Galaxy Note 20, A52 un citi tālruņi aizķer decembra atjauninājumu

Dažas dienas atpakaļ Samsung izlaida decembra drošības ielāpu Galaxy S23 sērijai ASV. Jaunais drošības atjauninājums vēl ir jāievieš tālruņos citos tirgos. Tikmēr vēl dažas Galaxy ierīces ir sākušas uztvert jaunāko SMR (Security Maintenance Release). Decembra drošības atjauninājums ir pieejams Galaxy Note 20 sērijai, Galaxy A52 un Galaxy A03.

Galaxy Note 20 sērija saņem Samsung decembra atjauninājumu

Samsung pārtrauca ražot ar zīmolu Note vadošos tālruņus pēc Galaxy Note 20 sērijas 2020. gadā. Tas ļāva S Pen S sērijas Ultra modelim. Jaunākie Note tālruņi, kas debitēja ar operētājsistēmu Android 10, saņēma atjauninājumus līdz operētājsistēmai Android 13. Tie nav piemēroti operētājsistēmai Android 14 vai citiem funkciju atjauninājumiem. Viņiem tagad ir tikai drošības ielāpi, vismaz līdz 2024. gada augustam.

Reklāma

Reklāma

Par laimi, Samsung joprojām katru mēnesi virza šos drošības laidienus Galaxy Note 20 un Galaxy Note 20 Ultra. 2023. gada decembra SMR tiks ieviests gan dueta 4G, gan 5G versijās Latīņamerikā. Jaunais programmaparatūras versijas numurs 4G versijām ir N98*FXXS9HWL1. 5G versijām tas ir N98*BXXS9HWL1. Samsung nodrošinātais oficiālais izmaiņu žurnāls apstiprina, ka atjauninājums nesniedz nekādas jaunas funkcijas.

Korejas uzņēmums nesen atklāja, ka decembra SMR ielāpi vairāk nekā 60 ievainojamības. Tie ietver septiņas kritiskas un 40 pāra ļoti nopietnas drošības kļūdas Android OS, kā arī vairāk nekā duci Galaxy specifisku problēmu, kas ietekmē kontaktpersonas, Knox Guard, Smart Manager, AR Emoji, kameru un citus sistēmas komponentus. Jaunākais atjauninājums novērš šīs problēmas tālruņos Galaxy Note 20.

Abiem Note tālruņiem drīzumā vajadzētu saņemt decembra drošības atjauninājumu vairākos tirgos, tostarp ASV (4G versijas ASV netika izlaistas). Ja izmantojat šīs novecojošās, bet ikoniskās Samsung ierīces, uzmanieties, lai saņemtu paziņojumu, kas aicina lejupielādēt atjauninājumu pa gaisu (OTA). Varat arī manuāli pārbaudīt atjauninājumus no Iestatījumi > Programmatūras atjauninājums > Lejupielādējiet un instalējiet.

Jaunākais drošības ielāps ir pieejams arī Galaxy A52 un A03

Līdzās Galaxy Note 20 sērijai Samsung virza decembra drošības atjauninājumu Galaxy A52 un Galaxy A03. Pirmā 4G versija saņem atjauninājumu ar būvējuma numuru A525MUBS6DWK3. Tas ir A035FXXS5CWK1 pēdējam. Nav Galaxy A03 5G versijas, kas nav piemērota operētājsistēmai Android 14. Paredzams, ka Galaxy A52 Android 14 atjauninājumu saņems vēlāk šajā mēnesī.