Iegādājoties Apple Vision Pro, tiks veikta sejas skenēšana ar Face ID

Bez šaubām, mēs piedzīvojam vienu no Apple svarīgākajiem brīžiem pēdējos gados. Daudziem tas ir vēl viens brīdis, kas iezīmē tādu pagrieziena punktu kā pirmā iPhone vai pirmā iPad palaišana. Un jaunais pavērsiens ir Apple Vision Pro palaišana, Apple lielā likme par virtuālo realitāti. 19. janvārī iepriekšpārdošana sāksies tikai ASV un visticamāk, ka iepirkuma procesā lietotājam ir jāizmanto Face ID, lai skenētu savu seju un pielāgotu Apple Vision Pro komponentus viņa galvas fiziognomijai.

Apple cenšas garantēt lietotāja pieredzi ar Apple Vision Pro

Apple Vision Pro sastāv no vairākiem elementiem, bet viens no galvenajiem ir ekrānu vizuālā ass. Pareizai darbībai un augstākās kvalitātes pieredzei Ir svarīgi, lai ekrāna blīvējums ar seju būtu ļoti labs, Tas neļaus gaismai iekļūt no ārpuses un uz briļļu 4K ekrāniem tiks projicēts tikai redze.

MacRumors komanda ir atradusi pazīmes, ka Apple varētu skenēt pircēju sejas, izmantojot Face ID brilles izgatavot atsevišķi. Tas ir, izmantojot šo skenēšanu, Apple aprēķinās, ko joslas mērīšana, kurā tiek turēti ekrāni Tas ir labākais katram lietotājam. Turklāt tas atvieglos iepriekšēju pirkumu veikšanu no katra pircēja mājām, kurš, ja šādas iespējas nav, Viņi izvēlētos iespēju lidojumā vai arī viņiem būtu jāiet uz fizisku Apple Store.

Turklāt šis solis nešķiet traks, redzot, kā Apple jau ir testējis šāda veida tehnoloģiju, lai mērītu galvas, izmantojot lietojumprogrammu “Head Measure and Fit” visionOS izstrādes laikā kopā ar pašiem izstrādātājiem. Mēs to varam apstiprināt 19. janvāris, dienu iepriekš izpārdošana sākas Amerikas Savienotajās Valstīs, vienīgā valsts, kurā šobrīd pārdošanā būs viena no gada ierīcēm.