Šķiet, ka Apple Vision Pro virtuālā tastatūra ir katastrofa

Tas būs Apple Vision Pro ceturksnis — produkts, par kuru mēs noteikti nevarēsim sniegt jums pārskatu, taču mēs zinām, ka varat mums piedot. Lai kā arī būtu, Apple Vision Pro ir virtuālās vai paplašinātās realitātes brilles, kuras var uzskatīt par nākotni vai neveiksmi, abi vārdi sākas ar burtu “f”.

Tātad lietas ir, Šķiet, ka Apple Vision Pro tastatūra nedarbojas pareizi un Cupertino uzņēmums gatavojas laist klajā produktu bez šīs funkcionalitātes. Analītiķiem un priviliģētajiem cilvēkiem, kuriem ir bijusi iespēja tos izmēģināt, tas ir skaidrs.

Marks Gurmans jau ir brīdinājis, izmantojot Twitter, ka operētājsistēmas versijā 1.0, kuru vada Apple Vision Pro, mēs neredzēsim šo virtuālo tastatūru, jo īpaši vairāku problēmu dēļ, par kurām mēs jums pastāstīsim tālāk.

Jāpiebilst, ka Apple pavērtais pagrieziens savu produktu kvalitātes kontroles ziņā man šķiet pilnīgi sirreāls, tiktāl laist klajā klaviatūru, kas vienkārši nestrādā. Šī tastatūra ir pilnīgi bezjēdzīga, ja vēlaties vienlaikus nospiest divus taustiņus. Tam nav nekādas jēgas gan tāpēc, ka daudzās valodās un pat pašā angļu valodā ir nepieciešams nospiest vairākus taustiņus, lai pievienotu dažādas rakstzīmes, vēl jo vairāk spāņu valodā, kur uzsvaru lietošana ir ļoti svarīga teksta izpratnei. .

Nav pareizi ieviesta arī rakstīšanas funkcija, bīdot pa taustiņiem, kas notiek iOS un iPadOS virtuālajā tastatūrā, un tāpēc lielākā daļa lietotāju būs pilnībā nolemti Bluetooth tastatūras lietošanai. tomēr Kāda jēga laist klajā virtuālās/paplašinātās realitātes produktu, ja nepieciešams mijiedarboties ar fizisku tastatūru?

Šis ir jautājums, ko pagaidām mūsu vietā varēs atrisināt tikai Apple.