RedMagic 9 Pro iztur izturības testus ar izcilām krāsām

RedMagic 9 Pro ir pavisam jauns piedāvājums no RedMagic, uzņēmuma jaunā spēļu viedtālruņa. RedMagic 9 Pro nokļuva Zaka rokās no JerryRigEverything YouTube kanāla un izturēja virkni izturības testu.

Zem raksta varat apskatīt visu izturības pārbaudes video. Tās ilgums ir aptuveni 7 minūtes, lai gan faktiskā pārbaude sākas kaut kur ap pusceļu.

RedMagic 9 Pro viegli tiek galā ar virkni izturības testu

To sakot, pirmais tests, kā parasti, ir skrāpējums. Displejā sāka parādīties skrāpējumi, kad Zaks izmantoja 6. līmeņa izvēli ar dziļākām rievām 7. līmenī. Tas ir mūsdienu standarts un atbilst displeja aizsardzībai. RedMagic izmantoja Gorilla Glass 5.

Zaks arī pierādīja, ka rāmis ir izgatavots no metāla un ka stikls ir novietots tālruņa aizmugurē. Pirkstu nospiedumu skenera saskrāpēšana neietekmēja tā funkcionalitāti, ko ir lieliski redzēt.

Displejs darbojās apmēram 20 sekundes tiešā liesmā, pirms tas iedarbojās, un pēc fakta tas lielākoties atguvās. Tas nav īpaši noderīgs tests, bet tā ir. Zakam ir tendence to darīt jebkurā gadījumā.

Liekšanas testa laikā tālrunis nekustējās

Pēdējais tests, ko Zaks veica, bija lieces tests, kā parasti. Tā ir daļa no dažiem tālruņiem katastrofāli neizdodas. Nu, tas nebija gadījumā ar RedMagic 9 Pro, nemaz. Patiesībā tālrunis šajā testā spīdēja.

Zeks mēģināja to saliekt un nofiksēt gan no priekšpuses, gan no aizmugures, taču tas nebija lietderīgi. RedMagic 9 Pro konstrukcijas ziņā ir stabils, un to vienmēr ir lieliski redzēt.

Šis viedtālrunis faktiski tika izlaists pirms neilga laika, un tam ir patiešām unikāls dizains. Tam ir ne tikai kamera zem displeja un ļoti plāni ietvari, bet lielākajai daļai variantu ir arī caurspīdīga aizmugure un bez kameras izvirzījumiem.