Bugcrowd piesaista 102 miljonus ASV dolāru E sērijas finansējumam, lai attīstītu savu pūļa kiberdrošības platformu

Bugcrowd, 12 gadus vecs kolektīvais drošības starta uzņēmums, kas palīdz uzņēmumiem uzlabot savus drošības pasākumus, izmantojot savu kļūdu novēršanas programmu, ir nodrošinājis E sērijas finansējumu 102 miljonu ASV dolāru apmērā. Raundu vadīja General Catalyst, piedaloties esošajiem investoriem Rally Ventures un Costanoa Ventures. Uzņēmums atteicās atklāt savus vērtējumus.

Bugcrowd, kas sākotnēji tika dibināts Austrālijā, bet tagad atrodas Sanfrancisko un Sidnejā, plāno izmantot jauno kapitāla iepludināšanu, lai paplašinātu savu darbaspēku, attīstītos starptautiskā mērogā un, iespējams, veiktu stratēģiskas iegādes, liecina Reuters ziņojumi par izpilddirektora paziņojumiem.

Bugcrowd uzsāka savu ceļojumu Austrālijā 2012. gadā. Uzņēmums nodrošina pūļa avotu drošības zināšanu platformu, kas darbojas kā tilts starp hakeriem, drošības pētniekiem un organizācijām, no kurām populārākā ir ar tās kļūdu atlīdzības programmu.

Izpilddirektors Deivs Gerijs atklāja, ka Bugcrowd 2023. gadā piedzīvoja ievērojamu ieņēmumu pieaugumu par vairāk nekā 40%. Šis pieaugums bija saistīts ar veiksmīgu kanālu programmas uzsākšanu, kas izplatīšanas tīklam pievienoja 40 partnerus, kā arī jaunu drošības pakalpojumu ieviešanu. Lai gan konkrēti ieņēmumu rādītāji netika izpausti, Gerijs paskaidroja, ka uzņēmums vēl nav sasniedzis 100 miljonu ASV dolāru gada ieņēmumu robežvērtību.

Ar jauno finansējumu Bugcrowd arī plāno palielināt savu darbaspēku par 100 darbiniekiem, pievienojot pašreizējam personālam 350. Viņus īpaši interesē starptautiskā paplašināšanās, ņemot vērā, ka ASV pašlaik veido aptuveni 70% no viņu ieņēmumiem.

Turklāt Bugcrowd arī skatās uz potenciālajiem iegādes darījumiem drošības pakalpojumu sektorā. Uzņēmums apkalpo aptuveni 1000 klientu visā pasaulē, tostarp tādus ievērojamus nosaukumus kā OpenAI un T-Mobile.

Gerijs sacīja, ka uzņēmums pēdējā gada laikā koncentrējās uz savas vadības komandas atjaunošanu, lai maksimāli palielinātu vērtību klientiem un hakeru kopienai un pilnībā realizētu uzņēmuma potenciālu. Viņš stājās izpilddirektora amatā 2022. gada novembrī.

“Apmēram pēdējos 12 mēnešus esam pavadījuši, atjaunojot vadības komandu,” sacīja Džerijs, kurš stājās pie stūres 2022. gada novembrī. “Mērķis ir turpināt radīt vērtību klientiem un hakeru kopienai un atgūt uzņēmumu. lai īstenotu potenciālu, kas mums ir.