Satechi intros 145W 4 portu GaN ceļojumu lādētājs izstādē CES 2024

Satechi paziņoja par savu plāno mehānisko tastatūru un Qi2 bezvadu uzlādes stendiem pāris dienas plkst. Tas notika CES 2024, un tagad uzņēmums ir atgriezies ar vēl vienu paziņojumu, kas arī ir daļa no CES. Satechi tikko paziņoja par 145 W 4 portu GaN ceļojumu lādētāju.

Satechi paziņo par 145 W 4 portu GaN ceļojumu lādētāju ar maināmiem adapteriem

Tas var būt vienas pieturas uzlādes risinājums visiem jūsu ceļojumiem. Tas piedāvā daudz jaudas, tas ir pietiekami kompakts, tam ir pietiekami daudz pieslēgvietu, un tam ir arī četri maināmi starptautiskie adapteri (ES/AU/UK/US).

Šim lādētājam ir četri USB-C PD porti, kas atbalsta kopējo jaudu 145 W. Lādētājs izmanto jaunāko Power Delivery 3.1 protokolu, un viss dizains ir piemērots ceļošanai, pateicoties tā šaurajai formai.

Neuztraucieties, ja jums rodas jautājums par jaudu starp ierīcēm. Satechi aprīkoja šo lādētāju ar viedo strāvas sadali. Citiem vārdiem sakot, tas automātiski pielāgos jaudu starp ierīcēm un pārkārtos to, tiklīdz tiks pievienotas jaunas ierīces.

Jūs varat izmantot visus četrus portus vienlaikus, un lādētājs līdzsvaros izvadi

Jā, jūs varat izmantot visus četrus portus vienlaikus bez problēmām. Vienkārši paturiet prātā, ka starp tiem varat iegūt maksimālo jaudu 145 W. Tātad, pamatojoties uz to, ko esat pievienojis, iespējams, nesaņemsit pilnu uzlādes ātrumu visām ierīcēm.

Šis ir GaN (gallija nitrīda) lādētājs, tāpēc tas ir diezgan kompakts. Ja tā nebūtu, tas būtu daudz lielāks. Izmantojot šo lādētāju un tā maināmos adapterus, jūs iegūsit arī tīkla maisiņu pārnēsāšanai.

Piedāvātajos attēlos varat pārbaudīt, kā izskatās lādētājs un tā maināmie savienotāji. Tas ir lielisks risinājums un diezgan vietu taupošs.

Satechi 145 W 4 portu GaN ceļojumu lādētājs ir pieejams, kad mēs runājam. Varat to iegūt vietnē Satechi.net par USD 119,99, un, ja rīkojaties ātri, faktiski varat izmantot kodu “CES20” un saņemt 20% atlaidi.

Satechi 145 W Travel GaN lādētāja produkts 5
Satechi 145 W Travel GaN lādētājs Lifestyle 1
Satechi 145 W Travel GaN lādētājs Lifestyle 15
Satechi 145 W Travel GaN lādētāja produkts 9
Satechi 145 W Travel GaN lādētāja izstrādājums 10
Satechi 145 W Travel GaN lādētāja produkts 5
Satechi 145 W Travel GaN lādētājs Lifestyle 1
Satechi 145 W Travel GaN lādētājs Lifestyle 15
Satechi 145 W Travel GaN lādētāja produkts 9
Satechi 145 W Travel GaN lādētāja izstrādājums 10