsimies: koledžas bērni diezgan bieži saskaras ar stresu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar grupu projektiem, starpposmiem vai fināliem, jūs noteikti saņemsit stresu. Bet miers ir šeit, lai palīdzētu. Un Amazon Prime Student dalībnieki saņem trīs mēnešus bez maksas Calm. Tad tas ir 8,99 USD gadā. Tā ir ievērojama atlaide, ņemot vērā, ka tā parasti ir USD 69,99 gadā.

Vai Prime Student ir kāds āķis?

Ar Amazon Prime Student ir tikai pāris nozvejas. Pirmkārt, jūs nevarat koplietot savu Prime kontu ar citiem jūsu mājsaimniecības locekļiem. Tāpat kā parastajā Prime kontā. Iepriekš dažas privilēģijas nebija iekļautas sešu mēnešu bezmaksas izmēģinājuma versijā; tā vairs nav. Tātad, tiklīdz sākat izmēģinājuma versiju, varat izmantot Amazon Music HD, Prime Gaming un citas priekšrocības.

Izņemot to, lielākā problēma ir tā, ka jums ir jābūt reģistrētam vismaz vienā klasē, un tas ilgst tikai līdz četriem gadiem. Kā minēts iepriekš, Prime Student darbojas četrus gadus vai līdz absolvēšanai, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Pat ja pēc četriem gadiem iegūsit bakalaura grādu un turpināsit iegūt maģistra vai citus grādus, diemžēl jūs nevarēsit paturēt Prime Student.

Kā es varu reģistrēties Amazon Prime Student?

Reģistrēties Amazon Prime Student ir diezgan vienkārši; noklikšķiniet uz saites tieši šeit.

Tas nav tik vienkārši, kā reģistrēties parastajam Amazon Prime, jo viņiem ir jāpārbauda, ​​vai esat piemērots. Jums būs vai nu jāreģistrējas Amazon, vai jāpievieno sekundārā e-pasta adrese, kas ir .edu e-pasta adrese. Uz šo e-pasta adresi jums tiks nosūtīts e-pasta ziņojums, lai apstiprinātu, ka esat koledžas students. Vai arī varat pa e-pastu Amazon nosūtīt skenētu dokumentu, piemēram, stenogrammu vai studenta ID.

Amazon šeit izskaidro visu procesu. Ja jums ir kādi jautājumi.

Vai Amazon Prime Student ir tā vērts?

Jā, tas noteikti ir tā vērts. Tikai 60 USD gadā Amazon Prime Student ir viens no tiem abonementiem, kas jums vienkārši ir jāiegādājas. Jūs plānojat tērēt vairāk par Netflix, nekā tērēsit Amazon Prime Student. Tāpēc turpiniet un iztērējiet šo naudu.

Starp bezmaksas piegādi gandrīz visam, ko pārdod Amazon, kā arī lieliskajām mācību grāmatu cenām, Amazon Prime Student ir bezcerīgs. Tajā ir arī daudz lielisku straumēšanas pakalpojumu piedāvājumu, ko varat izmantot, un kā koledžas students tas noteikti ir labs piedāvājums.

Ekrānuzņēmums 2021. 08.02. plkst. 10.01.28

Ja strādājat pie to lietu saraksta, kas jāiegūst koledžā, pievienojiet šim sarakstam Amazon Prime Student. Noteikti reģistrējieties, tiklīdz sākat studijas koledžā, lai jūs varētu izmantot visus četrus gadus.