QRDO fonds un EQ LAB paziņo par stratēģisko partnerību, lai uzsāktu Warden protokolu

Kaimanu salas, Kaimanu salas, 2024. gada 31. janvāris, Chainwire

QRDO fonds, kas veltīts QRDO ekosistēmas izaugsmei un attīstībai, ir paziņojis par stratēģisku partnerību ar EQ LAB, vadošo blokķēžu izstrādātāju laboratoriju, lai uzsāktu Warden protokolu. Šī iniciatīva paātrina gaidāmo Warden Protocol palaišanu — uz nolūku balstīta sadarbspējas protokola, kas veidots uz Cosmos un balstīts uz Fusionchain primitīvu.

Iepazīstinām ar uzrauga protokolu

Warden Protocol ir modulāra uz nolūku vērsta blokķēde, kas veidota uz Cosmos-SDK. Visvienkāršākajā līmenī tas ļauj lietotājiem izveidot vietas un makus dažādās blokķēdēs un pārvaldīt savu darbību, izmantojot ķēdes nolūkus. Var izveidot sarežģītus vairāku posmu darījumus un aizsargāt starpķēžu darbību, izmantojot sarežģītus nolūkus, un tas viss tiek nodrošināts ķēdē ar Warden Protocol.

Kosmosa būvniekiem Warden nodrošina viedos līgumus, kas var tikt izvietoti Cosmos, izmantojot Solidity un WebAssembly, un atvieglo modulāru atslēgu pārvaldības risinājumu tirgu, sākot no HSM risinājumiem līdz vairāku pušu skaitļošanas nodrošinātājiem.

“Warden Protocol ir nākamais nodomu un savietojamības primitīvu evolūcija,” sacīja QRDO fonda pārstāvis, “spēku apvienošana ar EQ LAB komandu ļauj mums sasniegt šo ambiciozo vīziju un nodrošina, ka QRDO marķieru īpašnieki redz patiesu decentralizēta un atvērta, uz nolūku orientēta sadarbspēja un atslēgu pārvaldības protokols.

Vairākas lietojumprogrammas ir apņēmušās atbalstīt izvietošanu vietnē Warden, tostarp:

  • EQ.finance — Cosmos šķidro likmju centrs, kas iedarbina esošos šķidruma likšanas žetonus;
  • WARDD, USD piesaistīta decentralizēta stabila monēta, kas Warden lietotājiem nodrošina tūlītēju piekļuvi dolāra likviditātei;
  • Marginly, pievienojams protokols decentralizētiem finansējuma fondiem, kas nodrošina maržinālo tirdzniecību jebkurā DEX vietā; un
  • SpaceWard, SAFE līdzīga platforma maka pārvaldībai un pārvaldībai.

EQ LAB veidos Warden Protocol galveno līdzstrādnieku komandu un apvienos Warden Protocol plašu 15 galveno izstrādātāju komandu.

“Mēs esam ļoti gandarīti, ka palīdzam izveidot Warden Protocol kā galvenie līdzstrādnieki,” sacīja Alekss Meļihovs, EQ LAB dibinātājs, “kā pieredzējusi kvalificētu blokķēžu izstrādātāju komanda mēs redzam gaišu nākotni Cosmos ekosistēmā, un mēs skatāmies. uz priekšu, lai redzētu neticamu vērtību, kas tiek atvērta gan esošajām QRDO, gan Q marķiera turētāju kopienām.

BALTA žetons

Warden Protocol plāno ieviest WARD marķieri, izmantojot godīgu palaišanas mehānismu. Šī palaišana notiks bez jebkādiem iepriekšējiem mīnu vai investoru piešķīrumiem, un tiesības uz gaisa nolaišanu un stimulētu WARD-swap vispirms tiks attiecinātas uz esošajiem QRDO īpašniekiem. Atzīmējot dažādu citu Cosmos ķēžu sniegto sabiedrisko labumu, piemēroti būs arī TIA un ATOM dalībnieki, kā arī citu bezmaksas protokolu un ķēžu celtnieki un lietotāji. Sīkāka informācija tiks paziņota drīzumā.

Alfama testtīkls sāks darboties tuvāko nedēļu laikā, un drīzumā tiks publicēta informācija par stimulētu testu tīklu.

Kontaktinformācija

Apsardzes protokols

Warden Protocol ir jauna modulāra blokķēde, kuras pamatā ir CosmosSDK un kas ļauj lietotājiem un veidotājiem droši izpētīt un izveidot starpķēžu ķēdi.

[email protected]

www.wardenprotocol.org

Par EQ LAB

EQ LAB ir pieredzējis programmatūras inženierijas nams, kas specializējas bezatļautu lietojumprogrammu un protokolu izstrādē un darbojas kā tehnoloģiju partneris daudzos projektos Cosmos, Ethereum, Arbitrum, Polkadot un citās blokķēdes platformās.

[email protected]

www.eqlab.io

Par QRDO fondu

QRDO fonds ir izveidots, lai koncentrētos uz atvērtās pārraudzības, drošības un sadarbspējas protokolu pieņemšanas paātrināšanu un QRDO ekosistēmas vērtības audzināšanu.

Sazināties

PR komanda
QRDO fonds
[email protected]