Atklātas Motorola Moto G Power 5G 2024 krāsas

Tikko tika atklātas Motorola Moto G Power 5G 2024 krāsas. Šī informācija nāk no MSPowerUser, jo krāsas ir minētas pēc nosaukuma, kā arī faktiskais tālruņa dizains.

Tiek atklātas Motorola Moto G Power 5G 2024 krāsas

Tomēr šī nav pirmā reize, kad mēs redzam Moto G Power 5G 2024 dizainu. Tālrunis vairākas reizes parādījās pagājušā gada beigās. Jebkurā gadījumā tas ir pieejams “Outer Space” un “Orchid Tint” krāsās.

Kā redzat iepriekš sniegtajā attēlā, tās pamatā ir melnas un baltas krāsas. Lieta ir tāda, ka baltajai krāsai ir sārta nokrāsa, līdz ar to nosaukums “Orchid Tint”.

Kā redzat, Motorola Moto G Power 5G 2024 aizmugurē būs divas kameras. Tie tiks iekļauti īpašā kameru salā augšējā kreisajā stūrī. Motorola logotips ir viegli pamanāms arī aizmugurē.

Tālrunī ir arī audio ligzda

Jūs arī pamanīsit, ka apakšā ir ievietota audio ligzda, kā arī C tipa USB ports un skaļrunis. Šķiet, ka tālrunis tiks izgatavots no metāla un stikla, ja vien Motorola neizvēlēsies plastmasas aizmugures plāksni, kas ir maz ticams.

Ierīce atbalstīs 30 W vadu uzlādi, un displejā būs centrēta displeja kameras atvere. Apakšējais rāmis būs ievērojami biezāks nekā pārējais, kā redzat zemāk.

Motorola Moto G Power 5G 2024 noplūde 12

Šeit tiks izmantots 6,7 collu FullHD+ displejs, un, iespējams, tiks iekļauts arī 5000 mAh akumulators. Tālruņa izmēri būs 167,3 x 76,4 x 8,5 mm.

Motorola Moto G Power 2023 tika laists klajā pagājušā gada aprīlī. Mēs sagaidām, ka šis modelis ieradīsies aptuveni tajā pašā laikā, ja vien Motorola neizvēlēsies pagarināt palaišanas datumu. Iepriekšējais modelis maksāja 299 USD, un 2024. gada modelim, visticamāk, būs līdzīga cenu zīme.