Sega paziņo par jaunu saturu Sonic Dream Team

Sonic Dream Team ir jaunākā mobilā versija Sonic the Hedgehog franšīzei, un tā rada jaunu vērienu (nav paredzēts vārdu spēle). Spēle saņēma pozitīvas atsauksmes, neskatoties uz to, ka to var spēlēt tikai Apple Arcade. Sega tikko paziņoja par jaunu Sonic Dream Team saturu, kas padarīs spēli daudz jautrāku.

Sonics un komanda ir iestrēguši vienā no Egmena sagrozītajiem sapņiem, un viņiem ir jāatgūst sapņu lodes, lai to izkļūtu. Šī ir stāsta būtība, un tas var izklausīties nedaudz pazīstami, ja esat spēlējis Sonic Frontiers. Tomēr 3D Prime Adventure, Sonic Dream Team komanda, spēja radīt unikālu spēles pieredzi, kas ir unikāla Sonic, vienlaikus saglabājot unikālu.

Tas ir paredzēts tikai Apple Arcade, kas maksā 6,99 USD mēnesī. Ja vēl neesat iegādājies Apple Arcade, varat reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma versijai un izmēģināt to mēnesi. Jūs varat spēlēt šo spēli kopā ar vairāk nekā 200 citiem premium nosaukumiem.

Sonic Dream Team iegūst arvien vairāk satura

Šis ir pirmais no vairākiem atjauninājumiem, ko Sonic Dream Team saņems visa gada garumā. Šajā atjauninājumā jūs saņemat dažus jaunus režīmus, kā arī dažus noderīgus uzlabojumus. Pirmkārt, jūs saņemat Laika izmēģinājumi. To nevar saukt par Sonic spēli bez laika izmēģinājumiem. Šajā režīmā jūs veiksit posmus un centīsities tos pabeigt pēc iespējas ātrāk un iegūt labākos laikus.

Tālāk viņi būs Jaunas priekšnieka misijas. Atjauninājums spēlē ienesīs astoņas jaunas boss misijas. Tas ir paredzēts cilvēkiem, kuri nevar iegūt pietiekami daudz.

Šis jaunais atjauninājums arī nodrošinās Speedruns. Tas papildinās misijas rangus pabeigtājiem, kuri vēlas iegūt augstāko rangu katrā līmenī.

Visbeidzot, šis atjauninājums sniedz dažus uzlabojumus Dr. Crabulous, Factory Foreman un Guardian Hunter. Visi šie varoņi ir atjaunināti ar dažām jaunām kustībām, lai cīņa būtu svaiga.

Šī raksta rakstīšanas brīdī atjauninājumam jau bija jābūt saņemtam. Pārliecinieties, vai jūsu lietotne ir pilnībā atjaunināta.