Kā sekot līdzi šī 2023. gada Vecgada vakara zvaniem no sava iPhone vai iPad

2023. gads ir noslēdzies un šodien, 31. decembrī, to noslēdzam. Mēs ceram, ka šis ir bijis panākumiem un labām ziņām bagāts gads, un šovakar mēs to pasniegsim sākuma lielgabals 2024. gadam iekš zvani šajā naktī pazīstams kā Vecgada vakars. Kā zināms, ir plašas iespējas sekot līdzi zvaniem: sabiedriskā televīzija, privātā televīzija, reģionālie mediji vai tiešsaistes mediji. Nākamais, Mēs sniedzam jums labākos un galvenos veidus, kā sekot zvaniem un varēsiet sagaidīt 2024. gadu ar tradicionālajām vīnogām.

Daudzas iespējas sagaidīt 2024. gadu no sava iPhone vai iPad

RTVE

Sabiedriskā televīzija valsts līmenī ir viena no visvairāk sekotajām iespējām gadu no gada sekot līdzi zvaniem. Šogad tie, kas atbildīgi par programmas vadīšanu, būs leģendāri Ramons Garsija un populārais mākslinieks Ana Mena. Turklāt viņiem pievienosies arī futboliste un pasaules čempione Dženifera Hermoso, kura uzstāsies ar iepriekšējām divām un sagaidīs 2024. gadu. Stundu vēlāk (pēc pussalas laika) vai pusnaktī (pēc Kanāriju salu laika) tie, kas būs atbildīgi par zvanu retranslācija būs Roberto Herrera un māksliniece Nia.

Lai sekotu programmai tiešraidē, jums vienkārši jālejupielādē RTVE A la Carta lietotne un jānoskaņojas uz La 1 ap pulksten 23:50, lai sekotu zvaniem.

RTVE Play (AppStore saite)
RTVE PlayBezmaksas

A3Media

Bez šaubām, vēl viena no visvairāk sekotajām iespējām, kas gadu no gada rada tik lielas cerības, ir zvani 3. antena. Tie, kas atbild par zvanu zvanīšanu, ir pavārs Alberto Čikote un vadītājs Kristīna Pedroče. Pēdējos gados viņi ir atbildīgi par zvanu zvanīšanu un ir bijuši vēlamais kanāls spāņiem, lai sekotu zvaniem. Tas viss tika panākts, cita starpā, gaidot kleitu “La Pedroche”.

Otra grupas ķēde, Sestais, ir arī savi zvani, kurus vēl vienu gadu vadīja Kristīna Pardo un Dani Mateo.

Abām pārraidēm var sekot, izmantojot grupas oficiālo lietotni, kurai varat sekot, izmantojot šo saiti:
atresplayer: sērijas un ziņas (AppStore saite)
atresplayer: seriāli un ziņasBezmaksas

Mediaset

Otra lielā privātā televīzijas grupa Mediaset ir atteikusies no zvanu rādīšanas Kuatro, lai koncentrētos uz savu pārraidi Telecinco. Tie, kas atbildīgi par zvanu vadīšanu šajā ķēdē, būs Jesús Calleja un Marta Flich. Un viņi to darīs no Seviļas pilsētas dome, un tādējādi nolemj pielikt punktu tradicionālajam Plaza de Sol Madridē.

Varat sekot līdzi šo divu kanālu tiešraidēm, un mēs varam izmantot lietotni Mitele, ko Mediaset izmanto satura kopīgošanai mobilajās ierīcēs.

Mitele — TV pēc pieprasījuma (AppStore saite)
Mitele – TV pēc pieprasījumaBezmaksas

Twitch: Ibai Llanos, TheGrefg, DJMaRiio un Noe

Un visbeidzot, vēl viens gads Ibai Llanos, gada labākais straumētājs, arī vadīs īpašu programmu savā Twitch kanālā. Viņš to darīs youtubera pavadībā Grefg, un pārējie divi ietekmētāji/youtuberi DJMaRiio un Noe. Viņi to izdarīs PortAventura galvenais teātris.

Lai sekotu viņam, mums būs jālejupielādē Twitch savā iPhone vai iPad un jāpiekļūst viņa profilam, no kura sāksies tiešraide dažas minūtes pirms gada beigām.

Twitch (AppStore saite)
raustītiesBezmaksas

Tu esi ārā? Jums var būt nepieciešams VPN

Ja atrodaties ārzemēs, jums, visticamāk, būs jāizmanto katra iepriekš minētā tīkla oficiālās vietnes, lai skatītos to tiešsaistes pārraides. Lai to izdarītu, varat izmantot VPN savienojumu, kas ļauj jums izveidot savienojumu ar vietnēm no citas atrašanās vietas, nevis tajā, kur atrodaties, lai atbloķētu saturu. Dažas no labākajām lietotnēm VPN izmantošanai App Store ir šādas:

IPVanish: ātrs un drošs VPN (AppStore saite)
IPVanish: ātrs un drošs VPNBezmaksas
PrivateVPN (AppStore saite)
Privāts VPNBezmaksas
VPN: privāta piekļuve internetam (AppStore saite)
VPN: privāta piekļuve internetamBezmaksas
ExpressVPN: labākais VPN (AppStore saite)
ExpressVPN: labākais VPNBezmaksas
VPN, ko nodrošina CyberGhost: WiFi starpniekserveris (AppStore saite)
VPN, ko nodrošina CyberGhost: WiFi starpniekserverisBezmaksas