Samsung Galaxy S24+ 8GB variants var nebūt

Šķiet, kad nākamgad tiks laisti klajā jaunie Galaxy tālruņi, iespējams, nebūs pieejams Samsung Galaxy S24+ 8GB variants, ko iegādāties. Patērētāji, kas vēlas jaunināt uz jaunākajiem Galaxy tālruņiem, ir gaidījuši ziņas par jaunākajiem Samsung piedāvājumiem. Līdz ar Samsung oficiālajam paziņojumam pieaugot ažiotāžai, ir notikušas daudzas informācijas noplūdes un baumas. Un izskatās, ka Samsung veic būtiskas izmaiņas, kad runa ir par RAM savos tālruņos.

Noplūda Galaxy S24 specifikācijas uz X

Šķiet, ka ir X uz vieta, kur atrast jaunākās baumas par Samsung gaidāmajām ierīcēm. Lietotājs Tech_Reve gadu gaitā ir ieguvis savu vārdu; nodrošinot daudzas noplūdes, kas izrādījās precīzas. Tech_Reve tagad ir nopludināja diagrammu uz X, kurā sīki aprakstīti dažādi gaidāmie Galaxy S24 tālruņu varianti. Šajā diagrammā ir iekļauti Galaxy S24, Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra.

Ja diagramma ir precīza, tad tikai bāzes Galaxy S24 būs 8 GB RAM. Gan S24+, gan S24 Ultra būs tikai 12 gigas RAM. Tas norāda uz ļoti apsveicamu, kaut arī nedaudz negaidītu pāreju uz lielāku RAM, ko standartizē Samsung. Ja nozare sekos šim piemēram, un viņi to bieži dara, tas varētu nozīmēt, ka diezgan drīz tie būs tikai budžeta tālruņi ar 8 GB RAM.

Atmiņas konfigurācijas un krāsu opcijas

Tech_Reve nopludinātajā diagrammā varējām redzēt, ar kādām konfigurācijām un krāsām tiks palaisti jaunie tālruņi. Pamata Samsung Galaxy S24 būs 8 GB RAM un izvēle starp 128 GB vai 256 GB krātuvi. Iespējams, nav Samsung Galaxy S24+ 8 GB tālruņa, taču S24+ piedāvā 256 GB un 512 GB atmiņas iespējas, kā arī 12 gigas RAM. Visbeidzot, S24 Ultra ir labākais no labākajiem, un tam ir 256 GB, 512 GB un terabaits krātuve, kā arī 12 GB RAM.

Mēs arī apskatījām krāsas, ar kādām šie tālruņi tiks laisti klajā. Protams, mums ir standarta melnā un pelēkā opcijas. Tie droši vien pārdosies diezgan labi. Bet mums ir arī dažas mazāk populāras krāsas; violeta un dzeltena. Pagaidām nav zināms, vai šīs četras ir vienīgās Samsung piedāvātās krāsas. Iespējams, ka noplūdē nav redzams vairāk. Violeta var izrādīties fanu iecienīta, ja tā tiek pareizi ieviesta, un daži cilvēki noteikti vēlēsies spilgti dzeltenu tālruni.

Paredzams, ka Samsung paziņos par saviem jaunajiem tālruņiem nākamā gada janvārī, iespējams, ātrāk nekā pēc mēneša. Mēs iegūsim padziļinātu ieskatu un aptversim jaunās aizraujošās detaļas.