Kā piespraust savus WhatsApp ziņojumus

Jūs esat lielas WhatsApp grupas tērzēšanas administrators, un jums ir jāpaziņo daži svarīgi jaunumi. Uzminiet, šo ziņojumu par “Uzņēmumā gaidāmas lielas pārmaiņas” tikko izskaloja citi ziņojumi, kas ienāca grupā. Tas ir kaitinoši, it īpaši, ja šis paziņojums ir svarīgs. Jūsu rūpes ir beigušās, jo varat vienkārši piespraust ziņojumus savas WhatsApp grupas tērzēšanas augšdaļā.

Ja esat domājis, kur šī funkcija ir bijusi visu jūsu dzīvi, tā ir bijusi testēšanas laikā. WhatsApp ir testējis šo funkciju vairākus mēnešus, pirms tā tika nodota masām. Tas ir svarīgi zināt arī gadījumam, ja esat sevi spārdījis par to, ka to neredzējāt agrāk.

Tātad, kā piespraust savus WhatsApp ziņojumus? Mēs to aplūkosim šajā rakstā. Mēs arī runāsim par dažām citām interesantām lietām, ko varat darīt vietnē WhatsApp, tāpēc jūs vēlaties izlasīt līdz beigām.

Kā piespraust savus WhatsApp ziņojumus

Ziņojumu piespraušana pakalpojumā WhatsApp ir diezgan vienkārša, taču ir tikai dažas lietas, kuras vēlaties uzzināt par šo funkciju. Pirmkārt, ziņojumu piespraušana atšķirsies atkarībā no izmantotās operētājsistēmas.

Ja izmantojat Android, vēlēsities pieskarties un turēt ziņojumu, kuru vēlaties piespraust. Tiks parādīta neliela izvēlne. Pieskarieties īkšķa ikonai. Tas piespraus ziņojumu. Ja izmantojat iOS, process ir nedaudz atšķirīgs. Tā vietā, lai turētu, jūs vienkārši velciet ziņojumu pa labi. Tiks atvērta izvēlne ar Piespraust opciju.

Ziņojumu atspraušana ir tikpat vienkārša kā to piespraušana. Operētājsistēmā Android turiet pirkstu uz piespraustā ziņojuma, un jūs redzēsit īkšķa ikonu ar līniju caur to. Pieskaroties tam, ziņojums tiks nospiests atpakaļ sākotnējā vietā ziņojuma plūsmā. Operētājsistēmā iOS velciet pa labi uz piespraustā ziņojuma un pieskarieties Atspraust pogu.

Citas lietas, kas jums jāzina par šo funkciju

Piespraužot garu ziņojumu, lietotne to saīsīs. Jums būs jāpieskaras tam, lai redzētu visu ziņojumu. Tas ir noderīgi, ja jums ir jāpublicē paplašināts paziņojums.

Jūs varat piespraust jebkāda veida ziņojumu. Papildus parastajām teksta tērzēšanas sarunām varat piespraust attēlus, videoklipus un pat aptaujas. Tātad jūs nevarat ierobežot to, ko varat piespraust savas grupas tērzēšanas augšpusē. Tas ir lieliski, jo ne visi svarīgie ziņojumi ir balstīti tikai uz tekstu. Cilvēkiem bieži ir jānosūta cita veida ziņojumi, lai tos redzētu viņu kolēģi. Pieņemsim, jums ir nepieciešams koplietot lielu failu ar saviem darbiniekiem ar svarīgiem dokumentiem; tu to vari izdarīt.

Ir tas, kas jāzina šīs amata vietas ir pagaidu. Rakstot šo rakstu, nav iespējams neatgriezeniski piespraust ziņojumu. Piespraužot ziņojumu, jums būs iespēja atstāt to 24 stundas, 7 dienas vai 30 dienas. Tas var būt nedaudz nomākts, ja jums ir nepieciešams kaut kas palikt uz grupas laiku. Tomēr mēs ceram, ka WhatsApp to mainīs. Pēc noklusējuma ziņojums tiks iestatīts uz 24 stundām.

Citas lieliskas lietas, ko varat darīt, izmantojot WhatsApp

WhatsApp vienmēr testē un ievieš jaunas funkcijas, un ir tik viegli palaist garām dažas. Ja esat WhatsApp lietotājs, iespējams, vēlēsities uzzināt par funkcijām, kas tiek piedāvātas platformai. Šeit ir īss pārskats par to, ko varat darīt.

Oriģināls kvalitātes medijs

Iepriekš WhatsApp stipri saspieda visus platformā augšupielādētos multivides līdzekļus. Tas vienmēr ir neapmierināts cilvēkiem, kuri vēlas dalīties ar svarīgiem attēliem platformā. Nu tā ir pagātne. Uzņēmums tagad saglabā jūsu multivides sākotnējo kvalitāti. Ja kādu iemeslu dēļ nevēlaties augšupielādēt sākotnējā kvalitātē, varat izvēlēties augšupielādējamo attēlu kvalitāti.

Šī raksta rakstīšanas laikā šī iespēja ir pieejama tikai iOS lietotājiem. Tomēr šī funkcija būs pieejama Android lietotājiem.

Vienreiz skatītos ziņojumus

Šī ir tendence, ko popularizēja Snapchat ziņas. Kā norāda nosaukums, kad saņemat vienreiz skatāmu ziņojumu, varēsiet to skatīt tikai vienu reizi, pirms tas tiks izdzēsts. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties to skatīt vēlreiz, jums būs jālūdz sūtītājam to nosūtīt vēlreiz.

Šī funkcija ir noderīga cilvēkiem, kuriem ir jānosūta svarīga informācija, kuru viņi nevēlas nonākt nepareizās rokās. Tas ir ļoti noderīgi cilvēkiem, kuri strādā augsta līmeņa amatos. Vai nu tas, vai arī tas var noderēt, ja vēlaties kādam atzīties savā nemirstīgajā mīlestībā.

Slepenās tērzēšanas

Šī funkcija patiesībā ir vairākas funkcijas, kas palielina drošāku (vai slēptu) tērzēšanas pieredzi. Pirmkārt, ir bloķētas tērzēšanas sarunas kam neviens nevar piekļūt bez paroles. Šī funkcija noderēs, ja runājat ar kolēģi par sensitīviem jautājumiem. Augsta līmeņa vadītājiem bieži ir piekļuve kādai nopietni bloķētai informācijai, kas attiecas uz viņu uzņēmumu. Šai informācijai ir jāpaliek aiz atslēgas.

Tagad WhatsApp šīs tērzēšanas sarunas bija redzamas jūsu tērzēšanas plūsmā. Lai gan citi cilvēki nevarēja tiem piekļūt, joprojām bija skaidrs, ka jums ir slepenas tērzēšanas sarunas. Tāpēc WhatsApp ļauj paslēpt šīs bloķētās tērzēšanas sarunas ar slepeno kodu. Bloķētas tērzēšanas sarunas ir labi, taču, ja cilvēki redz, ka esat bloķējis tērzēšanu, viņiem var rasties interese par to, kas jums ir jāslēpj.

Šī funkcija paslēps jūsu bloķētās tērzēšanas sarunas no jūsu tērzēšanas plūsmas. Lai piekļūtu šīm tērzēšanas sarunām, jums būs jāievada jūsu izveidotais slepenais kods. Jūs ierakstīsit šo kodu meklēšanas joslā.

WhatsApp vienmēr strādā pie jaunām funkcijām, tāpēc vienmēr meklējiet jaunus un aizraujošus platformas papildinājumus.