Galaxy S23 un S21 saņem Samsung 2024. gada janvāra atjauninājumu ASV

Samsung tagad izlaiž savu 2024. gada janvāra drošības atjauninājumu Galaxy S21 sērijai ASV. Jaunākais drošības ielāps ir plaši pieejams arī Galaxy S23 sērijai. Lielākajai daļai citu piemēroto modeļu atjauninājums jau ir pieejams visā pasaulē.

Janvāra drošības atjauninājums tagad ir pieejams Galaxy S21 ASV

Pēdējo trīs nedēļu laikā Samsung ir izlaidis 2024. gada janvāra SMR (Security Maintenance Release) desmitiem Galaxy viedtālruņu visā pasaulē. Galaxy S23 un Galaxy S21 sērija to ir ieguvusi arī daudzos starptautiskajos tirgos. Faktiski bijušais sastāvs ir saņēmis atjauninājumu arī ASV.

Tomēr sākotnējā izlaišana aptvēra tikai Galaxy S23, Galaxy S23+ un Galaxy S23 Ultra ierīces ar mobilo sakaru operatora bloķēšanu. Samsung tagad ir ieviesis atjauninājumu arī atbloķētajiem variantiem. Ierīces saņem jauno SMR ar būvējuma numuru S91*U1UES2BWL9. Tas bija S91*USQS2BWL7 bloķētām vienībām.

Neatkarīgi no versijas numura atjauninājuma saturs paliek nemainīgs. Samsung šomēnes piedāvā 80 ievainojamības ielāpus Galaxy saimei. Tajos ietilpst viens kritisks drošības labojums un desmitiem citu ļoti smagu ielāpu, no kuriem pieci ir pieejami tikai Korejas uzņēmuma Android produktos.

Visi šie drošības labojumi tagad ir pieejami arī tālruņiem Galaxy S21, Galaxy S21+ un Galaxy S21 Ultra ASV. Sākotnēji atjauninājums tiek ieviests operatora bloķētajās vienībās Verizon tīklā ar būvējuma numuru G991USQS9FXA2. Drīzumā tiks ieviesta plašāka izlaišana, kas aptvers gan bloķētās, gan atbloķētās vienības visos tīklos. Starptautisko modeļu ieviešana sākās dažas dienas atpakaļ.

Tāpat kā Galaxy S23 sērija, arī Galaxy S21 sērija veic tikai jaunākos drošības labojumus štatā. Nav nekādu jaunu funkciju vai funkcionālu uzlabojumu, par ko runāt. Pirms neilga laika Samsung atjaunināja tālruņus uz Android 14 bāzētu One UI 6.0, tāpēc tas nav pārsteidzoši. Kā parasti, Galaxy tālrunī varat pārbaudīt jaunus atjauninājumus lietotnē Iestatījumi.

Abām vadošajām līnijām vajadzētu iegūt Samsung One UI 6.1

Galaxy S21 un Galaxy S23 sērijām ir gaidāms liels jauns funkciju atjauninājums. Samsung ierīcēm gatavo One UI 6.1. Atjauninātajā One UI versijā, kas pirms dažām dienām debitēja ar Galaxy S24 sēriju, ir iekļauta virkne AI funkciju. Daži no tiem, iespējams, nepāriet uz vecākiem modeļiem, bet lielākajai daļai vajadzētu. Mēs jūs informēsim, kad uzņēmums sāks ieviest atjauninājumu.