Uz ceļa pamanīts elektromobilis Xiaomi SU7 Max; palaišana 2024. gadā

Xiaomi SU7 Max elektriskā automašīna ir bijusi pamanīts uz ceļa. Šī ir viena no trim SU7 sērijas automašīnām, ko uzņēmums prezentēja pirms pāris mēnešiem. Tas ir labākais auto skatījums, kāds mums līdz šim ir bijis.

Uz ceļa pamanīts elektromobilis Xiaomi SU7 Max

Ja apskatīsit videoklipu, kas sniegts zem šīs rindkopas, jūs redzēsit šo lietu. Tas izskatās diezgan sportiski un rada gan Aston Martin, gan Tesla noskaņas, vismaz man personīgi. Tas noteikti izskatās jauki.

Jūs varat skaidri redzēt milzīgu Xiaomi zīmolu aizmugurē un “SU7” numura zīmi aizmugurē. Automašīnas priekšpuse man noteikti atgādina dažus Aston Martin modeļus, vairāk nekā aizmugure. Šis konkrētais modelis ir pelēkā krāsā, kas ir krāsa, ko Xiaomi demonstrēja paziņojumā.

Šajā klāstā ir trīs automašīnas

Būs pieejami trīs Xiaomi SU7 modeļi: SU7, SU7 Pro un SU7 Max. Šķietami tie izskatīsies vienādi, taču tiem būs atšķirīgs maksimālais ātrums un daži citi parametri.

Xiaomi SU7 maksimālais ātrums ir 210 km/h, bet pārējie divi sasniedz 265 km/h. Diviem dārgākiem modeļiem ir arī divi motori, tādējādi palielinot ātrumu.

Visi trīs modeļi ir aprīkoti ar papildu LiDAR tehnoloģiju, un visi trīs ir 4997 mm gari. Tie ir 1963 mm plati, un to augstums ir 1 455 mm. Šīs ir Xiaomi kopīgotās specifikācijas.

Xiaomi SU7 sērijas izmēri ir līdzīgi Tesla Model 3

Šie izmēri patiesībā ir diezgan līdzīgi Tesla Model 3 un Nio ET5, ja jums radās jautājums. Paredzams, ka visas trīs automašīnas tiks laist klajā 2024. gada pirmajā pusē, un paredzamā cena ir aptuveni 20 000 USD.

Ir vērts atzīmēt, ka tie gandrīz noteikti tiks palaisti tikai Ķīnā, vismaz sākumā. Būtu jauki tos redzēt citur, taču tas paaugstinās cenu zīmi.

Xiaomi SU7 3. sērija
Xiaomi SU7 sērija 4
Xiaomi SU7 5. sērija
Xiaomi SU7 6. sērija
Xiaomi SU7 7. sērija
Xiaomi SU7 2. sērija
Xiaomi SU7 3. sērija
Xiaomi SU7 sērija 4
Xiaomi SU7 5. sērija
Xiaomi SU7 6. sērija
Xiaomi SU7 7. sērija